320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meanwhile...





    Kuid natuke tõsisemalt rääkides, finaali silmas pidades tekib tahes tahtmata küsimus, kuivõrd vajalik mängukeelust vabanev Ribery on praegusel hetkel ja praeguses vormis? Palliga vastu seina jooksmise ja sellele järgneva käte laiutamise asemel Altintop pakub alternatiivi, mis sisaldab kohusetundlikku kaitsetööd ja meeskonna heaks mängimist.

    Kommentaar


      See on ammu teada, et Altintop on ülihea vend.
      Mõistetamatu, miks ta ei võiks sagedamini põhis figureerida.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        See on ammu teada, et Altintop on ülihea vend.
        Mõistetamatu, miks ta ei võiks sagedamini põhis figureerida.
        Sama siin,aga on üks aga.... miks Ribery põhis. Jääme ootama 22.mai Madriidi
        Bundesliiga tiitli pärast on vaja veel vaeva näha aga usun,et tuleb ära ikka või noh peab tulema
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          ribery ilmselt finaalis ei mängi, sai vist kolme mängulise keelu uefalt

          Kommentaar


            UEFA's Control and Disciplinary Body has handed a three-game suspension to Franck Ribéry for serious foul play in FC Bayern München's UEFA Champions League semi-final first leg.


            Nii on. Ribery'l 3 mängu keeld. Bayernil võimalus ka apelleerida aga sellest vast CL finaali mõttes küll tolku pole. Samas kas ongi teda vaja kui Altintop suudab vormis püsida.

            Iseensest oli ju viga karm aga kas 3 mängu keeldu siiski liiga plaju.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              see oli siiski mänguline olukord, ma ei saa aru mis kuradi keeld sellele järgema peaks, me oleme näinud ju sadukorda hullemaid asju väljakul.uskumatu otsus. täielik jura.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                http://www.uefa.com/uefa/footballfir...d=1482249.html

                Nii on. Ribery'l 3 mängu keeld. Bayernil võimalus ka apelleerida aga sellest vast CL finaali mõttes küll tolku pole. Samas kas ongi teda vaja kui Altintop suudab vormis püsida.

                Iseensest oli ju viga karm aga kas 3 mängu keeldu siiski liiga plaju.
                Tüüpiline sakslane sai nüüd karistuse mida vääris.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Tüüpiline sakslane sai nüüd karistuse mida vääris.
                  Ribery pole Sakslane taunik
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Nõrgemaks see meid ei tee.
                    Kolm mängu tegelikult isegi suht eeldatav oli.
                    Drogba tallus ka vastasel peal ja sai kolm pela nagu sahises.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Ribery pole Sakslane taunik
                      Räägi seda ühele šotlasele.

                      Kommentaar


                        no mis siis viga, kui nõrgemaks ei tee... saab suvel rahaks vahetada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          no mis siis viga, kui nõrgemaks ei tee... saab suvel rahaks vahetada.
                          Kasvõi. Asendusi on mööda Euroopat jalaga segada, ma usun.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Nõrgemaks see meid ei tee.
                            Kolm mängu tegelikult isegi suht eeldatav oli.
                            Drogba tallus ka vastasel peal ja sai kolm pela nagu sahises.
                            Asi pole tugevamaks või nõrgemaks tegemises. Iga jalgpalluri unistus on CL-i finaalis mängida ja kui sulle selline bänn väänatakse, siis on jama lugu küll. Platsile oleks ta vast finaalis saanud.

                            Kommentaar



                              Mingi Unitedi fänni kirjutis?

                              Ma tean, et asi pole tugevdamises või nõrgestamises, vaid mängijas endas, kuid keegi ei palunud tal lollust teha, ega? Kahju küll, aga omad vitsad.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Mänguline olukord. Kõik juhtus kiiresti. Vaevalt ta meelega Lisandro jalga murdma läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X