320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõmmake neile luuseritele siis finaaalis lutt pähe

    Kommentaar


      Mis mõttes luuseritele?
      Väga tugev ja ohtlik klubi tuleb vastu ja sansud on 50-60. Vana hea Lucioga saame kokku ja puha. Eks Riberyga jah on nagu on. Peaasi, et kõik terved püsiks ja siis läheb Madridis mänguks.

      Kommentaar


        HEIL ALTINTOP!!! HEIL HITLER !!! HEIL VAN GAAL!!!
        Bayern teeb teerulli! Interil poel lihstalt materjali et peatada bayern, kes on õigustatult Euroopa parim klubi! Annan tiitli teile juba etet ära! Palju õnne!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          HEIL ALTINTOP!!! HEIL HITLER !!! HEIL VAN GAAL!!!
          Bayern teeb teerulli! Interil poel lihstalt materjali et peatada bayern, kes on õigustatult Euroopa parim klubi! Annan tiitli teile juba etet ära! Palju õnne!
          njah, moderaatorid?

          Kommentaar


            Countile võiks küll mingi kuuajalise bänni ära lükata.

            To Karla: Nohjah, eks Barca kaotab harva, aga nii kade ikka ei pruugiks olla ju.

            Mina hoian Interile pöialt (üllaülla, pole vist eriline üllatus) ja arvan, et 2-0 3-1 Interile see skoor ilmselt tuleb ka. : )

            FORZA INTER!
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              HEIL ALTINTOP!!! HEIL HITLER !!! HEIL VAN GAAL!!!
              Bayern teeb teerulli! Interil poel lihstalt materjali et peatada bayern, kes on õigustatult Euroopa parim klubi! Annan tiitli teile juba etet ära! Palju õnne!
              alles oli sul Roma universumi parim klubi. mis juhtus, reaalsus jõudis kohale vahepeal?

              aga finaalist ootan väravaid, vaieldavaid olukordi ja penalteid.

              Kommentaar


                Mina arvan, et finaalis peaks kaugelt ja madalalt peale uhama. Küll ükskord Lucio koivad valesti ette jäävad.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Mina arvan, et finaalis peaks kaugelt ja madalalt peale uhama. Küll ükskord Lucio koivad valesti ette jäävad.
                  See ajas päriselt ka naerma
                  No eks näe, ütles pime.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Tuletaks meelde, et ennem tuleks Bundesliga tiitel meestel kindlustada. Ma olen kindel, et Gazpromi mehed ei maga. Homseks saadavad nad enda külje alt vastu Bochumi vägilased, kes meelega on tugevdatud Schalke ja U21 koondislase Holtbyga ja heal päeval võivad kõiki üllatada. Ning ka ülejäänud mehed lisaks Holtbyle ei vaevle motivatsioonipuuduse käes, sest Bochum on väljakukkumisjoone peal ja olukord on naljast kaugel. Tsiteerides kalmaari - "no eks näe" . Lennuk läheb mul 7 tunni pärast ja nii ongi. Näeme ja kogeme - mõneti sooviks kodusatsi võitu kahasse Werderi omaga - siis saaks Baierimaa pealinnas pikalt lustida.

                    Kommentaar


                      nuh nuh, eks täna näeb siis, mis liigas saama hakkab. bayerni suhtes ma väga ei kahtle, aga see võiks küll juhtuda et schalke bremeni käest piki näppe saaks

                      mis puutub finaali.. siis eks näe aga puht ideoloogia ja suhtumise pärast juba peaks fritsud võitma. eks näis palju neid mehi finaalis siis pikali maas jalgu siputamas on nagu imikud.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas denisss Vaata postitust
                        eks näis palju neid mehi finaalis siis pikali maas jalgu siputamas on nagu imikud.
                        See Itaalialastel veres ju.
                        Jalgpall

                        Kommentaar


                          Ja kellel veres pole: http://www.youtube.com/watch?v=0do5xlE9C_A
                          Jalgpall

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M.Eller Vaata postitust
                            Päris hea!

                            Kommentaar


                              Lahm lammutab ja Müller realiseerib, 18mindiga mäng tehtud..

                              Kommentaar


                                ma mülleri peale nii väga ei panustaks veel... sisuliselt muidugi õige.. lahm lammutab aga müller lööb esimese harjumuspäraselt mööda. ja pärast seda alles löövad ära. saksa närvikõdi nagu ikka
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X