320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tõstaks jällegi Mülleri väravat esile. Sul on taani koondise põhimees ja teine itaalia koondise kogemusega kaitsepaar vastas ja sa teed sellise värava - uskumatu eneskindlus. Ta ise alusta ju seda lüket tõstes palli Kroosile, kes pole ka kade poiss ja lükkas talle tagasi. Super!!!
    aga jah lõpp näitas, kuida skogenud mehed asju teevad - see vajalik võõrsil viik oli vastastel niiiiii lähedal, aga ... Loodan näha Bayernilt veel mitu mitu sarnasel hetkel tehtud väravat, eriti Euroopa mängudes.

    Kommentaar


      Nii teema väliselt, et juba pikemat aega on mingi punane kuri nägu teie teema ees, ?
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Njah...Ega hõisata ju millegi üle eriti pole (samas Wolfsburg kahtlemata väärikas vastane ka), aga peaasi et 3 punkti kirjas..ja Mülleri värav oli tõesti ilus. Võidukas algus tehtud, loodame et see hooaeg algab veidi paremini kui eelmine. Või samas, kui eelmise hooaja lõpplahendeid Bayerni poolelt vaadata, siis vb ongi nii parem, et algul ei saa vedama aga pärast ei saa pidama

        Kommentaar


          Algselt postitas maanus Vaata postitust
          Nii teema väliselt, et juba pikemat aega on mingi punane kuri nägu teie teema ees, ?
          See on juba esimesest postitusest sellest teemas, kui mel21 teemat natuke kurja enesetundega alustas


          Natukene teemasse ka.
          Mis selle Demichelisega juhtus, et kohe "want away" tähise endale külge on saanud ja jälle Fiorentinaga seostatakse?
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            See on juba esimesest postitusest sellest teemas, kui mel21 teemat natuke kurja enesetundega alustas


            Natukene teemasse ka.
            Mis selle Demichelisega juhtus, et kohe "want away" tähise endale külge on saanud ja jälle Fiorentinaga seostatakse?
            Sest ta on saamatu jonnipunn, kes erinevalt van Buytenist ei suuda pingil istuda ega oma suumulku kinni hoida. Ladina seebikas ja värki noh. Ma loodan, et te ta tasuta saate. Võibolla siis ostetakse talvel ka mõni korralik keskkaitsja meile.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Uus sajatus: "Demichelist sulle meeskonda!"

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Võibolla siis ostetakse talvel ka mõni KORRALIK keskkaitsja meile.
                Seda ma ei usu. Raudselt mõni järjekordne uus talent kellest kuuleme kõige rohkem vaid siis kui ta Bayernisse tuuakse ja siis ära kaob asukohta x.

                Kommentaar


                  Ohho, Gomez lõi värava, see juba on midagi. Eitea, kas väravavaht oli rünnakule lülitanud ? Olen The Reds-iga täiesti nõus. Gomez on Bayerni halvim ost. 36 MILJONIT EUROT SELLISE MEHE EEST ??? Ma olen näinud kindlasti üle kümne mängu, kus Gomez on mänginud ja ta pole üheski nendest positiivselt silma paistnud kahjuks.

                  Loodan tõesti, et Demi Bayernist leelet tõmbab. Esimene positiivne uudis Bayernilt üleminekuturul üle tüki aja! Elukehv mängija. Sellist sajatust nagu Kurat ütles, ei ütleks ka kõige suuremale vihavaenlasele. Demi on põhimõtteliselt loodusõnnetus.

                  Kommentaar


                    Ma siiski arvan, et siin on inimesed pimedusega löödud. Mingeid elukehvi mängjaid ei valita Argentiina koondisse. Tõenäoliselt kuluks mehele ära küll uus start, aga mees pole nii kehva kuulsusega, et me ta tasuta kuhugi minema peaks saatma.

                    Kommentaar


                      demi oli ju kaks hooaeg tagasi väga hea ja kindel. aga eelmine hooaeg ei kannata kriitikat...

                      Kommentaar


                        demi oli ju kaks hooaeg tagasi väga hea ja kindel. aga eelmine hooaeg ei kannata kriitikat...

                        Kommentaar


                          Täna siis CL gruppide loos. Minuarvates kõige kergem grupp, mis võib tulla oleks: Bayern, Panathinaikos, Copenhagen, Žilina.
                          Ja kõige raskem: Bayern, Real Madrid, Tottenham Hotspur, Rubin Kazan.

                          Kommentaar


                            Auxerre ehk oleks raskem kui Kazan, aga pm jah õigus sul on.

                            Kommentaar


                              Bayern, Roma, Basel ja CFR Cluj. Täitsa hea grupp sattus.

                              Kommentaar


                                Mnjaaa....sai endale mulle kõige lähima klubi, kes loosis oli. Loodame, et kuupäev klapib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X