320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kas pole nii, et olete ühe mehe meeskond. Ilma NED poisita olete kui uppunud kassid või mis ?

    Ilma temata CL-i ei võida, aga ilma temata saame enamus meeskondade vastu hakkama küll. See et väravat pole löödud on tõesti see, mida ütles ka van Gaal. Meil läheb aega et saada tippvormi see hooaeg.

    Mängupilt kõige hullem ei olnudki viimases mängus. Sama umbes mis Roma vasta, aga tõesti liiga vähe võeti kaitsjaid individuaalselt ette, mis siis tähendas ka lõpuks, et ei tekkinud värava võimalusi piisavalt.

    Kommentaar


      Täna tuleb Hoffe kotti panna,olgugi võõrsil mäng aga....eks kolmetunnipärast oleme targemad.
      Tahaks loota,et eurosport2 on arukad inimesed ja näitavad just seda mängu
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Eurosport näitab nagunii kõiki BL mänge, kus üheks osapooleks Bayern.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Kolm mängu järjest ei suudeta liigas väravat lüüa.
          Mis toimub?

          PS: Kinkige Gomez kuhugi Tuneesia liigasse vms.
          Oli juba lootust, et läheb Pooli. See olekski tema tase, Premieri tagumise otsa klubi (okei Pooli fännid, ärge väikest irooniat liiga tõsiselt võtke )

          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Ilma temata CL-i ei võida, aga ilma temata saame enamus meeskondade vastu hakkama küll. See et väravat pole löödud on tõesti see, mida ütles ka van Gaal. Meil läheb aega et saada tippvormi see hooaeg.

          Mängupilt kõige hullem ei olnudki viimases mängus. Sama umbes mis Roma vasta, aga tõesti liiga vähe võeti kaitsjaid individuaalselt ette, mis siis tähendas ka lõpuks, et ei tekkinud värava võimalusi piisavalt.
          No ega mängupildis midagi lillelist ka ei olnud. Seda oli ju selgelt näha, et kiirrünnakusse minnes ei olnud mingit ideed kuidas seda lahendada. Keskväljal kiigutasime palli küll ilusti, aga teravusest jäi puudu.

          Kommentaar


            Esimesel minutil võttis Bayern välja..

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Täna tuleb Hoffe kotti panna,olgugi võõrsil mäng aga....eks kolmetunnipärast oleme targemad.
              Tahaks loota,et eurosport2 on arukad inimesed ja näitavad just seda mängu
              Näitavadki,aga kahjuks 37 sekki ja 0:1...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Esimesel minutil võttis Bayern välja..
                Contentol hakkas hakkima, aju veel ei tööta nii vara

                Kommentaar


                  Väravat lihtsalt ei taha tulla..
                  Mingi serbohorvaat( ei pannud nime tähele ) keerutas karistuslöögi kenasti posti ja üldse Hoffenheimil on kuidagi paremad võimalused.

                  Kommentaar


                    Mitte s.....i ei suudeta korda saata,lihtsalt nutt tuleb peale:s,veel on 45 min ees
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Sekundeerin, see, mis toimub on lihtsalt masendav... Pole meil hetkel seda meest, kes kastanid tulest välja tooks... (Dutchman on vigane ja Ribery pole oma parimas vormis )

                      Kommentaar


                        Väga hea, sõnusin ära



                        EDIT: Van Buyten toob 3punkti!

                        Kommentaar


                          Yeah tulid need 3 vajaliku punkti ära vähemalt.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Muidugi on mul hea meel, et võit ikka ära tuli, aga olgem ausad- see oli koba mis koba. Isegi meie värava olukorras oli kahekordne suluseis (kõigepealt see, kes tsenderduse edasi sunas oli tsenderdamise hetkel sulus ja DVB oli söödu hetkel ka sulus. Vähemalt mulle tundus nii) . Olici mängutulek tõi vähemalt etteliini teravust juurde ! Ja loodame , et Riberyl midagi tõsist häda pole. See oleks ikka jama küll kui mõlemad põhiääred oleks väljas !

                            Kommentaar


                              Nuu nii võtaks selle sitase mängu kokku: Esimesel poolajal 0 nii poolik kui ründeliin,teisel poolajal mängupilt oluliselt muutus läks kiiremaks kahe horvaadi mängutoomisel Hoffel polnud mitte ühtegi reaalset väravavõimalust. Ribery vigastus loodame,et ei ole tõsine,kuid pildi järgi tundus olema. Hea,et Müller ära lõi postipõrkega aga värav,teie väravapuhul mille Van Biyten poolkogemata põlvega tundus,et oli SULUSEISU hõngu,õnneks värav luges ja võõrsilt tuli raske 2-1 ja väärtuslikud kolm punkti,teisepoolaja järgi väärisime võitu aga arenguruumi veel peaks olema eriti kesväljaosas, ajjah Lahmi tsenderdused.... sitt.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Nüüd oleks küll aasta lõpuni nutune kui meil vasak äär ka väljas on. Ei ole see Altintop ründes ikka pooltki nii hea kui meie prantslane. Vitt ja hobused - vähemalt tuli võit ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X