320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas killerbug Vaata postitust
    Minu hinnangul ei ole probleem füüsises, vaid on tüüpide peas kinni (nad on vaimselt väsinud - pole ideid ja ettevõtlikkust). Miks näiteks ei ole Gomez üldse skoorinud, olgugi et tal on olnud väga palju võimalusi (parim viimane oli Werderi vastu)? Tal on lihtsalt mingi blokk peal. Niipea, kui see blokk maha tuleb, saab ka väravaid lüüa ja mängu nautida - praegu käib lihtsalt tuim pallikõigutamine.

    Bayerni kõige suurem viga on MvB, veel suurem viga on tema kapteniks tegemine. Nüüd on temast veel raskem lahti saada. Ta sobib mängupilti vaid juhul, kui keegi teine keskväljal toob mängu piisavalt kiirust (nt Robben ja Ribery koos). Siis võib ta seal rahulikult tšillida. Ma olen kogu aeg lootnud, et MvB kaob algkoosseisust ning tema koha saab endale Kroos (ükskõik kuhu ta siis lõpuks täpsemalt "maandub"). Bayernil puudub keskel Scholesi tüüpi mootor ning ehk saaks Kroos sellega hakkama.

    Praegu puudub mängus igasugune kiirus ja loovus, sest MvB ja Schweini söödavad vaid tagasi kaitsjatele või teevad ebaõnnestunud tsenderdusi kasti. Samuti valitseb kõigi mängijate hulgas teadmatus, mitte konkurents. Keegi ei tea, miks ta mängu ei saa, ega oska seetõttu midagi ette võtta.

    Aga nagu Trapattoni omal ajal ütles: "Es gibt keine deutsche Mannschaft spiel offensiv und die Name offensiv wie Bayer..." Küll need väravad ka tulema hakkavad.
    Kas uus staar sündimas? Nõustun öelduga täielikult.

    Kommentaar


      Täna mängib Bayern siis Šveitsis kohaliku Baseliga, Eesti kanalitelt siis meie mängu ei näita.Kerget mängu oodata ei ole, aga loodame parimat ja oma kesise vormiga 3 punkti koju tuua.

      Kommentaar


        Teoorias on Basel täpselt selline ebameelidv vastane, kes kodus ei pelga julgelt rünnata. JA Bayern on hädas sellistega. Vot ei teagi, mis sellest tuleb. Ma õnneks saan seda nalja telekast vaadata. Iga tulemus tundub võimalik.

        Kommentaar


          Bolt käis külas tuju tõstmas:

          "He's always wearing a bra"

          Kommentaar


            Video oli päris tore. Bolt võiks oma plaani teoks teha ja peale sprinterikarjääri hakata jalgpalluriks. Küta ainult sööt ette ja mees jookseb kõik ribadeks.

            Aga loodame tänasest mängust siis parimat. Tänane koosseis on selline siis.Van Gaal ei julgenud või tahtnud midagi muuta, laseb ikka sama moodi edasi :
            Bayern Munich Starting XI:
            Butt; Lahm, Van Buyten, Badstuber, Pranjic; Van Bommel, Schweinsteiger; Hamit Altintop, Mueller, Kroos; Klose.

            Subs:
            Kraft, Braafheid, Demichelis, Olic, Ottl, Gomez, Tymoshchuk.

            P.S täna tuli uudis, mis näitas, et Bayerni juhatus usaldab hollandlasest peatreenerit vaatamata nigelale algusele ning tema lepingut pikendati hooaja võrra.

            P.S.S
            Kes kusagilt kanalilt ei näe, siis lisaks siia ühe streami lingi ka :
            http://www.stadium-live.com/Channel2.html Saksa keeles küll, aga vähemalt seni pole ma ingliskeelset leidnud. Vaatamiseks vajalik TVU Plugin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Kas uus staar sündimas? Nõustun öelduga täielikult.
              Ma olen sellel foorumil juba päris tükk aega silma peal hoidnud, nüüd oli aeg kapist välja tulla

              Kardan, et täna tuleb mannetu viik. Bayern on kramplikult kaitses kinni ja Basel on lihtsalt õnnetu pealtvaataja. Põhimõtteliselt määrab selle mängu tulemuse Bayerni võime neid tüüpe üks-ühele ette võtta.

              Ehk oleks kiiruse osas abi Boltist? Ta tahtis ju jalgpalluriks saada.

              Kommentaar


                Kes tahab lemmikutele kaaasa elada,siis siin on link:

                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Selge on see, et Bayerni kaitsjate võime üks-ühe vastu kellegiga hakkama saada on kohutav. Esimene olukord oli uskumatu - kas Van Buytenil nagu mingit fantaasiat ajukäärude vahel pole, et võiks ära lugeda, et Streller on kannaga palli tagasi lükkamas. Ei-ei , profimängjad nii ei tee, jooksen parem väravajoone suunas. Debiilik, ütleksin mina. Muidu oli selle hetkeni tore - nüüd on raske. Eks saab näha.

                  Kommentaar


                    Bayerni mängu vaatamine ajab närvi, tõsiselt noh. Nühitakse ja nühitakse ja mingi pauguni ei jõuta kunagi. Keegi rünnakufaasis 1vs1 vastaseid ette võtta ei julge, need kellel on löögijalga, peale ei löö. Keskväljal võtab 1 mees palli, veab paar meetrit ja siis lükkab tagasi :/

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      Bayerni mängu vaatamine ajab närvi, tõsiselt noh. Nühitakse ja nühitakse ja mingi pauguni ei jõuta kunagi. Keegi rünnakufaasis 1vs1 vastaseid ette võtta ei julge, need kellel on löögijalga, peale ei löö. Keskväljal võtab 1 mees palli, veab paar meetrit ja siis lükkab tagasi :/
                      See on Bayerni rünnakujoonis nüüd.
                      Näide: Butt viskab palli Badstuberile. Badstuber lükkab äärele Pranjicile, Pranijc lükkab Kroosile, Kroos jookseb paar meetrit palliga ja lükkab tagasi van Bommelile, van Bommel lükkab Swainile, Swaini lükkab van Bommelile, van Bommel lükkab Altintopile, Altintop vahetab äärt, tsenderdab Kroosile, Kroos lükkab Swainile, Swaini lükkab (x) Lahmile, Lahm lükkab van Bommelile, van Bommel lükkab Altintopile kes üritab joosta paar meetrit aga söödab siis tagasi Swainile, Swaini lükkab van Buytenile, van Buyten lükkab tagasi Buttile.
                      Ja see on veel kusjuures edukas rünnak. Halvemal juhul on (x)-ga märgitud valesööt, kus vastane saab ohtliku kontra, ja Bayerni kaitse jookseb ringi nagu peata kanad. Ja niimoodi 90 minutit. Või tähendab rohkem kui 90, sest nagu näha, on van Gaal oma tuliuue rünnakujoonisega väga rahul, midagi muuta pole vaja.

                      Kommentaar


                        Nii, Hamit välja ja imeGomez sisse. No selge, et Müller ehk suudab äärel Lahmiga midagi asjalikku välja mõtelda ja ehk suudab Gomez kogemata mõne peapalli Klose jalale lükata või midagi.

                        Kommentaar


                          Ooo..Mario Gomez sai platsile... o.o
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Pennu tuli majja ja seis 1-1
                            Olic samuti Kroosi asemele. Eks ja Hamit ja Toni pole sellises vormis, et äärel kedagi ette võtta ja nii rünnata ei saa.Olic-Müller äärtel, need vähemalt proovivad.

                            89 minut ja Schweini lööb 1-2

                            Nii see tuleb. Kehva mänguga 3 punkti. Ja kõik tundub olevat füüsise taga. Ja Gomez on endiselt Gomez...

                            Kommentaar


                              OoHohh jap oluline,et võtsime vajalikud 3p võõrsilt,mängust eriti jah rääkida ei taha,see vajab veel ründefaasis kõvasti parandamist aga pühap siis Dortmund
                              Hea tunne magama minna
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Hetkel kihlveokontorid väga napilt eelistavad Dortmundi, aga usun, et see vahe läheb mängupäevaks veel suuremaks - ma usun, et isegi alla 2,3e kukub Borussia koef aasias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X