320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vot nahhuijaa seda Gomezt platsile saadetakse?
    Lihtsam on ju väsind mees välja võtta ja jätkatagi kümnekesi.
    Teistel vähemalt rohkem ruumi ja publikul ka parem mängu vaadata, kui naerust tulnud pisarad piilumist uduseks ei tõmba.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Vot nahhuijaa seda Gomezt platsile saadetakse?
      Lihtsam on ju väsind mees välja võtta ja jätkatagi kümnekesi.
      Teistel vähemalt rohkem ruumi ja publikul ka parem mängu vaadata, kui naerust tulnud pisarad piilumist uduseks ei tõmba.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Miks kurat neid poste siia kuus tuli?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Oleks võind ju ära kustutada.

          Igastahes masendav mäng. Ei oska tõesti nähe kuidas see kõik positiivsemaks peaks muutuma. Loodame, et meie ühe mehe meeskond nüüd seda ka ära ei kaota. Ilma Müllerita oleks rünnak ikka liiga nutune.

          Esimene poolaeg Bayernilt eesti meistriliiga tase.

          Kommentaar


            Vähemalt on Bayern-dusel bäkkk.

            Kommentaar


              Jah ja see on see millega võideldakse tiitleid. Oskus ära lüüa lõpus. See on iseloomustanud koondist eduaegadel ja Bayernit. Effenbergi ajal tehti seda, mäletan seda klassikalist hooaega, kus ikka Kiievi Dünamoga mäng käis ja playoffis kodus raske 3-3 kätte saadi. JA siis Kiievis, mitte küll päris lõpus, aga teise poolaja keskel Basler oma geeniusel korraks särada lasi ja edaisminek garanteeriti 1-0ga...Ehk siis kehv mäng aegaajalt aga käib käsikäes tugeva enesekindlusega, mis toob punktid koju.
              Selgelt koduliigas seda veel ei tunnetata, seda piisavat vajadust võita, aga vormid paranevad mängult mängule ja Bayerni füüsis jõuab teistele järgi. Mitte, et ma väga tahaks, et nad Bundesligat võidaks

              Kommentaar


                Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                Minu hinnangul ei ole probleem füüsises, vaid on tüüpide peas kinni (nad on vaimselt väsinud - pole ideid ja ettevõtlikkust).
                Ütleksin siiski, et mänguliste promeemide asemel suurimad probleemid on endiselt vaimsel ja füüsilisel tasandil. Ennekõike MM-il pallinud pallurite puhul, kes kõiges lihtsuses pole veel suutnud vormi leida lühikeseks jäänud treenininghooaja tõttu - alates Lahmist ja lõpetades ründesektori mängijatega. Ainuke, kellele võib hooaja alguses nähtu alusel jääda enamvähem rahule, on Badstuber. Ülejäänud võivad pilgu peeglisse visata.

                Tihedas mängugraafikus jätkuvalt sama koosseisuga opereeriv van Gaali samuti ei pruugi asjale positiivselt kaasa aidata, et olukorda parandada. Juba eelnevalt väsinud mängijad on pidevalt suure koormuse all ning mäng on sedakaudu just selline, nagu ta viimastel nädalatel on olnud. Talvepuhkuseni on soovitatav siiski kuidagimoodi Mainzi ja ennekõike Dortmundi tempos kaasas püsida, sest vastasel juhul, kui vahe ühe 15 punktini venib, seda kevadel nii naljalt enam kinni ei võta.


                Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                Minu hinnangul ei ole probleem füüsises, vaid on tüüpide peas kinni (nad on vaimselt väsinud - pole ideid ja ettevõtlikkust). Miks näiteks ei ole Gomez üldse skoorinud, olgugi et tal on olnud väga palju võimalusi (parim viimane oli Werderi vastu)? Tal on lihtsalt mingi blokk peal. Niipea, kui see blokk maha tuleb, saab ka väravaid lüüa ja mängu nautida - praegu käib lihtsalt tuim pallikõigutamine.
                Hooaja alguses nähtu alusel võib järjest kindlamalt öelda, et Gomez võib enda kimpsud-kompsud juba talvel või hiljemalt suvel kokku pakkuda. Mõtetes on mees ilmselt juba mujal, sest selle asemel, et Gomezit korralikult mängusüsteemii sisse ajama hakata, van Gaal on selgelt märku andnud, et paneb platsile meelsamini keskpärase Olici ja vana ja väsinud Klose.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Vot nahhuijaa seda Gomezt platsile saadetakse?
                  Lihtsam on ju väsind mees välja võtta ja jätkatagi kümnekesi.
                  Teistel vähemalt rohkem ruumi ja publikul ka parem mängu vaadata, kui naerust tulnud pisarad piilumist uduseks ei tõmba.
                  See on minu jaoks ka müsteerium. Aga no eks teda selle pärast mängitatakse, et ta ikkagi Bundesliga kõige kallim mängija on. Aasta ost noh .

                  Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                  Hooaja alguses nähtu alusel võib järjest kindlamalt öelda, et Gomez võib enda kimpsud-kompsud juba talvel või hiljemalt suvel kokku pakkuda. Mõtetes on mees ilmselt juba mujal, sest selle asemel, et Gomezit korralikult mängusüsteemii sisse ajama hakata, van Gaal on selgelt märku andnud, et paneb platsile meelsamini keskpärase Olici ja vana ja väsinud Klose.
                  Milleks ajada sellist meest mängusüsteemi, kes ei suuda 5 meetri pealt palli tühja väravasse lüüa ? Kuigi ma ei vaidle, et Klose pole taaskord hooaja alguses just parimas vormis, on ta Gomezist ikka parem


                  Aga mängu kohta tuleb öelda juba hooaja algusega klassikaks saanud lause "väga hea, et kolm punkti tulid, aga mängupilt alla igasugust arvestust". Loodame, et van Gaali ütlus, et Bayern hakkab oma õiget mängu näitama alates kuuendast voorust, peab paika. Muidugi tuleb tõele au andes tunnistada, et laatsaret on praegu suhteliselt rahvast täis - Robben, Ribery, Alaba, Contento.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    See on minu jaoks ka müsteerium. Aga no eks teda selle pärast mängitatakse, et ta ikkagi Bundesliga kõige kallim mängija on. Aasta ost noh .

                    Milleks ajada sellist meest mängusüsteemi, kes ei suuda 5 meetri pealt palli tühja väravasse lüüa ? Kuigi ma ei vaidle, et Klose pole taaskord hooaja alguses just parimas vormis, on ta Gomezist ikka parem
                    Ma muidugi saan nüüd mädamuna ja kivirahe aga mulle tundub, et probleem ei ole niivõrd Gomez'i kvaliteedis mängijana kuivõrd just selles, et ta ei sobitu mänguskeemi ja teda pole kunagi üritatudki mänguskeemi sobitada. Osteti ta ju enne Van Gaali, siis ta väga pikalt ei saanudki võimalust ennast tõestada. Pigem mina viskaks kivi ikka sinna kapsaeda kust tuli otsus osta selline mees Bayernisse kuigi oli teada, et ta ei saobi nende mänguskeemi ja ei hakka kunagi ilmselt sobima kah. Summa muidugi on müstika mille eest ta osteti.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      See on minu jaoks ka müsteerium. Aga no eks teda selle pärast mängitatakse, et ta ikkagi Bundesliga kõige kallim mängija on. Aasta ost noh .

                      Milleks ajada sellist meest mängusüsteemi, kes ei suuda 5 meetri pealt palli tühja väravasse lüüa ?
                      Üldiselt jalgpallis taolisi investeeringuid tehes on selle taustal siiski ka mingisugune mõte, vähemalt ideaalses maailmas. Aga kuna me sellises ei ela, ning ammugi mitte Bayern, siis asjalikke põhimõtteid võibki jääda otsima.

                      Tulevikku silmas pidades Dzekot on nii siin kui seal paar korda juba pakutud. Esiteks mehe hind on ca. €40 M. Teiseks, ka Dzekot oleks ootamas samasugune totaalne keskkonna muutus, nagu Gomezil, Kroosil või kellel tahes teisest BuL-i klubist siirdunud mängijal. Vihjates sellega ennekõike sellele, et mängude stsenaarium on nahkpükste mängudes hoopis erinev kui teisel BuL-i meeskondadel: vastane istub umbkaitses, ruumi ja aega on tunduvalt vähem ning kõige selle juures on vaja ka tulemusi ette näidata. Väiksemates BuL-i puntide omavahelistes madistamistes mäng lainetab tunduvalt hoogsamalt ühest otsast teise, ruumi on rohkem ning mängijatele ootustega langev surve on tunduvalt väiksem. Muidugi meest pole veel Müncheni suguses keskkonnas proovile pandud. Võib juhtuda, et oleks nagu rusikas silmaauku, samas mingisugust garantiid sellest pole. Ebaõnnestudes krõbisevat oleks kahe noore ründaja peale visatud kaevu 75 miljoni võrra. Milleks selline võrdlus? Enda mängustiili poolest Dzeko ja Gomez just nii väga radikaalselt ei erine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Ma muidugi saan nüüd mädamuna ja kivirahe aga mulle tundub, et probleem ei ole niivõrd Gomez'i kvaliteedis mängijana kuivõrd just selles, et ta ei sobitu mänguskeemi ja teda pole kunagi üritatudki mänguskeemi sobitada. Osteti ta ju enne Van Gaali, siis ta väga pikalt ei saanudki võimalust ennast tõestada. Pigem mina viskaks kivi ikka sinna kapsaeda kust tuli otsus osta selline mees Bayernisse kuigi oli teada, et ta ei saobi nende mänguskeemi ja ei hakka kunagi ilmselt sobima kah. Summa muidugi on müstika mille eest ta osteti.
                        Muidugi see mängib rolli, et ta mänguskeemi ei sobi. Sellessuhtes, et statistikale ei saa ju vastu vaielda- Stuttgarti eest mängides lõi ta ju viimasel hooajal 44-s mängus 35 väravat. Kahjuks ma ei ole näinud teda Stuttgarti eest mängimas, aga ka koondises ei ole ta minu silmis suurt midagi ära teinud. Aga seda ei saa ka öelda, et talle võimalustki pole antud. Tõesti, tema pärast spetsiaalselt ei tehtud mängujoonist ümber, aga eelmise hooaja alguses ja keskel ta sai mängida, oleks ta siis säranud või midagi hirmus hästi teinud, oleks võinud van Gaal mõelda mingeid taktikalisi käike ümber, aga ei ole ju mõttet seda teha, kui ilma temata meeskond paremini töötab. Pealegi Bayern ei ole klubi, kus sulle antakse aega ennast tõestada kaks hooaega, enne kui aru saadakse, et sa ei mõistagi mängida.

                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        Üldiselt jalgpallis taolisi investeeringuid tehes on selle taustal siiski ka mingisugune mõte, vähemalt ideaalses maailmas. Aga kuna me sellises ei ela, ning ammugi mitte Bayern, siis asjalikke põhimõtteid võibki jääda otsima.

                        Tulevikku silmas pidades Dzekot on nii siin kui seal paar korda juba pakutud. Esiteks mehe hind on ca. €40 M. Teiseks, ka Dzekot oleks ootamas samasugune totaalne keskkonna muutus, nagu Gomezil, Kroosil või kellel tahes teisest BuL-i klubist siirdunud mängijal. Vihjates sellega ennekõike sellele, et mängude stsenaarium on nahkpükste mängudes hoopis erinev kui teisel BuL-i meeskondadel: vastane istub umbkaitses, ruumi ja aega on tunduvalt vähem ning kõige selle juures on vaja ka tulemusi ette näidata. Väiksemates BuL-i puntide omavahelistes madistamistes mäng lainetab tunduvalt hoogsamalt ühest otsast teise, ruumi on rohkem ning mängijatele ootustega langev surve on tunduvalt väiksem. Muidugi meest pole veel Müncheni suguses keskkonnas proovile pandud. Võib juhtuda, et oleks nagu rusikas silmaauku, samas mingisugust garantiid sellest pole. Ebaõnnestudes krõbisevat oleks kahe noore ründaja peale visatud kaevu 75 miljoni võrra. Milleks selline võrdlus? Enda mängustiili poolest Dzeko ja Gomez just nii väga radikaalselt ei erine.
                        Mõte oli kasvõi selles, et konkurendilt osteti heas hoos olev mängija ära. Natukene kallis hind selleks aga mis teha .

                        Ma arvan, et Gomez ja Kroos olid ikka märksa karastunumad, kui Müller,Badstuber ja Contento, kes ei hakanud jalga väristama, kuigi tulid veel nõrgemast keskkonnast.

                        Kommentaar


                          Täna siis teisel positsioonil oleva Dortmundi Borussiaga mäng võõrsil kell 18.30.

                          Kommentaar


                            PALUN ANDKE GOMEZ ÄRA!
                            Täiesti uskumatu , kuidas see mees oskab raisata.

                            Kommentaar


                              Oskame korralikult endale imeda sisse,mis puutub Gomezisse jah raiskas kyll,aga suht aktiivne essapoolaeg,persse 2-0 Dortmundile.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Sitt ja veelkord sitt,järjekordne kaotus Bundesliigast.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X