320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Hmm.. oot, keda nad seal liigas siis nii hoolega omanud ongi viimane aeg..
    Ok, ära pikka viha pea, lihtsalt sinu poolt öeldu kõlas pisut naljakalt.
    A ei ma peksin ise ka korra segast. Ma ei tea miks ma Türgi mängu mainisin, sest sellega Bayern eriti seotud pole, kuigi enamus mängijaid Bayernist.

    Kommentaar


      Algselt postitas HSQ Vaata postitust
      A ei ma peksin ise ka korra segast. Ma ei tea miks ma Türgi mängu mainisin, sest sellega Bayern eriti seotud pole, kuigi enamus mängijaid Bayernist.
      Seda muidugi, et paljud sealt aga mind pani rohkem muigama sõna "ka". Teadupärast pole hetkel Bayerni hoog mitte just kõige parem.

      Türgi omasid nad ka kenasti ära nyt.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kuigi ma itaalia taset väga ei tea, aga silma jäi, et Rooma võideti ära.
        Mõningad võidud saksa klubide üle, mõned viigid ka ja noh, kaotused ka, aga ei ole nii ülekohtune. Nooo ikka tuleb ette xD

        Kommentaar


          Roma tase nüüd küll hea pole.

          Ei tea kes ütles aga Bayerni kohta öeldi just alles: Ilma Robbeni ja Riberyta oleme me lihtsalt bundesliiga meeskond.

          Kommentaar


            Täitsa uskumatu, kui paljud ikka vigastatud on: Robben, Ribery, Contento, Schweinsteiger, Alaba, Breno, Sattelmaier ja nüüd veel võibolla ka Klose ja van Bommel.

            Kommentaar


              Oeh c'mon....ei taha nüüd küll väga seda ka Bayerniga üle elada, mille ma pidin eelmine hooaeg, kui minu teisel lemmikul, Juventusel oli pea pool meeskonnast vigastusega väljas...
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Läheb huvitavaks. Millal transferid uuesti lahti lähevad? Tuleb suurem shopping spree?

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Läheb huvitavaks. Millal transferid uuesti lahti lähevad? Tuleb suurem shopping spree?
                  Looda Sa ! Van Gaal usaldab enda meeskonna mängijaid kindlasti. Kui ta juba suvel ei näinud, et üht head keskkaitsjat oleks vaja, siis miks midagi nüüd muutunud peaks olema ? Tulemused ju igati tasemel, olemasolevad mehed veavad välja küll.

                  Kommentaar


                    Mõtlesid naljaga pooleks selle teksti kirjutada rainis ? Olen enam kui kindel, et uut jõudu ja tugevdust tuuakse tiimi juurde. Vaevalt nii klubi juhtkond edasi laseb toimida kui praegu. Eks näib. Duubeldaks kah millal transferid algavad.

                    Kommentaar


                      Kas ülim troll või tõesti naljaga. Point siis selles, et kui keegi veel vigastada saab, siis on ju juba BL-s sitasti. Ei ole neid teise meeskonna staare see aasta enam kuskilt juurde võtta.

                      Kommentaar


                        Mingil hetkel ei ole enam LvG see, kes otsustab. Bayernil on teisigi suuremaid otsustajaonusid.

                        Küll peab aga lootma sellele, et haavatud loom rumalusi ei teeks ehk täiendused peavad täienduste nime hiljem ka välja kandma

                        Kommentaar


                          Vabandust, vabandust. Ei ole harjunud mingit märget juurde panema, kui kasutan irooniat .

                          Tegin väikese guugeldamise ja wikitamise ning leidsin sellist infot, et Bundesliga
                          (aga samas ka Premier League, Serie A, La Liga ja Ligue 1)talvine üleminekuaken avaneb 1. jaanuaril ning sulgub 2. veebruaril.

                          Muidugi ei ole LvG ainuisikuliselt otsustaja, aga suvel toonitas ta mitu korda, et kui keegi tuuakse meeskonda juurde, siis on see otsus langetatud vastu tema tahtmist. Kuigi mõne teise kõrge ametimehe suust võis kuulda (või siis lugeda) vihjeid, et keegi võib lisanduda.

                          Tõenäoliselt on nüüd ka tema silmad natukene rohkem avatud selles suhtes. Kuigi muidugi tõe huvides tuleb mainida, et näiteks probleeme keskväljal ei oleks osanud küll enne hooaja algust ette näha. Samas hea kesskkaitsja järele oli suvel täpselt sama karjuv vajadus kui nüüdki.

                          Aga kui rääkida veel platsivälisest, siis siin teemas pole mainitud ka seda, et Diego Contento otsustas koondise valikul Saksamaa ja Itaalia vahel viimase kasuks. Ning pinged Bayerni ja KNVB vahel süvenevad, kuna nüüd süvenes Mark van Bommeli vigastus Oranje eest mängides, kes väidetavalt oli juba enne mängu poolvigane.

                          Aga kui rääkida mängijatest, keda Bayerniga on seostatud siis kiirel vaatlusel käisid läbi järgmised nimed : John Heitinga,Emiliano Viviano,Gael Kakuta,Pepe Reina, Taye Taiwo,Manuel Neuer,Miranda(mis on küll üllatav, kuna van Gaal ei soovi ju Lõuna-Ameeriklasi oma meeskonnas näha), Xerdan Shaqiri. Kõige tõsisemalt võiks võtta Heitinga potensiaalset üleminekut, mulle see täitsa meeldiks.

                          Aga homme seisab Bayernil ees mäng Hannoveriga ja kohe teisipäeval Cluj-iga. Eks näis kuidas 12 päevane paus klubimängudest mõjunud on.


                          BREAKING NEWS : Lisaks kõigele on homme väljas ka van Buyten. Seega on puudujate nimekiri selline :
                          Ivica Olic,
                          Mark van Bommel,
                          Miroslav Klose,
                          Rouven Sattelmaier,
                          Diego Contento,
                          David Alaba,
                          Frank Ribery,
                          Arjen Robben,
                          Breno,
                          Swaini,
                          van Buyten.
                          Uskumatu. Terve üheteistmeheline tiim on laatsaretis. Uskumatu.
                          Aga kui näha isegi nii nukras seisus midagi positiivset, siis Bayernil on parim vigastatud koosseis maailmas:
                          Sattelmaier- Alaba,Breno,van Buyten,Contento- Robben,Swaini, van Bommel, Ribery- Klose Olic

                          P.S Vabandust, et post nii pikaks läks. Vähemalt on mida lugeda .

                          Kommentaar


                            Koosseis järgmisteks mängudeks võiks olla siis selline :

                            -------------Butt-------------
                            Lahm-Demi-Badstuber-Baarfheid
                            -------Tymo--Altintop--------
                            --Kroos-----Müller------Pranijc
                            ----------Gomez--------------

                            Pingile jääks siis Ottl, Haas ja Kraft. See tähendab, et van Gaal ei saa kasutada isegi kõiki kolme vahetust ära (muidugi juhul, kui Butt vigastada ei saa). Toimuv on tõeline õudusunenägu. Niikaua, kui oleks valikuvõimalust, ei paneks ma Gomez-it ega Demi platsile, aga nüüd lihtsalt ei ole valida. 25-st mängijast on 11 vigastatud, 11 platsil ja 3 pingil.

                            Kommentaar


                              Vigastatud mehi on tõesti väga palju ja seis on hetkel kriitiline. Jääme siis huviga ootama transfer seasonit, mõni huvitav üleminek sooritatakse ikka.
                              Homme siis H96 -ga mäng. Vaatame mida siis need vahetusmängijad suudavad homme korraldada kodusel Allianz Arenal.

                              Kommentaar


                                Mängijaid ei ostetud ehk seetõttu, et LvG autoriteet oli väga kõrge (ja kui ta ütles "ei", siis nii oli). Nüüd, kus on teemaks ta vallandamine, määravad asjade käiku Uli ja Beckenbauer (ei usu, et ta nii väga pensionil on).

                                Lugesin goal.com ülevaadet sellest, kuidas Bayern võiks tagasi vormi jõuda. Seal oli üks päris huvitav tähelepanek. Nimelt kirjutati sellest, et mõned Bayerni ületasid oma tavapärast taset ja see oligi eelmise hooaja edu võti.

                                Ma ei taha öelda, et Bayerni mängijatel oleks midagi viga, aga ehk nende keskmine (usual performance) tase ongi selline, et sähvatuse korral on kõik super ja keskmisel tasemel mängides on tulemused sellised nagu praegu.

                                Seega peaks tooma sisse võimalikult hea keskmise tasemega stabiilseid mängijaid ja mitte lootma mingitele sähvatustele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X