320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Seda minagi... ja ega väga puudust ei tunneks ka...
    Tunneks küll.
    Parem kui hakata Krafti mängitama.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Leighton Baines ??
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Leighton Baines ??
        ..on sellel hooajal premmis rokkinud vasakul äärel täie raha eest...
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Siiski - siiski! Viimastel andmetel on Hoffenheim suur-omaniku isikus öelnud, et Gustavo tuleb suvel või kui veel rohkem makstakse siis juba talvel. Exelent.
          No nii, nüüd astus ka soccernet sama reha otsa -- Hopp pole omanik, sellist asja pole Saksamaal. Sinsheim pole Chelsea. Raha tellib küll muusika, kuid enne seda on oodata Hoppi ja peatreener Rangnicku vana tüli lõkkele löömist. Eelmisel korral löödi teineteisel ninad kergelt veriseks, aga Rangnicku knockouti veel pole olnud.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            toredad on need Karikamängud,muidugi oleneb vastasest,tundub,et Stuttgard see õige mõnusalt mahe mäng poolaeg 2-2 ja kindlasti tuleb lisa.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Juba tuligi. Klose skooris. Olen kindel, et siit tuleb veel väravaid.

              Stuttgarti kaitse on ikka alla igasuguse arvestuse.

              E: Oi ilus Butt, suutis oma suure vea kohe ära parandada pendli tõrjumisega.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Juba tuligi. Klose skooris. Olen kindel, et siit tuleb veel väravaid.

                Stuttgarti kaitse on ikka alla igasuguse arvestuse.

                E: Oi ilus Butt, suutis oma suure vea kohe ära parandada pendli tõrjumisega.
                Ega meie oma ka parem pole,AGA TORE MÄNG ja veel kord tore vastane.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Hull mäng ja tänud veelkord Stuttgardile lõppseisuks 6-3 Naice.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Jah, kahjuks küll. Aga noh taaskord sai olla ilusa jalgpalli mängu peatunnistajaks.

                    Ribery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Fantastiline mäng tema poolt.
                    Nagu ka tervelt meeskonnalt, kui vb kaitse v.a.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Krt, jõhker deja vu tunne tekkis livescore-st lõpptulemust vaadates. Hakkasin mõtlema, kas mul jäi äkki nädalavahetusel üks värav kahe silma vahele vms.

                      Kommentaar


                        Ja veerandfinaali vastane on Aachen.

                        Kommentaar


                          jõudsin VSB ka mängu vaadatud ja võib jälle öelda et sttutid mängisid ise oma võimalused maha. Väravavaht imes 2 kolli jalge vahelt ja kaitse oli kohutav nagu meilgi. Mis meie superväravakütt Gomezega juhtus siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            jõudsin VSB ka mängu vaadatud ja võib jälle öelda et sttutid mängisid ise oma võimalused maha. Väravavaht imes 2 kolli jalge vahelt ja kaitse oli kohutav nagu meilgi. Mis meie superväravakütt Gomezega juhtus siis?
                            Katki läks juba esimesel poolajal. Märkimist väärib veel see, et 56 -ndal minutil koristati platsilt ära iseliikuv semafor, kes sellega üldse rahul ei olnud.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              rafa siis Interist lännu, ei ole vist parim uudis bayernile

                              Kommentaar


                                Halb uudis tõesti, aga loodame, et paari kuuga sitast sepikut ei tee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X