320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kustotsast Gomez kunn on ?
    äää võiduvärava otsast.

    Mulle meeldis
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Nagu Indrek Z ütles et noki kas või 89 minutit platsi peal nina aga 90-ndal löö võidu värav ja oledki KUNN ja Gomez on KUNN!!!!
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        Võiduvärava sepistas igas mõttes ikka Robben. Minu jaoks ei tee selline lihtne tap-in kedagi kunniks.

        Kommentaar


          Miks inimestel nii valed arusaamad ikka ja jälle on?
          Gomez on siiski kunn, mitte Robben ju.
          Kui Gomez poleks õigel ajal õiges kohas olnud, poleks ka võiduväravat sündinud - as easy as that.
          Robbenil polnud ikka nii suurt rolli selles tabamuses küll, pigem kirjutaks selle Internazionale väravavahi kehva tõrjetöö arvele.
          Oleks Robben tahtlikult seal ilusa ja kavala väravasöödu andnud, võiks rääkida, et andis kandikul Gomezele võimaluse ette, mille too üllataval kombel realiseerida suutis.
          Praegusel hetkel on kunnideks siiski Gomez ja Interi puurivaht.

          Tulemus väga hea, võinuks suuremaltki võita.
          Muidugi olid omad olukorrad ka võõrustjatel, kuid meie olime kindlasti tugevam pool ja vastupidiselt Sneijderi rumalale jutule, väärisime võitu siiski meie, mitte nemad.
          Tähtis on nüüd Münchenis avavilest lõppakordideni täisgaasil rünnata, mitte hakata eilset tulemust kaitsma ja just seda Bayern ka teeb, arvan ma.

          Palju õnne kaasfännidele.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Kunni teema pealt ütleks, et eeltöö tegi Robben murdes endale omaselt ääre pealt sisse ja sooritades hea löögi mille Julio Cesar tõrjus. Lahtise palli peale oleks pidanud minema Interi keskkaitsjad, aga nad ei läinud ja siis sutsaski Gomez ära. Seega Robbenilt hea eeltöö ja Gomezelt töövõit. Olgu selle kunni teemaga kuidas on, tähtis on see, et võit toodi koju ja nüüd on vaja hea emotsiooni pealt Dortmund kotti pista.
            Uli Hoeneß thinks Bayern will win by two goals on Saturday againts Borussia Dortmund. - Tõotab tulla magus kättemaks sügisringis saadud 2-0 kaotusest.

            Kommentaar


              Paljude jaoks on kindlasti Bundesliga tiitel juba kollaste auhinnariiulile asetatud, kuid piisab meil nende skalp võtta ja kõik on üsna lahtine.
              Vahe oleks siis 10 silma, mängida jääks 10 mängu.

              Dormundi järelejäänud mängud on:
              Bayern (V) (2:0), Köln (K) (2:1), Hoffenheim (V) (1:1), Mainz (K) (2:0), Hannover (K) (4:0), HSV (V) (2:0), Freiburg (K) (2:1), M'gladbach (V) (4:1), Nürnberg (K) (2:0), Werder Bremen (V) (2:0), Frankfurt (K) (0:2).

              Lisaks veel on mitmes mängus Dortmund avapoolaja lõpetanud kaotusseisus olles, mis ei pruugi korduskohtumistes enam samahästi nende kasuks pöörduda.
              Teavad ju vastased nende vastu nüüd, mida oodata.
              Kindlasti kaotavad nad järelejäänud kümne mänguga rohkem punkte kui 5, mis eespool loetletud mängude peale kokku.

              Bayernil seevastu on mängida jäänud veel järgmiste vastastega:
              Dortmund (K) (0:2), Hannover (V) (3:0), HSV (K) (0:0), Freiburg (V) (4:2), M'gladbach (K) (3:3), Nürnberg (V) (3:0), Leverkusen (K) (1:1), Frankfurt (V) (4:1), Schalke (K) (0:2), ST. Pauli (V) (3:0), Stuttgart (K) (5:3)

              Sulgudes taga siis kas kodus või võõrsil mäng tulemas ja mis oli skoor sama vastasega eelmises voorus vastavalt Dortmundi ja Bayerni poolt vaadatuna.

              Bayerni kasuks räägib ehk see, et praegu ollakse heas vormis ja vaevalt enam Nii palju ära antakse, kui sügisringis tehti.
              Igatahes on kõik veel lahtine juhul, kui Bayern Dormundi alistada suudab.
              Või pole?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Paljude jaoks on kindlasti Bundesliga tiitel juba kollaste auhinnariiulile asetatud, kuid piisab meil nende skalp võtta ja kõik on üsna lahtine.
                Vahe oleks siis 10 silma, mängida jääks 10 mängu.

                Dormundi järelejäänud mängud on:
                Bayern (V) (2:0), Köln (K) (2:1), Hoffenheim (V) (1:1), Mainz (K) (2:0), Hannover (K) (4:0), HSV (V) (2:0), Freiburg (K) (2:1), M'gladbach (V) (4:1), Nürnberg (K) (2:0), Werder Bremen (V) (2:0), Frankfurt (K) (0:2).

                Lisaks veel on mitmes mängus Dortmund avapoolaja lõpetanud kaotusseisus olles, mis ei pruugi korduskohtumistes enam samahästi nende kasuks pöörduda.
                Teavad ju vastased nende vastu nüüd, mida oodata.
                Kindlasti kaotavad nad järelejäänud kümne mänguga rohkem punkte kui 5, mis eespool loetletud mängude peale kokku.

                Bayernil seevastu on mängida jäänud veel järgmiste vastastega:
                Dortmund (K) (0:2), Hannover (V) (3:0), HSV (K) (0:0), Freiburg (V) (4:2), M'gladbach (K) (3:3), Nürnberg (V) (3:0), Leverkusen (K) (1:1), Frankfurt (V) (4:1), Schalke (K) (0:2), ST. Pauli (V) (3:0), Stuttgart (K) (5:3)

                Sulgudes taga siis kas kodus või võõrsil mäng tulemas ja mis oli skoor sama vastasega eelmises voorus vastavalt Dortmundi ja Bayerni poolt vaadatuna.

                Bayerni kasuks räägib ehk see, et praegu ollakse heas vormis ja vaevalt enam Nii palju ära antakse, kui sügisringis tehti.
                Igatahes on kõik veel lahtine juhul, kui Bayern Dormundi alistada suudab.
                Või pole?
                Vabandust, aga ka siin lähevad meie arvamused lahku. Sinu teoorial oleks jumet siis, kui Bayern oleks nii meeletus hoos, et suudaks võita kõik allesjäänud mängud, aga minuarust on asi sellest suhteliselt kaugel. Selleks, et olla veel tiitlivõitluses, peaks Bayern ülimalt hästi esinema ja Dortmund täiega põruma. Üks neist kahest võib juhtuda, aga ei usu et mõlemad koos. Minu silmis läks tiitel lõplikult Wolfsburgi viiki ja Kölni kaotusesse. Kui lahutada vahest 5p mis nende kahe mänguga kaotatud sai, siis oleks tiitel veel lahtine.

                Ja sellest väravast rääkides - kui Robben poleks oma teravat lööki tulistanud, poleks lihtsalt Gomezil olnud võimalust palli tühja väravasse veeretada - as simple as that. Aga põhimõtteliselt võiks leppida sellega, et tolle mängu kunn oli hoopis Kraft .

                Kommentaar


                  Päris väravavaht oleks selle kindlamini tõrjunud ja kindlasti mitte Gomeze jalale.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    UEFA poolt eelmise aasta parimaks väravavahiks nimetatud Julio Cesar siis pole seda? Tegijal ikka juhtub, öeldakse selle kohta.

                    Kommentaar


                      Värava lõi küll Gomez, kuid ma vaidleks vastu Kalmaarile - kui Gomezt poleks seal olnud, siis olen kindel, et Müller oleks ka jõudnud. Ta jättis jooksu pooleli, kui nägi, et Mario juba jõuab. Aga jah värav ja kogu võit on alati meeskonna töö.

                      Kommentaar


                        Tänase mängu ajaks ilmub jälle see spetskanal eurospordis? - http://kava.ee/?page=chn&cgid=7&cid=...cktrack=chn,58 (kus ta elionil oli?)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Tänase mängu ajaks ilmub jälle see spetskanal eurospordis? - http://kava.ee/?page=chn&cgid=7&cid=...cktrack=chn,58 (kus ta elionil oli?)
                          Ma ei tea , mina kui elioni klient(sügisest) olen saanud jälgida kõiki Bundesliga mänge sügisringist saati. Vaata äkki leiad sinagi puldile klikkides kanaliks nr 39 oleva Eurosport (Bundesliga)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Ma ei tea , mina kui elioni klient(sügisest) olen saanud jälgida kõiki Bundesliga mänge sügisringist saati. Vaata äkki leiad sinagi puldile klikkides kanaliks nr 39 oleva Eurosport (Bundesliga)
                            suusatamine? - http://kava.ee/?page=chn&cgid=7&cid=...cktrack=chn,61
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Veel loetud tunnid ja põnevusmäng saab alguse,väääga loodan,et võtame 3p
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Mmm, minul on pigem nagu see kanal : http://kava.ee/?page=chn&cgid=7&cid=...cktrack=chn,58
                                Ei olegi viitsinud täpselt kanaleid lapata, aga mulle tundub et mul pole tavalist Eurosport 2.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X