320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea kas van Gaal on ka lõpuks aru saanud, et Prjanic sobib rohkem ikkagi äärekaitsesse ja Gustavo poolkaitsesse. Breno algkoosseisus on ka ju täitsa positiivne.

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Nii, üks võimalikke streame :

      http://www.jouj.eu/ch1.htm - minul jookseb see päris kenasti.

      Kui see ei sobi võin veel midagi vaadata, mis leida annab.
      Nu seal pole kommentaare
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        http://myp2p.eu/ ja kõik streami leidmis probleemid saavad lahenduse, hetkel parim meie squad peal, ainuke probleem on teisel korrusel ja kahjuks karistasid Schalkelased selle ka cornerist ära.

        Kommentaar





          Usun,et varsti lööme tagasi!

          Poolaeg 0:1 Pallivaldamine 62-38,aga pole kasu kui pole piisavalt teravust ees,st ädised paar lööki,tahaks loota,et LVG teeb meestele kerge ajuloputuse.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            45 minutit. 1 pealelöök. Ja seegi mööda. Ovatsioonid.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar




              Päris hea veetlekas. Kaen kuni Valencia-Barcani.

              Kommentaar


                Kui LvG suudab meeskonna ümber motiveerida II poolajaks nagu Anelcotti eile Chelsea vs ManU mängus tegi siis võib veel tulemust oodata.
                Viimasel väljaku kolmandikul ei suutnud me õieti midagi korralikku peale hakata. Gomez on ikka loovuselt ja palli hoidmiselt olnud sitt. Kui tiimikaaslased talle väravat kandikul ette ei võitle siis tema ei skoori üldjuhul. Schweinsteiger on ka paistnud silma rohkem Ottli tasemel olemisega.

                Kommentaar


                  Uskumatult soosiv hr.Mayeri vile Schalkele,(ala eilses Premier mängus Chelsea vs Manu,aga seda koduvõistkonna poole).Ussida vms pidanuks ammu saama teise kollase +kolmanda kollase,kus minu arvates oli kindel 11m,nu teisel poolajal mängisime jh tunduvalt paremini,aga palli võrku ei saanud ja Neuer võib vist nii õelda viis Schalke finaaali koos Hr. Mayeriga. Jääme siis Meistriteliiga mängu ootama. Enne veel Hannover
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Ma ei tea kes nüüd kalanägu asendama julgeb tulla? Ulli &Co -st pole nagunii lootust vabaneda.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      2 järjestikust kaotust Allianzil. Meil võib isegi võimalus olla.

                      Kommentaar


                        Täitsa p-p-p-preerias !
                        Bayern oli täna hambutum kui mu vanatädi 16 aastane koer !
                        Ja kuigi ma juba ise ka saan aru, et kipun liiga palju virisema ja liiga pessimistlik olema, siis tänast mängu vaadates trummeldas mul peas koguaeg mõte, et kui täna kaotame, siis lõppeb see hooaeg ilma ühegi karikata (no ilma tõsise karikata, superkarika enne hooaega suutis siiski Bayern ära tuua). Mängus ei olnud absoluutselt teravust ju. Huvitav kas van Gaal on andnud käsu, et enne väravale löömist peab rünnaku jooksul tehtama 27 tagasisöötu ja 43 söötu risti üle väljaku ??? Selleks ajaks kui need söödud on kõik nagu kord ja kohus ära tehtud, siis on vastase karistusalas ühe Bayerni mängija kohta kolm kaitsjat ja katsu siis nende vahel midagi ära teha. Praegu on seisud hapud, aga kui van Gaal peaks suveni veel Bayerni eesotsas olema, eks siis ostetakse mingi teisejärguline mängija pingile istuma ja ollakse praeguse koosseisuga rahul. Ei, vabandust, ostetakse mingi teisejärguline mängija ja Ottl jääb alles, edutatakse isegi põhikoosseisu.

                        Kommentaar


                          No ei tea Saksamaal ei tule jh seehooaeg miskit välja nagu. Euroopas on seni hästi läinud ja nagu varemgi maininud loodan just sealt see hooaeg tulemust.

                          Kommentaar


                            Gomezele jäeti küll pennu vilistamata. Uchida koksas seljatagant jalgadesse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Gomezele jäeti küll pennu vilistamata. Uchida koksas seljatagant jalgadesse.
                              Jaa aga selliseid asju juhtub jalgpallis. Eks ole Bayerngi võitnud kaheldavate otsustega mänge. Kasv kasutajale Maarek palju peavalu valmistanud Bayern vs Fiorentina. See ongi jalgpall

                              Kommentaar


                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X