320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu mängu ei näinud t66kohustused,aga jh oluline,et kolm punni võeti.
    Olen see kes olen

    Kommentaar




      Esimese poolaja highlightsid, 1-1 väravad ja pennal.



      Ribery koll teisest poolajast.

      Kommentaar


        gUSTAVO ei kommentaari parem.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
          Ribery tõmbas kastijoonel vasakult tulles kõrvale ja pani madalalt taha nurka, Robben küll vigastada ei saand minu meelest.
          Nii siit kui sealt võis lugeda, et nii Interi kui ka Freiburgi vastu vahetati välja just valude ja vigastuseohu, mitte LvG saamatuse tõttu.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            Algselt postitas mel21 Vaata postitust
            Nii siit kui sealt võis lugeda, et nii Interi kui ka Freiburgi vastu vahetati välja just valude ja vigastuseohu, mitte LvG saamatuse tõttu.
            Njh, essast vidjost oli näha ka, et ta viitas jalale (1.03) ja näitas vahetust, väljakul näha muidu eriti ei olnud, et tal midagi viga väga oleks. Mängu ajal ma seda viidet muidugi ei näinud.

            Kommentaar


              Et siis Jupp?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Tore oleks

                Kommentaar


                  23st Bayerni mängiast on oma koondiste nimekirjas EURO 2012 eelolevateks valikmängudeks 13 meest -brassid, vigastatud Robben ja Olic, ning Tymo, kes oma koondistes on üsna kindlad tegijad, v.a. brassid, Gustavot pole veel treenerid koondisse kutsunud ja Brenol kirjas vaid olümpiaturniir, noored mehed kül jõuavad. 13st mehest on 11 A valikgrupis, 7 sakslast (Lahm, Holger, Schweini, Kroos, Gomez, Müller ja Klose), 2 türklast (Mehmet Ekici ja Altintop), DvB Belgiaga ja David Alaba Austriaga. D grupis on Prantsusmaaga Ribery ja F grupis Horvaatiaga Danijel Pranjic.

                  Kommentaar


                    Ja ongi tõenäoliselt nii, et Jupp toolil tulevast hooajast istub.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Tuleb õnne soovida! Jupp on siis ametlikult suvel tagasi Bayernis. Oluline oli Rafat vältida!

                      Kommentaar


                        Võeti tööle inimene kes juhtkonale vastu ei hagu. Pehme maandumine.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Olgu või Lady Gaga, peaasi et kaitsjaid ostab.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Nii kõik vähegi fännid, hakake palvetama ja kirikusse küündlaid viima, et Malaga jääks ikka La Ligasse püsima !


                            edit: ma loen siin Goal.com-ist uudiseid ja sealne kõmu kinnitab ainult seda, et kui Bayern ei suuda CL-i kohta kindlustada, siis on tõsine p***e majas. Praegu on juttu lausa sellisest kolmikust nagu Neuer-Hummels-Coentrao... midagi eriti paremat ei oskaks isegi unes näha aga raske uskuda, et sellistele meestele teeks rõõmu liituda klubiga, mis ei mängi CLis. Muidugi karta on, et see on liiga ilus, et olla tõsi .

                            Kommentaar


                              Demi - poh, pinki hakkab ta nii-ehk-na soendama.
                              Neuer - Koligu manussse.
                              Hummels < Subotic
                              Coentrao - Ja. Kohe. Praegu. Aga ma kardan, et kolmepeaga draakon otsib oma sendikoti koopast ülesse ja siis lööb ihnuse pisik jälle välja, jne.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                no Neueri võtaks ka absoluutselt kohe ära, ilma mõtlemata. Kui need 3 tuleks, siis oleks ikka väga väga väga ulme, see oleks kui vikinguga võitmine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X