320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    See on sinust armas.
    Siis ära tule siia ka itkuma tuleval hooajal, kui Bastian mängus on.
    Või tulemust ei tule.
    Enam pole kalanäo süüks ka ajada.
    Su argumendid on valesti sõnastatud.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Ma lihdsalt pean seda küsima praegu....On see teile imelik ka, et teie konkurent meistrite liiga kohale on Hannover aga mitte Werder või Schalke?....Ma loodan, et teie saate selle koha. Hannover pole veel piisavalt hea meeskond, et meistrite liigas hästi esineda....Dortmund, Lever ja Bayern oleks suurepärane kooslus sinna.

      Kommentaar


        Ei ütleks, et nüüd väga imelik.
        Lihtsalt ehk natuke ootamatu seis nende poolt.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Miks me Sahini ära ei võta?

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Miks me Sahini ära ei võta?
            Sest, et isegi Ulli ei tahaks Bayernit maailma vihatuimaks klubiks muuta.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
              Ma lihdsalt pean seda küsima praegu....On see teile imelik ka, et teie konkurent meistrite liiga kohale on Hannover aga mitte Werder või Schalke?....Ma loodan, et teie saate selle koha. Hannover pole veel piisavalt hea meeskond, et meistrite liigas hästi esineda....Dortmund, Lever ja Bayern oleks suurepärane kooslus sinna.
              Mille alusel sa väidad, et Dortmund saaks suurepäraselt Meistrite Liigas hakkama ja Hannover96 ei saaks? Kui hea oli näiteks Dortmundi tänavune eurohooaeg?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Mille alusel sa väidad, et Dortmund saaks suurepäraselt Meistrite Liigas hakkama ja Hannover96 ei saaks? Kui hea oli näiteks Dortmundi tänavune eurohooaeg?
                Esiteks Dortmundil on Meistrite liiga kogemus mis Hannoveril puudub (kui ma õieti mäletan) ja Hannoveri pink ei ole eriti pikk. igale positsioonile ei ole mitut head mängjat võtta ja ma ei usu, et me nüüd suvel niipalju raha saame, et kooseisu Meistrite liiga tasemele viia saaks..Aga ma loodan, et ma eksin...Kui veel küsimusi on siis pöördu Hannoveri alateemasse ja räägime seal pikemalt..

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                  Esiteks Dortmundil on Meistrite liiga kogemus mis Hannoveril puudub (kui ma õieti mäletan) ja Hannoveri pink ei ole eriti pikk. igale positsioonile ei ole mitut head mängjat võtta ja ma ei usu, et me nüüd suvel niipalju raha saame, et kooseisu Meistrite liiga tasemele viia saaks..Aga ma loodan, et ma eksin...Kui veel küsimusi on siis pöördu Hannoveri alateemasse ja räägime seal pikemalt..
                  Mida loeb kunagine Meistriteliigas mängimine? Palju on praegusest põhikoosseisust mehi, kes on mänginud Meistrite liigas. Palju on Jürgen Klopp Meistriteliigas mängivaid satse juhendanud. Igal juhul sinu näide on väga loll. Ja üldiselt mingid veidrad kogemuse näitad on alati väga ebamäärased.

                  Ainuke põhjus, miks Dortmund saaks paremini hakkama on see, et ta on lihtsalt parem meeskond ja punkt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas molbert Vaata postitust
                    Ainuke põhjus, miks Dortmund saaks paremini hakkama on see, et ta on lihtsalt parem meeskond ja punkt.
                    Nõustun. Meist sõideti ju kaks korda teerulliga üle

                    Kommentaar


                      Mida krdi jura arutate siin teemas:S
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Koosseis Frankfurdi vastu :

                        -----------------Butt------------------
                        --Lahm-----DvB----Gustavo----Contento-
                        ---------Tymoschuk--Schweinsteiger----
                        --Müller---------Klose-------------Ribery-
                        ----------------Gomez------------------

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Koosseis Frankfurdi vastu :

                          -----------------Butt------------------
                          --Lahm-----DvB----Gustavo----Contento-
                          ---------Tymoschuk--Schweinsteiger----
                          --Müller---------Klose-------------Ribery-
                          ----------------Gomez------------------

                          16.30 kõik telekate ette,et üheskoos võtta võit,mis kindlasti ei tule kergelt.Õnneks näitab eurosport2 mängu
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Ja türa! Jäime taha!

                            Kommentaar


                              Mnjah lambikas,nyyd tuleb jalad kõhualt välja võtta ja võimalused realiseerida mida ju oli esimesel poolajal päris hulka,aga tehnika jne vedas alt.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Penalt meile!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X