320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas molbert Vaata postitust
    2. Halbu mänge on nii Casillasel kui Neueril ja olen kindel, et Neueril on neid protsentuaalselt rohkem(Viimast ei pea kaugelt otsima)
    Umbmääraseid "fakte" on muidugi lihtne pritsida, peale Gibsoni värava võib kaitse süüks ajada ülejäänud, aga muidugi oleks võinud päästa.

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      et Neueril on neid protsentuaalselt rohkem

      Lihtne matemaatika ütleb et sul on õigus, kui casillas on 5 aastat vanem.




      Suht mõtetu vaielda selle üle tegelt.

      Adebayori koht bayernis meeldib mulle joonud peaga rohkem igastahes - tulevad meelde head mängud mida ta on teind city ridades. tõsi see, et city pole hea meeskond old see aasta, aga heas meeskonnas, teeks ehk adekas imesid. Ma olen muidugi ka biased. Ma ei salli eriti Gomezt (Ei salli üldse mängijaid kel pole esimest puudet/tehnikat).

      Kommentaar


        ------------------Butt------------------
        --Lahm----DvB----Gustavo----Contento--
        ---------Tymoschuk--Schweinsteiger-------
        --Robben---------Müller------------Ribery--
        -----------------Gomez--------------------

        Eurosport 2 kannab üle

        Kommentaar


          1-0 Gomez, kaitsja eksimus

          Kommentaar



            Kerge võimalus isegi teisele kohale tõusta, Freiburg peaks selleks kodus järgmine voor alistama Leverkuseni ja Stuti vastu peaks võit tulema. Gomezelt _ jälle, peaks väravakuniga tiitel ka olemas olema. Gomezil hetkel 27 kolli. Cisse, nagu ka terve Freiburg jäi täna M'Gladbachi vastu kuivale. Cissel endiselt siis 22 tabamust kirjas.

            Kommentaar


              st Pauli purustati võõrsil 8:1 ja kuna hannover sai ka lutti siis hea t66,kolmas koht on meie,kahju on muidugi tegelikuses ST Paulist,kes peavad tuleval aastal pallima aste madalamal.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                8:1 pole paha. Kui nüüd järgmine mäng võidetakse Stuttgarti vastu ja Leverkusen kaotab, siis oleks teine koht olemas, kuigi Leverkuseni kaotus on väga ebatõenäoline.

                Kommentaar


                  KOTIS. Oli siin igasugust jama küll vahepeal, aga nagu öeldakse, lõpp hea - kõik hea !!! Täna sai siis CLi koht järgmiseks hooajaks kindlustatud purustava 8:1 võiduga Gomezilt 4, Robberylt 4. Järmises voorus pingevaba mäng Stuttgardiga (kes oli just see, kes alistas Hannoveri ja aitas Bayernil CL koha kindlustada). WELL DONE !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KID Vaata postitust
                    kuigi Leverkuseni kaotus on väga ebatõenäoline.
                    Lihtsalt sellepärast, et Freiburg tiksub seal 10 koha piirimail ja Leverkusen on esiotsa meeskond? Võõrsil suutis Freiburg 2-2 viigi välja mängida Leverkuseni vastu detsembris ja Leverkuseni mäng pole ka kiita olnud viimasel ajal. Freiburg ühemehe meeskonnana on alati sümpatiseerinud, nagu ka teised sarnased. Bundesliga on ainus liiga kus sellised meekonnad kaarte segavad. Premieris murtaks kohe "mehe" jalad ära ja La Ligas daivitaks talle kaardid peale. Go Freiburg, kunagi talvel sai öeldud ka, et teise kohaga olen arvestanud juba, ega see nii kaugel polegi enam.

                    Kommentaar


                      Peaasi,et nüüd saime CL-i kindlustatud ja äkki see aitab paremaid mehi meelitada meeskonda. Üks asi mis mulle on silma paistnud, et DvB liigub alati esiposti ja sinna ka mängitakse, mõned mängud on ta sealt ka latti tabanud. .Leverkusen tundub isegi täitsa reaalne saak, oleks tore kui ei peaks seda järgmise aasta kvalifikatsiooni jama läbima. Loodame, et kodus võtame Stutti ära ja Leverkusen saab ise sisse.
                      Küsiks, et kes hetkese seisuga kõige reaalsemad võimalikud ostud on peale Neueri? Seda goal.comi paska pole mõttet siin välja tuua. Äkki on kellegil infot muudest allikatest?

                      Kommentaar


                        Takashi Usami

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Takashi Usami
                          Viimased jutud on teda Werder'isse viinud, Marin'i asendajaks, teda on oma korda Milaniga seostatud. Positsiooniliselt on Usami täpselt nagu Špehar aju/äär/second striker, hinnaklassilt ka sarnased 3-5 miljonit €.

                          Kommentaar


                            Suurim võõrsil saavutatud võit siis.
                            Kena on vahelduseks ka mõni rekord uuendada.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kraft olla siis Berliini minemas.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Kraft olla siis Berliini minemas.
                                Tuult tiibadesse talle ja edu.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X