320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis võiks olla magusam, kui see, et Bayern teeks minu sünnipäeval Man City maatasa... oleks kena kingitus .
    See plaan jääb nüüd katki, kuivõrd City pääses otse alagrupiturniirile ja nende asemel osaleb kvalifikatsioonis Arsenal, kelle too koefitsent peaks kõikide eelduste kohaselt olema piisavalt kõrge, et nendega mitte kokku minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Nojah, lastakse minema küll, aga temast endast tuleb ju ka aru saada. Mis motti see pingiotsal passimine talle ikka pakub ? Üllatav, et ta niigi kaua viitsis. Minu jaoks ka see natukene müsitline, miks ta Reali valis, kus saab samuti pinki nühkida, aga no juu tal on siis omad põhjused. Aitäh ja edu edaspidiseks, Hamit !
      Samad sõnad edu Hamit
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Tundub, et Coentrao diil jääb katki, kuna Benfica tahab tema eest saada 30 M€. Suhteliselt ulmeline hind ikkagi kaitsja kohta, eriti kui mõelda, et Robben tuli 5M odavamalt (kuigi muidugi neid ei saa muidugi võrrelda). Kui Neueri eest makstakse 20 nii nagu meedia on rääkinud ja siis klubijuhid otsustaksid ka Coentrao soovitud hinnaga osta, olekski juba 50 M läinud. Eelkõige tuleks ikka keskkaitse ära lappida ja siis vaadata kui palju võimalusi on, sest pigem veab Contento/Gustavo/Pranjic välja, kui keskkaitse praeguses koosseisus.
        Seni on äärekaitse kohale räägitud sellistest nimedest nagu Clichy ja Rafinha (tema tulek tähendaks, et Lahm vahetab äärt). Väidetavalt on loobutud ka G. van Der Wieli püüdmisest. Mis murelikuks teeb, siis keskkaitsjatest pole suurt juttu olnud. Höwedesi nimi on läbi käinud, aga seoses sellega, et ta jääb Schalkesse. Jerome Boatengist on juttu olnud, ta võib mängida nii keskel, kui ääres.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          ... Rafinha ...
          Kui see on see sama eks Schalke türapea siis tema saabumisel puhul hakkan mina Stutti fänniks. Mis Neuerisse puutub siis viimased jutud pajatavad lepingu pikendamisest Schalkega, kuna Bayerni kitsipungad ei taha soovitud summat maksta. Üllatus?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Kui see on see sama eks Schalke türapea siis tema saabumisel puhul hakkan mina Stutti fänniks. Mis Neuerisse puutub siis viimased jutud pajatavad lepingu pikendamisest Schalkega, kuna Bayerni kitsipungad ei taha soovitud summat maksta. Üllatus?
            Just see sama tegelane jah.
            Ma pigem ei usu sellist viiamse sekundi meelemuutust. Aga ega lõplikult kindel ei saa olla enne, kui allkirjad paberil on. Muidu ma olen lugenud küll selle kohta, et Schalke paneb veel hiljuti saadud sponsorraha mängu, et teda kinni hoida ja et Putin isiklikult sooviks tema Schalkes jätkamist. Kui ta ka jääb, siis mulle tundub pigem, et Schalke lükkab lihtsalt vältimatut edasi, aga eks paistab siis. Oleks tragikoomiline olukord küll, kui Bayern põletab juba sillad ja siis viimasel hetkel hakkab koonerdama .

            Kommentaar


              Bayern pole midagi koonerdand, lepiti summa kokku ja siis Schalke hakkas trikke tegema.

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Kui see on see sama eks Schalke türapea siis tema saabumisel puhul hakkan mina Stutti fänniks. Mis Neuerisse puutub siis viimased jutud pajatavad lepingu pikendamisest Schalkega, kuna Bayerni kitsipungad ei taha soovitud summat maksta. Üllatus?
                Pole just kõige usaldusväärsem allikas, aga : http://www.goal.com/en/news/11/trans...-bayern-munich
                Mis ta Schalkes siis nii hullu tegi, et tema pärast kohe Stuttgarti fännama pead hakkama ?
                Aga tema ostmine on selline kahe otsaga asi küll - kui Bayern tahab CL-is olla küsija, siis tuleb tuua sisse maailma absoluutsesse tippu kuuluvaid mängijaid (nagu Coentrao) aga samas antud juhul oli hind ka ikka korralikult üle vindi keeratud, 1/3 hinnast maha võtta ja siis võiks edasi rääkida. Aga nüüd ostis Bayern siis mehe, kes ei saanud korralikult isegi Serie A midtable meeskonnas hakkama... võta siis kinni, mis oleks õige.

                Kommentaar


                  Päris huvitav asjade käik. Mees on nii ja naa. Ei tohiks olla Bayerni vääriline küll. Sama jama mis Lahmiga- ta on lühike ja kui teiselt äärelt tuleb tsenderdus, siis ta peaks kõrgeid palle kaitsma, aga... Võtab ka kollaseid ja punaseid liiga palju. Plussi poolele, et on agressiivne äärel tõusja ja piisavalt kiire, et vastase tõusvate äärtega hakkama saada.

                  Kommentaar


                    Kui nüüd goal.com teemal veel jätkata siis leidsin midagi, mis võib seletada miks Coentrao ei liitu Bayerniga. Iseasi palju sellest tegelik tõde on. http://www.goal.com/en/news/12/spain...ld-real-madrid

                    Mulle see Rafinha samuti ei meeldi. Hetkel on ikka üsna sitad lood. Kõige hullem on see, et ühtegi korralikku keskkaitset ei ole sihikule võetud(v.a arvatud Boateng, kui teda keskkaitseks võib pidada).

                    Kommentaar


                      Dante tahab Gladbachist lahkuda ja ühe võimaliku klubina on räägitud Bayernist, hind on aga suhteliselt krõbe, 7M..Dantel nimelt Gladbachiga 2014. aastani leping.

                      Kommentaar


                        Üleminekutega jätkates. Arturo Vidal soovib liituda Bayerniga, seda võiks soodustada ka see, et Leverkuseniga on tal jäänud veel 1 aasta lepingut ning järgmine aasta saaks ta ilma üleminekutasuta liituda.
                        Viimased uudised Neuerist räägivad, aga et Bayerni liitumise taga seisab Schalke kes on nõustunud Bayerniga üleminekusummas aga ei taha lasta teda ennem minema kui uus väravavaht on leitud.

                        Kommentaar


                          Dantet ma ei võtaks. Vidali iga kell. Neueri ja Vidaliga oleks meil juures kaks maailmaklassi meest oma positsioonidel. Kuigi, nagu ka varem olen maininud, pean ka Anatolit Vidaliga võrdselt maailmaklassi meheks. Keskkaitsjat silma spidades, siis Bundesliga meestest ma läheks Mathjisseni järele. Ja loomulikult oleks juba mitu aastat tagasi pidanud Arne Friedrich endale ära tõmbama. Eks kuuleb-näeb, mida mehed välja mõtlevad.

                          Kommentaar


                            http://fcbayernreport.com/2011/05/28...at-right-back/

                            Rafinha siis arvatavasti liitumas, endine Schalke paremkaitsja, pole küll see nimi milliseid tahaks see aasta aga parem imo kui Berbatov või Falcao vms pingile osta mingi ulme summa eest.
                            Hinnaks arvatakse 5,5 miljon euot.

                            Kommentaar


                              Kolm aastat!!! Värdjad.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Kolm aastat!!! Värdjad.
                                Ära nüüd ette rutta, see pole 100% kindel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X