320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Goal.com ütleb 2 aastat. Kicker.de ütleb kolm.

    Kommentaar


      Keskkaitsega on nii et kui Boatengi asi millegipärast ebaõnnestub(manc müüb kõik oma üleliigse vara miljoitega minema) siis tuleb kas Dante(mönchengladbachist või Lombaerts viimaste juttude järgi). Ma ise loodan et kogu see Boatengi jne meeditrall on tehtud selleks et Hummels või Subotic odavalt saada aga trend näitab seda et Bayerni uudised on suht ausad olnd ja et Boateng ongi esimene valik.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Keskkaitsega on nii et kui Boatengi asi millegipärast ebaõnnestub(manc müüb kõik oma üleliigse vara miljoitega minema) siis tuleb kas Dante(mönchengladbachist või Lombaerts viimaste juttude järgi). Ma ise loodan et kogu see Boatengi jne meeditrall on tehtud selleks et Hummels või Subotic odavalt saada aga trend näitab seda et Bayerni uudised on suht ausad olnd ja et Boateng ongi esimene valik.
        Hummels ja Subbotic unustage kohe parem ära Neil on õnneks korralikud uued lepingud ilma lollakate väljaostuklausliteta.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Boateng kõlab nagu okei, aga ma kardan, et see on liiga vara selle mehe jaoks. Ta ei ole veel küps tippmeeskonnas stabiilselt põhis mängima.

          Kommentaar


            Häid uudiseid veel. Bundesliga teise poole Hoffenheimis mänginud David Alaba pikendas senist lepingut veel kahe aasta võrra ja nüüd on ta leping Bayerniga 2015 aastani.
            Tšiili mängija Vidali kohta nii palju, et Leverkusen on lükanud Bayerni pakkumised tagasi kuna nende jaoks on Vidali hind kõrgem ja ootavad suuremat pakkumist. Eelkõige tahetakse aga Vidali hoida Leverkusenis, kuid mees ise on vihjanud ka klubi vahetusele. Umbes sarnane situatsioon nagu Neueriga.
            Boatengi kohta arvan ma vaid ühte: suutis mees mängida korralikult Saksamaa koondise eest MM-il, suudab ka mängida tähtsal kohal Bayernis kui ta peaks meiega liituma. Loodame, et need rahaahned City juhtkonna vennad lõpuks loobuvad 20 miljonist ja langetavad hinda, mis oleks mõistlik.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Klose siis jah Romas nüüd. Sai kolme aastase lepingu.
              Minu arust polnud eriti hea valik,aga nuh edu Miro.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Boateng on ikka parem kui praegune kaos.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Einoh seda küll ja potentsiaalilt ülikõva. Minu vihje on see, et see hooaeg kui me oleks Meistrite Liiga viimases etapis, siis mina temalt veel vigadevaba mängu ei ootaks. Sest tegelikult sooviks Bayernisse sellist maailma TOP3 kaitsjat , aga soovimine on üks asi. Aga jah füüsiliselt oleks Boateng võimeline kõikide tippründajate elu põrguks tegema.

                  Kommentaar


                    Nii-nii, Alex, mis temast arvate?

                    Kommentaar


                      alex oleks minuarust väga hea täiendus ..

                      Kommentaar


                        Nagu ma aru saan on Alex ikkagi varuvariant?

                        Kommentaar


                          mina ise võtaks ennem alexi aga noh ..

                          Kommentaar


                            Noo, Alex oleks tõesti ka päris hea valik, aga homme saab mees 29 aastaseks ja seega pean üheks suureks põhjuseks miks eelistatakse Boatengi on see, et ta on palju noorem ja mina ütleks et tuleviku suhtes potensiaalikam . Muidugi on Alexil rohkem kogemust, aga pigem usun et klubi eelistab nooremat mängijat kellel saksa keel ka veel suus. Seega usun, et kui City ikka mängib lolli ja Boatengi ei lase siis peab lootma Alexi peale, et keskkaitses uueks hooajaks asjad korda saaks. Eks aega veel on, selle ajaga kui üleminekuaken hakkab sulgema jõuavad veel mitmed nimed läbi käija kellel silma peal hoitakse.

                            Tundub, et varsti on Vidal ka meie hingekirjas. Samuti tundub, et Jaapani lootustandvasse generatsiooni kuuluv Usami on siirdumas Saksamaale. Osturalli jätkub

                            Kommentaar


                              eiteea ikka mille kuradima pärast see city ei lase boatengi ära ?! boateng oli eelmine hooaeg ikkagi ju pingisoojendaja...
                              Vidal oleks hea täiendus Bayernile

                              Kommentaar


                                Jep haigelt normal Schweini & Vidal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X