320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis eile teie mängust meelde jäi: Neuer oli pagaripoiss ja kahjuks lasi ennast teda välja vilistavatest fännidest häirida, enesekindlus oli 0. Loodetavasti ta saab enesekindluse kätte. Neueri mäng meenutas natukene debüüti koondise eest, kus ta samuti rabistas aga õnneks suhteliselt kiiresti leidis enda mängu üles. Robben on endiselt egovärd (no offence) laiutab käsi ja möliseb kogueag. Ribbery oli teie poolelt kindlasti mängu silmapaistvaim ja parim mees. Teine värav oli puhtalt Gustavo lonkimise tulemus, kui ta ei suvatsenud Son'i üldse segada löögile jõudmisel. Puudus oli teil Rafinhast, Boatengist, Tymost ja Kroosist. Jah puudu oli Kroosist, minu arust pingil istudes raistakse tema talenti ja värava lõi ka tema mitte Basti. Elasin kaasa HSV'le ja tundub, et nad on vist võimalised isegi tegusid tegema hoolimata suurest pereheitmisest. Teie mängupilt sarnanes tõesti LvG aegsele, palli vallati aga kui tõsine võitlev kaitse vastas, siis ei suudeta seda viiamst liigutust ära teha ja palli väravasse saada. Son Hamburgi poolelt muidaugi aga paistis silma natuke liigse simuleerimisega minuarust eriti see viimane Badstuberi aktsioon, kus tundub, et Son sai tõsise vigastuse aga tegelikult kontakt oli minimaalne, mis muidugi ei vabanda seda välja, et niimoodi ikka sisse ei othiks lennata. Ahjaa teil on Robben aga Elia on kunnim

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Ei tea, mina neid vahetamisi küll ausaltöeldes tähele ei pannud. Ribery oli vasakul ja Robben paremal. Müller on ühelt äärelt teisele ja tagasi keskele koguaeg pendeldanud ju.


      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
      Mis eile teie mängust meelde jäi: Neuer oli pagaripoiss ja kahjuks lasi ennast teda välja vilistavatest fännidest häirida, enesekindlus oli 0. Loodetavasti ta saab enesekindluse kätte. Neueri mäng meenutas natukene debüüti koondise eest, kus ta samuti rabistas aga õnneks suhteliselt kiiresti leidis enda mängu üles. Robben on endiselt egovärd (no offence) laiutab käsi ja möliseb kogueag. Ribbery oli teie poolelt kindlasti mängu silmapaistvaim ja parim mees. Teine värav oli puhtalt Gustavo lonkimise tulemus, kui ta ei suvatsenud Son'i üldse segada löögile jõudmisel. Puudus oli teil Rafinhast, Boatengist, Tymost ja Kroosist. Jah puudu oli Kroosist, minu arust pingil istudes raistakse tema talenti ja värava lõi ka tema mitte Basti. Elasin kaasa HSV'le ja tundub, et nad on vist võimalised isegi tegusid tegema hoolimata suurest pereheitmisest. Teie mängupilt sarnanes tõesti LvG aegsele, palli vallati aga kui tõsine võitlev kaitse vastas, siis ei suudeta seda viiamst liigutust ära teha ja palli väravasse saada. Son Hamburgi poolelt muidaugi aga paistis silma natuke liigse simuleerimisega minuarust eriti see viimane Badstuberi aktsioon, kus tundub, et Son sai tõsise vigastuse aga tegelikult kontakt oli minimaalne, mis muidugi ei vabanda seda välja, et niimoodi ikka sisse ei othiks lennata. Ahjaa teil on Robben aga Elia on kunnim
      Neueril läks eilne mäng tõesti ikka konkreetselt metsa, lisaks sellele esimesele väravale oleks ju andnud peaaegu sellise valesöödu, mis oleks teinud seisuks 3:0. Robbeni kohta ei tasu viriseda, ego tal piisavalt suur küll, aga keegi peab proovima ju peale lüüa ka, kurat ega selline takitka ei toida nagu vahepeal oli, et üritati umbkaitsest läbi jalutada ja alles 5 meetri pealt lüüa. Seda Gustavo lonkimist panin ise ka tähele, imestasin, et keegi siin keskkaitsjaid süüdistas veel... Aga mängu alguses oli Gustavo ikka päris hea, ei tea kas jääb Tymole väga alla. Kroos oli eelmine hooaeg si*t (ma ütleks, et hooaja suurim pettumus) ja temast nüüd küll puudust polnud.
      Elia on väga kõva vend tõesti, ei ole midagi öelda. Peale selle, et Robbenini on tal veel pikk maa minna. Mehed tulid samal ajal ju Bundesligasse ja kui Robben on 38 mängu jooksul löönud 28 väravat ja valitud esimesel hooajal Saksamaa parimaks jalgpalluriks, siis Elial on vastu panna 48-st mängust 7 väravat ja 10 väravasöötu (Robbeni assistide kohta infot polnud, aga vaevalt seegi number palju väiksem on). Elia on väga sümpaatne mängumees ja juba paar aastat olen tema imetlejate leeri kuulunud, aga ta pole vist pääris ootustele vastavalt mänginud, kahjuks vist jääb üleminek PL-i ära, vähemalt juttu pole sellest küll olnud ja Pool sai endale juba Downingu ka, seega ei tohiks Pool enam huvitatud olla. Ja siis langeb see variant ka ära, et Spurs müüb Lennoni Pooli ja ostab Elia asemele (mis küll kahjuks ainult minu peas vist võimalik...).

      Kommentaar


        Kroosi jutu kohta tuletaks lihtsalt meelde, et just Heynckes juhetatud Leverkusenis ta just pilti tõusisgi. Temalt ootaks küll uuel hooajal tegusi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Kroosi jutu kohta tuletaks lihtsalt meelde, et just Heynckes juhetatud Leverkusenis ta just pilti tõusisgi. Temalt ootaks küll uuel hooajal tegusi.
          Täitsa oli meeles selline asi, aga kelle Sa arvad, et ta põhitiimist välja sööb ? Robbeni ? Ribery ? Mülleri ? Swaini ? mina temas lõhkuvat poolikut väga ei näe, seega kui keegi katki ei lähe, siis läheb tal küll raskeks. Ja nii palju kui mina olen näinud, siis äärel jääb ta kuidagi uimaseks/aeglaseks, pealegi äärtele osteti backupiks ju Usami.

          Kommentaar


            No Kroos'i pettumuse põhjus on äkki, see et ta ei saanud nii vabalt ja ründavalt mängida kui Leverkusenis. Mina näen küll, et kui tal lubatakse peale lüüa ja vabamalt tegutseda, siis on ta väga asjalik.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Täitsa oli meeles selline asi, aga kelle Sa arvad, et ta põhitiimist välja sööb ? Robbeni ? Ribery ? Mülleri ? Swaini ? mina temas lõhkuvat poolikut väga ei näe, seega kui keegi katki ei lähe, siis läheb tal küll raskeks. Ja nii palju kui mina olen näinud, siis äärel jääb ta kuidagi uimaseks/aeglaseks, pealegi äärtele osteti backupiks ju Usami.
              No peaks nagu Müllerit pingile puksima hakkama. Selle põhitiimist väljasöömise jutu peale tuli meelde Sinu suur soov Vidali Bayernis näha. Ehk siis küsiks sama küsimuse, kelle Vidal põhikoosseisust välja peaks lükkama? Ideaalis on tegemist ju Schweini positsioonil mängiva tegelasega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                No peaks nagu Müllerit pingile puksima hakkama. Selle põhitiimist väljasöömise jutu peale tuli meelde Sinu suur soov Vidali Bayernis näha. Ehk siis küsiks sama küsimuse, kelle Vidal põhikoosseisust välja peaks lükkama? Ideaalis on tegemist ju Schweini positsioonil mängiva tegelasega.
                No ideaalmaailmas võiks nii olla, et treener annab Swainile käsu kätte "murdma" hakata, ehk võtab Van Bommeli koha üle ja Vidal jääb nagu loovamaks pooleks CM duost. Aga sellega ei tasu väga pead vaevata, kuna Vidali tulek tundub üsnagi ebareealne juba. Pigem võtaks teise klassiga keskkaitsja juurde, kahjuks see ka palju reaalsem ei tundu olema...

                Kommentaar


                  Mina näeks lahendust selles, et mees läheks mõnda klubisse kus teda hinnataks ja lastaks tal mängida aga see on muidugi see klassikaline Bayerni sündroom ja ei tea kas ta ise tahakski minna. Hetkel ilmselt paanikaks pole põhjust veel aga nagu mainitud, siis ruumiga platsil on kitsas ja oht Kroosil pildilt kaduda on olemas.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Mina näeks lahendust selles, et mees läheks mõnda klubisse kus teda hinnataks ja lastaks tal mängida aga see on muidugi see klassikaline Bayerni sündroom ja ei tea kas ta ise tahakski minna. Hetkel ilmselt paanikaks pole põhjust veel aga nagu mainitud, siis ruumiga platsil on kitsas ja oht Kroosil pildilt kaduda on olemas.
                    Tõsijutt.
                    Nagu ma aru saan, siis Sa eelistaksid Kroosi Müllerile ?
                    Paanikaks on veel tõesti vara, eriti kui arvestada Heynckesi ja Kroosi varasemat edukat koostööd. Aga kui see hooaeg läheb nagu eelmine siis on Kroosil kaks võimalust - kas jääda rotatsioonimängijaks ja vigastatute asendajaks, või vahetada klubi ja olla põhimängija.

                    Kommentaar


                      No Kroosi Müllerile ma ei julgeks kah eelistada, pigem tundub et kui klaasmehed terved, siis jääb ta pinginurgale ja see oleks ka koondise seisukohast paha. Tõesti, eks see hooaeg näitab, mis saab aga kui ei saa, siis peaks jalad selga võtma ja mujale putkama.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Gomez pingile, müller tippu ja Kroos playmakeriks.

                        Kommentaar


                          Minu arvates on Schweini nii koondises kui ka klubi eest parimad esitused ikka kaitsva pooliku kõrval teinud (Khedira, van Bommel), kui ise seda rolli täites. Eelmine hooaeg muidugi sai teda pea igal pool keskväljal näha. Aga vaevalt Heynckes Kroosi kuhugi minema tahab lasta. Küllap ikka teab, milleks mees võimeline on.

                          Kommentaar


                            Poolaeg 1-1,
                            Mainz lõi värava nurgalöögist ja kummagi keskkaitsja (Tymo, Holger) mees koksas ära.
                            Alaba viigistas, Contento tsenderdus vasakult, Usami on kah kaitsjaid toredasti lüpsnud!

                            56. minutil penalt, Nils ei eksinud, 2-1.

                            Viimasel minutil 2-2 ...

                            Penaltid algavad!

                            Petersen eksis, kuid Neuer tõrjus ka ühe!

                            Mainz eksis ja Pranjic sees, võit.

                            Kommentaar


                              Bayern kontrollib sündmuste käiku, ollakse selgelt domineerivam ja aktiivsem pool. Enamasti vallatakse palli, lubades vastase rünnakul episoodiliselt esiplaanile tõusta.

                              Kui vastas vähegi kompaktselt koordineeritud kaitseliin, siis viimase lahtiharutamisel etendatakse ilmse idee ja seoseta söödumängu. Loiult tegutsedes tehakse ohtralt riskeerivaid ja mõttetuid sööte.

                              Pressist loobudes ja mängu liigkergelt võttes lastakse vastasel lahedalt kombineerida. Palli kaotades jäetakse niigi silmatorkavalt kohmaka ja umbes positsioneeruvale kaitseliinile keerulisi olukordi lappida. Aeg-ajalt tipneb ootamatu sündmustekeeris mõne ohtliku olukorra v imetud värava näol.

                              Hooaja avalöögini veel natuke aega, ehk saavad oma re˛ii ja katkise kaitseketi korda.

                              Kommentaar


                                Nüüd võib Vidali liitumise jutud lõppenuks lugeda.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X