320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Masendav mäng ikka eile. Eelmise aasta aukudest kaitsetöös võib ainult unistada. Loodame et hooaja alguseks on vähe parem see seis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
      Nüüd võib Vidali liitumise jutud lõppenuks lugeda.
      Normaalne vend, astus ilusa pika sammu tagasi. Great succsess !

      EDIT: Üks rumal küsimus ka : mida need ultrad üritavad oma Neueri mustamisega saavutada ? Ok, vilistavad mehe välja ja on oma arust hirmus lahedad, aga ainukene võimalik tulemus on ju Bayerni tulemuste halvenemine. Ultraidioodid ma ütleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Minu arvates on Schweini nii koondises kui ka klubi eest parimad esitused ikka kaitsva pooliku kõrval teinud (Khedira, van Bommel), kui ise seda rolli täites. Eelmine hooaeg muidugi sai teda pea igal pool keskväljal näha. Aga vaevalt Heynckes Kroosi kuhugi minema tahab lasta. Küllap ikka teab, milleks mees võimeline on.
        Ärge mind nüüd näkku kohe lööge, hakkan väga "riigivastast" juttu rääkima nüüd, aga see on lihtsalt minu seisukoht.
        Ma selgitaks seda, miks ma oleks tahtnud Vidali Bayernisse (no see on nüüd rohkem tagantjärgi heietamine, aga mis teha). Swaini võib olla teinud OMA parimad esitused DM-i kõrval mängides, aga minumeelest jääb tal natukene loovusest ja visioonist puudu, et olla see loov keskpoolik kaitsva pooliku kõrval. Tähendab, kõik oleks oki-doki, kui Gomezi taga oleks mängujuht, aga Müller tahab olla pigem teine ründaja ja seega polegi nagu praegu Bayernil sellist mängujuhti, kes suudaks aidata hästi distsiplineeritud vastase kaitse lahti harutada. Tavaliselt on nii, et üritatakse mängida läbi äärte, aga kui kaitsjad panevad Robbeni ja Ribery käigud kinni, siis ongi jokk majas, üritatakse lihtsalt tuimalt seitsmest-kaheksast kaitsjast LÄBI mängida. Aga läbi ju ei saa, kui mehi nii tropis ees on, keegi saab ikka jala vahele. Ja siis vahest tulebki Bayerni rünnakut vaadates meelde koer, kes meeleheitlikult oma saba taga ajab. Ärge saage valesti aru - nii Swaini, kui Müller on väga head mängijad ja meeskonnale olulised lülid, aga minu jaoks pole kumbki selline mängujuhi tüüpi mees, kes suudaks piisavalt tihti leida selliseid sööte, mida vastase kaitseliin läbi ei hammusta. Bastian teeb keskväljal kõvasti tööd ja on näha, et ta mängib hingega aga seda enam võiks teda vähemalt preseason mängudes proovida kaitsva poolikuna. Eelmise hooaja lõpus väga värskendav näha Robbenit mängujuhi kohta täitmas - mees näitas, et lisaks kiirusele, võimsale vasakule jalale ja enda klassikalisele (kiirusega sisse, pall vasaku jala peale ja tugev kauglöök väravale) on tal ka seda visiooni (tehnikast rääkimata), mille abil saab kaitseliine lahti harutada. Ja kui ta vahepeal sellel kohal mängis, polnud ta sittagi nii isetseja, kui siin enamus kurdavad. Sellessuhtes ma polekski väga vastu Kroosi kasutamisele Mülleri asemel, kuivõrd esimene on ikkagi pigem mängujuht ja ta tegi 09/10 Bayeris väga hea hooaja, kahju et eelmine hooaeg aia taha läks, loodetavasti suudab Jupp ta uuesti särama panna. Aga jällegi - see on ju "riigivastane" jutt, kuna Müller on ju ikkagi WC2010 parim noormängija ja kuldse saapa omanik. Samas muidugi ei tahaks ma ei Müllerit ega Kroosi pingil istumas näha...

        ----------Gomez---------
        Ribery----Kroos----Robben
        -----Müller---Swaini------

        Oleks variant, kuidas nad kõik väljakul saaksid olla, aga see oleks jälle tõenäoliselt liiga ründav koosseis... nokk kinni, saba lahti, saba lahti, nokk kinni.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Normaalne vend, astus ilusa pika sammu tagasi. Great succsess!
          Ma ei ütleks, et Leverkusenist Juventusesse minek karjääris pikk samm tagasi oleks. Aga sellesmõttes küll Vidalile respekt, et praeguse koduklubi suurimale konkurendile korvi andis ja mujale liigasse plaanib ümber kolida. Muidugi Hoeneßi "Aga Vidal ju lubas meile tulla, kõik Lõuna-Ameerika agendid on tropid" hala on päris naljakas.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ma ei ütleks, et Leverkusenist Juventusesse minek karjääris pikk samm tagasi oleks. Aga sellesmõttes küll Vidalile respekt, et praeguse koduklubi suurimale konkurendile korvi andis ja mujale liigasse plaanib ümber kolida. Muidugi Hoeneßi "Aga Vidal ju lubas meile tulla, kõik Lõuna-Ameerika agendid on tropid" hala on päris naljakas.
            Haha, respekt my ass, mees ise ütles mingi aeg, et tahaks tulla Bayernisse. Klubi lihtsalt ei lasknud. Tõenäoliselt viskas vanamutt kõige suurema rahapaki lauale ja see oli määrav.
            Minu arust Bundesliga teise koha meeskonnast Serie A seitsmendasse meeskonda (kahel aastal järjest) nüüd samm edasi küll ei ole.

            Kommentaar


              Niipidi võttes lõpetas Leverkusen eespool kui Bayern ja seega oleks ka Münchenisse kolimine ilmselge tagasiminek. Ja rahalise poole järgi otsustades läinuks Vidal Bayernisse või väidetavalt huvi välja näidanud Chelseasse, kelle palgalised pakkumised olid ahvaltavamad. Aga noh, hetkel pole veel asi 100% ja mis siin ikka seletada.

              Kommentaar


                Mis siis peaks praegusest tagaliinist arvama?
                Äkki siiski ostavad ühe keskkaitsja veel, kes Badstuberid pingile kukutaks?
                Mulle see vend eriti ei istu.
                Kui Juppile istub, siis muidugi on ta mängus.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Mis siis peaks praegusest tagaliinist arvama?
                  Äkki siiski ostavad ühe keskkaitsja veel, kes Badstuberid pingile kukutaks?
                  Mulle see vend eriti ei istu.
                  Kui Juppile istub, siis muidugi on ta mängus.
                  Hea meelega näeksin ühte head keskkaitsjat veel tulemas. Vidali variant langes nagunii nüüd ära ju, võiks vähemalt üritada kellegi juurde tuua. Badstuber ka väga ei meeldi, sellessuhtes et pole jäänud silma kui väga hea ega ka mitte väga halb keskkaitsja, aga Bayerni sugusele klubile pole "keskmine" või "rahuldav" piisav. Kolmanda valikuna keskkaitsesse oleks ta normaalne. Kaitseliinist tervikuna ei oska suurt midagi öelda, Rafinhat pole eriti palju mängimas näinud veel.

                  EDIT: natukene huumorit ka tänasesse päeva

                  Kommentaar


                    Ribery ikka oskab endale vigastusi üles korjata. Nüüd on tal pahkluu vigastus. Laupäeval Passaus perefestivali raames korjas ta endale väidetavalt vigastuse üles.
                    Veel ei ole selge kui kaua ei saa Ribery mängida. Uuringud käivad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Ribery ikka oskab endale vigastusi üles korjata. Nüüd on tal pahkluu vigastus. Laupäeval Passaus perefestivali raames korjas ta endale väidetavalt vigastuse üles.
                      Veel ei ole selge kui kaua ei saa Ribery mängida. Uuringud käivad.
                      Ei midagi uut siin päikese all. Eks neid vigastusi tuleb Robberyl kindlasti edaspidigi ette, loodetavasti saab Usami nende positsioonid ilusti täidetud ! Oleks ju tore, kui jaapanlane elaks sisse ja suudaks ligilähedast kvaliteeti pakkuda, siis ei pea tulevikus Ribery ega Robben uuesti mängima hakkamistega kiirustama ja saavad ennast ikka korralikult terveks ravida. Mitte, et seni teisiti oleks olnud muidugi...

                      Kommentaar


                        Näib, et ainult 1 nädal

                        Kommentaar


                          Homme - ülehomme toimub Allianz Arenal Audi cup kust võtavad osa Bayern München, Barcelona , Milan ja Internacional. Homme on siis Bayernil mäng Milaniga ja Barcelonal Internacionaliga. Tugev turniir tuleb, eks see näitab ka ära, mis tasemel võistkond meil praegu on.

                          Kommentaar


                            Karl-Heinz Rummenigge ütles, et rohkem mängijaid ei osteta selle üleminekuakna ajal. Niiet võib spekulatsioonidele siis joone alla tõmmata tõenäoliselt. Kuigi mulle kohe hirmsasti meeldiks, kui toodaks keskkaitsesse kedagi Lugano taolist - kompromissitu võitleja ja loomulik liider. Samas ei saa ju ka praeguse saagi üle väga kurta. Klose asendati siis Peterseniga (ei ole küll viimase mängu veel näinud, aga Klose lõi viimase kahe hooaja peale 11 väravat, ei olnud väga mõtet hoida), Altintop asendati Usamiga ja kaitseliini toodi Rafinha (tema suhtes olen skeptiline) Boateng ja Neuer. Lisaks tuli Olic nüüd vigastuspausilt tagasi (põhimõtteliselt mees lisaks) ja David Alaba naases Hoffenheimist laenult.

                            P.S Ottlist saadeti ka minema !

                            Kommentaar


                              Täna siis 21:45 Bayern - Inter - peaks vist netist ka vaadatav olema....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Täna siis 21:45 Bayern - Inter - peaks vist netist ka vaadatav olema....
                                AC Milan ikka. ZDF (kellel on) näitab muide mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X