320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna siis:
    Neuer
    Rafinha van Buyten Badstuber Lahm
    Tymoshchuck Schweinsteiger
    Robben Müller Ribéry
    Gomez


    Kus Boateng?

    Kommentaar


      13 minutil lõi van Buyten Robbeni karistuslöögi tsenderdusest 1:0 !

      Kas kellelgi kvaliteetset streami on pakkuda ? Ma ei suuda nagu leida (P.S Eurospordis on mingid jobid pukis)

      Kommentaar


        Heynckes saatis seekord Boatengi asemel platsile vana belglase, kes ka kohe väravaga tänas.

        Eurospordi toimetajad olid muidugi raske valiku ees, kas näidata säravalt esineva valitseva meistri kohtumist noortest talentidest kubiseva Nürnbergiga või seni törtsuva mängumootoriga kröösuste kohtumist ehk sel hooajal väljalangemisvõitlusesse sekkuva HSV-ga.
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          Poolaeg siis kokku 3:0

          13' van Buyten
          17' Ribery
          36' Robben

          Aga mingit normaalselt töötavat streami pole mina küll seni leidnud ja hakkan kahtlema kas üldse mõni olemas ongi. Iseasi, kui palju selle pärast mõtet enam pingutada on, mäng on tehtud juba nagunii.

          Kommentaar


            Mina oma netipulgaga metsas sain enam vähem töötama selle http://www.jouj.eu/live1.htm

            Kahju et paremat yhendust pole, sest sellel ka korralik sopcast olemas: sop://broker.sopcast.com:3912/114851

            Kommentaar


              Njaaa jõudsin ka arvuti ja hakkan II poolaega vaatama
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                ei tea, esimene jäi iga natukese aja tagant seisma ja seda sopcasti linki proovisin suht alguses, üle 60 % ei laadinud ära, vahepeal töötas ja vahepeal ei töötanud. Mis siis ikka, tuleb oodata veel enne kui saab esimest korda sellel hooajal Bayerni mängu näha.

                Muide, seis nüüd 4:0 Gomez sai ka jala valgeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  ei tea, esimene jäi iga natukese aja tagant seisma ja seda sopcasti linki proovisin suht alguses, üle 60 % ei laadinud ära, vahepeal töötas ja vahepeal ei töötanud. Mis siis ikka, tuleb oodata veel enne kui saab esimest korda sellel hooajal Bayerni mängu näha.

                  Muide, seis nüüd 4:0 Gomez sai ka jala valgeks.
                  Hea eelt66 Myllerilt ja jäme prohmakas Hamb vv ilt.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Keegi sai aru et Robbenit ei pea ilma asjata mängutama kui täitsa terve pole :O

                    Robben >> Alaba

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Keegi sai aru et Robbenit ei pea ilma asjata mängutama kui täitsa terve pole :O

                      Robben >> Alaba
                      65' jap ja tore ole kuulata kuidas publik plaksutas ja laulsid Arjen Robben

                      Lõppskooriks siis 5:0,viies koll Olic.super
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Keegi sai aru et Robbenit ei pea ilma asjata mängutama kui täitsa terve pole :O

                        Robben >> Alaba
                        Ei tea, ei paistnud teine nagu katki olevat kui esimesel poolajal kõigepealt andis esimesele väravale supertsenderduse ja siis kolmanda väravaga mängu sisuliselt ära otsustas. Aga poolajal oleks võinud muidugi ta välja võtta ja Alaba/Usami mängu panna, kasvõi igaks juhuks.

                        Kommentaar


                          Eurosport2 näitab nyyd 1 tunniajalist kokkuvõttet Nautige siis 5 väravat
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            tore ole kuulata kuidas publik plaksutas ja laulsid Arjen Robben
                            Sama kui ka Ribery välja läks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ei tea, ei paistnud teine nagu katki olevat kui esimesel poolajal kõigepealt andis esimesele väravale supertsenderduse ja siis kolmanda väravaga mängu sisuliselt ära otsustas. Aga poolajal oleks võinud muidugi ta välja võtta ja Alaba/Usami mängu panna, kasvõi igaks juhuks.
                              Jutt oli seljavaludest - pakun et olid painkillers ja letsgo.

                              Kommentaar


                                Highlightside järgi tundub see Hamburg täielik läbisõiduhoov. Seis ju võinuks olla ka 10-0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X