320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Kõige lihtsamad vastased: Olympique Marseille, BATE Borisov, FC Otelul Galati. Ise ennustan midagi sellist: Benfica Lissabon, Ajax Amsterdam, Trabzonspor.
    Seriously? Siis tuleb pöialt hoida, et Marseille ikka kenasti Bayerniga kokku loositakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Seriously? Siis tuleb pöialt hoida, et Marseille ikka kenasti Bayerniga kokku loositakse.
      ära võta isiklikult. Tõsiselt rääkides Marseille muidugi kõige "kergem" vastane pole. Aga pigem siiski kerge, kui raske arvestades teiste võimalike variantidega

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        ära võta isiklikult. Tõsiselt rääkides Marseille muidugi kõige "kergem" vastane pole. Aga pigem siiski kerge, kui raske arvestades teiste võimalike variantidega

        Üldsegi mitte, ei võta isiklikult. Lihtsalt veidi veider , et Venemaa klubisi tugevamateks peetakse kui Prantsusmaa omi. Aga tõesti ma loodan, et Bayern kas Marseille või Lyoniga kokku loositakse. Lille muidugi võib ka kolmandast potist tulla.

        Kommentaar


          Marseille panin sellepärast, et liigas hetkel kõige paremas hoos ei olda. Vene klubi ei valinud sellepärast, et millegipärast paljudel klubidel on probleeme nende võitmisega pluss pikk reis jne.

          Kommentaar


            Villareal siis meie grupis - Ei meeldi see väga kui aus olla.

            Ja Man City - no kurat.

            SSC Napoli - kas raskemat gruppi on üldse võimalik saada?

            Kommentaar


              Teie gruppi võiks veel Napoli lisanduda, siis oleks väga tore grupp.

              EDIT: Mu "ennustus" läks täppi ja edu teile Meistrite Liigas.

              Kommentaar


                Raske grupp, aga midagi ylemõistuse pole. Saabki kohe tugevatega jõudu proovida!

                Kommentaar


                  Robben on 2-5 nädalat väljas jälle ja CL mängud hakkavad juba 13-14 sept. Not good :/

                  Kommentaar


                    Tuleb tunnistada jah, et sattusime ühte raskesse alagruppi.

                    Vähemalt on nüüd põhjust VSB-l mitmeid meie mänge näidata

                    Kommentaar


                      Sobib. Peabki olema selline grupp.

                      Kommentaar


                        pole hullu. tehes oma ära, peaks tulema vähemalt 2. koht
                        Jalgpallifänniks ei saada

                        Kommentaar


                          Paremat poleks osanud küsidagi.
                          Parem on madistada suurtega ja edasipääsu korral rusikaga rinda taguda "NO FEAR!!" karjudes, kui nõrku loputades läbi liuelda.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ja ega parimat testi annab leida teie kaitseliini tegeliku tugevuse välja selgitamiseks.

                            Kommentaar


                              Ei ole hullu. Väga huvitav loos indeed, aga kui põhimehed ENAM-VÄHEM tervena püsivad (täiesti tervena püsimine on kahjuks välistatud, kui lineup-is on Ribbery, Robben ja viimasel ajal ka Olic) siis ei näe ma edasipääs täiesti võimalik. Kindlasti raske grupp, aga kui sellest edasi saadakse, siis on edaspidi ju kõik võimalik. Mulle tundub kõige raskem vastane olema Napoli, kui aus olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Villareal siis meie grupis - Ei meeldi see väga kui aus olla.

                                Ja Man City - no kurat.

                                SSC Napoli - kas raskemat gruppi on üldse võimalik saada?
                                Nu Villerial tugineb oma kahele staarile enamjolt,seega ei näe seal probleemi,Man City on tiba teisest puust ja nuh eks see Napoli on must hobune.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X