320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh kus kohast ta leiti jms, ma olen ise 3 kuud isolatsioonis olnud....
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Leiti 2. Bundesligast. Lõi seal eelmisel hooajal kõige rohkem väravaid, täpset arvu ei mäleta, aga umbes 20-25.

      Kommentaar


        Prokuratuur alustas Breno vastu süütamise asjus uurimise.
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          Räägitakse, et Leverkuseni vastu olevat Robben ka jälle olemas. Esialgu küll pingil.

          Kommentaar


            Õnneks on ka homme 19:30 algav mäng Leverkuseni vastu ilusti Eurosport2-st nähtav
            Loodame, et see ilus väravate löömise seeria ka jätkub.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Tundub, et tegemist ei ole nõrga meeskonnaga. Loodetavasti suudetakse sama skoori teha ka paari päeva pärast.
                13 tundi väravat puhtana hoitud - pole paha.

                Kommentaar


                  Keegi mängu väravad aitäh
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Neverkusen mängupildis polnud mittemingit meeskondliku üritamist. Ma ei imestaks kui Dutt talve lähenedes oma kodinad pakib. Keegi lähiminevikus Manchesteri väikeklubi mängu vaadanud on? Arvestades kes neil peatreeneriks on siis peaks lihtsad kolm punkti tabelisse kukkuma. Vist...
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Robben on tagasi... aitäh!

                      Kommentaar


                        No ma olen vaadanud seda Man Cityt - üldiselt on tegemist Premieri tugevuselt teise satsiga hetkel. Kui Dzeko ja Aguero ees lendavad, siis võidavad nad vastaseid suurelt, aga viimase nädala esitustes erilist sära pole olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          No ma olen vaadanud seda Man Cityt - üldiselt on tegemist Premieri tugevuselt teise satsiga hetkel. Kui Dzeko ja Aguero ees lendavad, siis võidavad nad vastaseid suurelt, aga viimase nädala esitustes erilist sära pole olnud.
                          Kui paberil vaadata... Teisega, Ühinenuid või Venelasi peas silmas?et kumb siis neist see eespool olija on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Keegi mängu väravad aitäh
                            Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mida meie kaitseliin sel hooajal paremini teeb kui eelmistel?
                              Mängib madalamalt?
                              Oleks niisuguselt Interi vastu finaali mängitud, ehk vedeleks kopsik Allianzi riiulil?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Mida meie kaitseliin sel hooajal paremini teeb kui eelmistel?
                                Mängib madalamalt?
                                Oleks niisuguselt Interi vastu finaali mängitud, ehk vedeleks kopsik Allianzi riiulil?
                                Kaitseliin ei tee midagi erilist. Nagu Eurospordi komentaatorid ütlesid, siis nüüd teeb keskväli ja ka ründeliin kaitsetööd kui vaja. Gaali ajal oli kaitseliin, räme tühjus ja siis alles tuli Timo või kes iganes keskringi ligidal ringi jõlkus. Nüüd on see auk lapitud. Samas ega meeskonda eriti testitud pole ka ja vaevalt, et niipea seda juhtub. BL klubid on tänavu minuarust karjuvalt nõrk - keskpärased ja CL -is peab vähemalt veerandfinaalideni ootama.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X