320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    YLE TV2 SIIS LIVE seega põidlad pihku TV6 näitab sammuti mängu
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Robben vigastatud?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Robben vigastatud?
        Kergelt jap, küll vahetusest tuleb, kui vaja on. Džeko muidu Cityl põhis? Vähemalt DvB nullib peapallides Džeko ära ja Rafinha - Boateng vahetusi esineb ka vbla, kui särtsust vajaka jääb keskkaitses. Keegi võiks mingeid streame ka visata siia äkki..?

        Kommentaar


          Pole paha. Poolajaks 2:0 ees Gomeze väravatest.

          Kommentaar


            täitsa rahule võib esimese poolajaga jääda, too aga muudkui külmast õllet juurde, keera järgmine spliff, sit back and relax. kuigi ega mängupilt nüüd nii ilus ka pole, manchesteri sistaklubi puhul oleks ehk grammike raskem isegi

            hämmastav kuju see gomez ikka, üheski teises klubis tal ilmselt sellist väravatenumbrit poleks
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Algselt postitas denisss Vaata postitust
              täitsa rahule võib esimese poolajaga jääda, too aga muudkui külmast õllet juurde, keera järgmine spliff, sit back and relax. kuigi ega mängupilt nüüd nii ilus ka pole, manchesteri sistaklubi puhul oleks ehk grammike raskem isegi

              hämmastav kuju see gomez ikka, üheski teises klubis tal ilmselt sellist väravatenumbrit poleks
              Mis ta stutti särgis lõi 1 kolli per season ?

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Pole paha. Poolajaks 2:0 ees Gomeze väravatest.
                Mnjh super tunne,aga... muret tekitab siiski söödud ja algusest ei taha rääkidagi,City pani päris korraliku vurri käima,aga nuh tulime selelst välja. Loodame nyyd natukene paremat poolaega vähemalt söötude poolepealt.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  a respektipunktid siis esimesele, kes dzeko lahmhumpingu gifi siia ära lingib
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Ha mega mäng ikka meilt. Ribery MOTM minumeelest.

                    Meeldis ka see: http://twitter.com/#!/KeithCostigan/...82654484201472

                    Ehk siis Tevez keeldus soojendama/mängu minemast. Mancini ikka keeras suht peeesse selle mängu imo.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                      Loodan ilusat võitu helesiniste üle!
                      Pakun 1 või 2:0 bayerni võitu!!!!
                      Ma olen prohvet!
                      Õnne Bayernile!!!!!
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Uhke on olla Bayerni fän,teine poolaeg hakkas söödumäng toimima kõik ok ja jah Ribery super,tänud mehed
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Kui nii edasi läheb, siis jääbki keegi härra de Camargo ainukeseks, kes sellel hooajal Bayernile värava suutis lüüa.

                          Kommentaar


                            Bayern pole küll kaugeltki lemmikklubi, aga credit where it's due. Võimas vorm!

                            Edit: Läkski meelest ära, et finaal Allianz Arenal.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ilus mäng tõesti, algus oli veidi ehmatav, kuid mida rohkem minuteid tabloole tekkis, seda paremaks mängupilt muutus.
                              Eriti tõstaks esile Lahmi, Riberyd ning belglast, kuid ka teised olid tublid. Mülleril ja Boatengil(esimene poolaeg) nii hästi ei õnnestunud, kuid nendele postistoonidele meil head "asendusmehed" võtta.

                              Nii edasi ning 19. Mail on meil taas Allianz Arenale asja(loodetavasti tulevad vastaseks musta-kollaste särkidega mehed).

                              PS! Aktiivsemad Bayerni fännid siin foorumis, võivad Bayerni särkide saabumisel, väikest allahindlust küsida, kui huvi peaks olema.
                              Müün jalkasärke!:
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                              Kommentaar


                                Aitäh Bayernile. Minul kui shit'i vihkajal ja Bayerni kapifännil on hetkel tunded ülevad. Krediiti saab kogu meeskond, kui mängu algus välja arvata. Keskvälja suudeti valitseda nõnda, et Mancini juhe jooksis lõplikult kokku. Ribery tõmbas oma ääre korralikult lahti, ning Gomeze positsioonivalik, no comments.
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X