320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ohjah mis ma rääkisin klubide suurusest eile .
    Teisel poolajal võtab City peatreener 2:0 kaotuses olles ründaja välja ja paneb kaitsva pooliku sisse. Epic.

    Mängu algus oli üsna rabe, aga õnneks kui Saksa diiselmootor õiged tuurid üles sai siis polnud sellele enam pidureid. Bayernil oli veel vähemalt 2 100%-st võimalust (Swaini meetri pealt üle värava ja Müller ei jõudnud palli tahaposti kõksata). Statistika näitas ka lõpus üsna hästi ära, kumb oli eile õhtul parem võistkond. Kiidaks kohe kõiki mängijaid, kes Allianz Arenal punases särgis ringi jooksid, võib-olla Müller oli vähekene kahvatu ja Rafinha paar korda lasi praaki, aga pole viga !

    Tänud gigif-ide ja video eest see moment ka üsna epic imo .

    Kommentaar


      Selgelt Edin andis märku, et tema sooviks ikka Bundesligasse tagasi tulla.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        City materjal ei pole pooltki nii võimas kui Barcal või isegi Realil, Silva, Agüero, Hart ja paar venda veel on maailma tasemel, teised on ülemakstud ülbed staarid. Praegu sõltub City ikka väga palju Silvast. Bayern mängis halvasti? bayern ei ole kindlasti nõrgem kui üleelmine aastal kui jõuti finaali, teine poolaeg City vastu oldi nii üle kui vähegi olla saab, ainult väravat ei tahetud lüüa ja Hart oli ka võimas. Minuarust oli küll väga ilus Barcalik mängupilt, ainult Rafinha eksis veidi rumalalt lihtsate söötudega, ülejäänud olid väga head. Boateng - Van Buyten keskkaitses on üppriski korralik võrreldes sellega, mis varem oli.
        Ei ole omast arust kuskil öelnud et Bayern halvasti mängis. Ja kuidas üldse mingit meeskonda Barcaga võrrelda saab on ulme. Realiga jälle võib vabalt võrrelda vähe. MC oleks nagu Reali väike vend. Kokkuostetud staare täis. Aint et vähe on neid veel ja pole ka treenerit kes oskaks nad mängima panna. On ju Realilgi neid feil mänge olnud viimaste kuude jooksul.

        Mu point oli aga teine. Ma olen City mänge päris palju vaadand viimastel aastatel ja individuaalselt on seal skilli nii ikka, et üle pritsib. Meil on seda ka, aga vahe ongi selles, et meid osanud hetkel keegi korralikult mängima panna. Ütlen ka seda, et kui oleksid need pendlad antud, mis alguses olid (Nii mõnigi kohtunik oleks seda teinud), oleks see ehk täiesti teine mäng olnud.

        Samuti Mancini on idioot. Vaadake keda ta alguses platsile pani. Vaadake mis vahetusi ta tegi. Nagu kunagi ei oleks ühtegi Bayerni mängu näinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Samuti Mancini on idioot. Vaadake keda ta alguses platsile pani. Vaadake mis vahetusi ta tegi. Nagu kunagi ei oleks ühtegi Bayerni mängu näinud.
          Väga karmid sõnad... võibolla CD7 näitab alustuseks oma trofeekapi ette, jutu järgi võiks arvata, et koguni Hitzfeld ise on mingil saladuslikul põhjusel eesti keele ära õppinud

          Bayerni mäng oli ilus vaadata. Mängud Napoliga tõotavad väga huvitavad tulla, eriti San Paolol toimuv.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Väga karmid sõnad... võibolla CD7 näitab alustuseks oma trofeekapi ette, jutu järgi võiks arvata, et koguni Hitzfeld ise on mingil saladuslikul põhjusel eesti keele ära õppinud
            Nagu ma oleks ainuke, kes seda ütleks. Ei saa tõesti ainult mängijaid siin süüdistada.

            Kommentaar


              Tundub, et mõned härrad jätkuvalt ei tea, et Mancinil polnudki sealt pingilt ründavamaid mängijaid võtta, sest Tevez jonnis. De Jongi tõi ta vast sisse seepärast, et üritada keskväli kuidagigi kontrolli alla saada, sest Bayern kõigutas seda palli teisel poolajal ikka ilma igasuguse probleemita. Kui millegi kallal nokkida, siis võibolla oleks võinud Džeko asemel kellegi muu välja võtta (Agüero näiteks) ja algkoosseisus oleks võinud vanema Touré asemel, kellel mängupraktikast puudu, Lescott alustada.

              Aga Bayerni ees müts maha. Väga sümpaatselt mängiti ja Ribéry üle on ka tohutult hea meel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                võibolla oleks võinud Džeko asemel kellegi muu välja võtta (Agüero näiteks) ja algkoosseisus oleks võinud vanema Touré asemel, kellel mängupraktikast puudu, Lescott alustada.

                Nii... räägi nüüd natuke edasi... äkki saad mu poindinid täiesti pihta ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Nii... räägi nüüd natuke edasi... äkki saad mu poindinid täiesti pihta ka.
                  No aga Sinu jutust jäi mulje, et Mancini on päris mees metsast, kes midagi ei jaga. Touré puhul oli ta vast CL-i kogemuse peale rõhumas, mida Kolol on Arsenali päevilt kuhjaga.

                  Kommentaar


                    Kui nüüd natuke teemat vahetada, siis kas keegi veel arvab, et Pranjic lahkub juba talvel? Ma ei mäletagi millal ta viimati pingile pääses. Usun, et Brenol pole ka Bayernis tulevikku.

                    Kommentaar


                      Ega kumbki liigapalju meile juurde ei anna. Keskvälja mehi meil on ka piisavalt. Las lähevad.

                      Kommentaar


                        Eurosport2 siis praegu vs. Hoffenheim

                        Neuer
                        Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm
                        Tymo, Schweini
                        Müller, Kroos, Ribery
                        Gomez


                        Oi mulle meeldib Boateng paremal äärel.

                        Kommentaar


                          Esimene poolaeg just eriti hea polnud, ainult üks võimalus. Teisel poolajal arvatavasti Robben sisse. Pakun, et Peterseni ja Alabat näeb ka täna

                          Kommentaar


                            Hoffenheim näeb hirmuäratav välja. Bayerni mäng palju nõrgem ka kui MC vastu. Alaba sisse ja Gomez välja. Ma arvan et Gustavo tuleb ka veel.

                            Kommentaar


                              Mida kuradit

                              Kommentaar


                                No Hoffenheim on selline noor ja füüsiliselt võimekas sats, et kui nad on motiveeritud ja vigu ei tee, siis nendega on kõigil raske.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X