320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Ja Gomez peaks vahelduseks pennusid teise nurka ka lööma, isegi minule oli see juba teada, et ta vasakusse alla nurka lööb.
    .....

    Kommentaar


      Kohtunikud 100% itaallased

      Kommentaar


        bayernile 2 korda nurgalöök andmata jäänud nüüd

        Kommentaar


          Jälgisin üsna pisteliselt, aga tundus üsna hambutu II poolaeg olema. Ribery oli täna väga anonüümne ja Müller... no millal ta varem ääre peal säranud on ?
          Sellesmõttes oli Tymo mängitamine tõesti üllatus, et see on talle nüüd nädala jooksul kolmas mäng juba - kõigepealt madistas meie meestega A Le Coq arenal, siis nädalavahetuse liigamäng ja veel tänane otsa... iseenesest pean Tymot ja Gustavot üsna võrdseteks (võrdselt heal tasemel) meesteks, aga kui üks on juba nii palju vatti saanud, siis oleks täna hea meelega Gustavot näinud. Boateng oli oma äärel väga vaikne võrreldes nädalavahetusega kahjuks.

          Vilepartii oli imelik, aga tulemuses seda nüüd süüdistada ka ei saa, vahepeal tahtsid Bayerni mängijad liigagi lihtsalt vigu kätte saada (see sama Swaini poolaja lõpu üritus imo ja muidugi Boatengi "kuuli saamine" teisel poolajal). Vähemalt polnud kaotus ja grupis endiselt kindlad liidrid.

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Kohtunikud 100% itaallased
            Tegelt PortugalistAga mängust pettunud ,hulk raisku lastud võimalustest
            ,kodus tahan näha paremat realiseerimist.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Kui teised ei löö, siis lüüakse endale ise. See selleks, aga kui ma ei eksi, siis statistika järgi ei löönud Napoli mitte ühtegi lööki postide vahele.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Sellesmõttes oli Tymo mängitamine tõesti üllatus, et see on talle nüüd nädala jooksul kolmas mäng juba - kõigepealt madistas meie meestega A Le Coq arenal, siis nädalavahetuse liigamäng ja veel tänane otsa... iseenesest pean Tymot ja Gustavot üsna võrdseteks (võrdselt heal tasemel) meesteks, aga kui üks on juba nii palju vatti saanud, siis oleks täna hea meelega Gustavot näinud. Boateng oli oma äärel väga vaikne võrreldes nädalavahetusega kahjuks.

                Vilepartii oli imelik, aga tulemuses seda nüüd süüdistada ka ei saa, vahepeal tahtsid Bayerni mängijad liigagi lihtsalt vigu kätte saada (see sama Swaini poolaja lõpu üritus imo ja muidugi Boatengi "kuuli saamine" teisel poolajal). Vähemalt polnud kaotus ja grupis endiselt kindlad liidrid.
                Mulle tundub, et kumb mängib, on taktikas kinni ka. Nagu ka lõpus näha, ei pingutanud me liiga palju, et mängu võita. Treener ka suht hoidis seisu. Tymo on siis mängus kui kaitsta vaja ja Gustavo rohkem rünavam keskpoolik. Suht kindel ka et Tymo mängis Eestis hästi, ning peale seda sai ka platsile bayerni.

                Ma rohkem vingusin kohtunikega, et iga väikese puute peale vilistati viga meie vastu. Kui Müllerile pandi äärde pikk pall, siis kaitsest mööda joostes too muidugi kukkus, sest ei jõudnud Müllerile järgi. Kus seal Mülleri viga oli?

                Sissevise äärelt Müller läheb peaga lööma - 2-3 Napoli meest saavad palli klaariks Müllerile aga vilistatakse viga - mille eest? Et ta oli situatsioonist meeter eemal?

                Napoli mees lööb Palli auti - hetk hiljem on tal seljas Schweini - Napoli mees muidugi kukkub niisama - Napoli pall muidugi. Seal õnneks sai nendelt 1 kollase kaardi ka.

                No neid näiteid on miljon sellest mängust kus ma ekraani peale karjun, sest kohtunik on lammas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Kui teised ei löö, siis lüüakse endale ise. See selleks, aga kui ma ei eksi, siis statistika järgi ei löönud Napoli mitte ühtegi lööki postide vahele.
                  Selles mõttes on tõsi, et Gomez oleks võinud selle mängu ära otsustada. Samas viimased 30 minutit polnud teda sinna platsile küll vaja.

                  Kommentaar


                    Tegelt oleks võinud isegi Olici viimaseks 10-15 minutiks sisse tuua. Vahetused tulid üldse kuidagi hilja.

                    Kommentaar


                      Niisama nagu vahetusi ei tehtudki. Ainult aja venitamiseks.

                      Kommentaar


                        Kohtunik oli eile kuidagi kergekäeline tõesti aga ainult Napoli poole ta ka nüüd ei vilistanud. Oli kahtlasi vilseid mõlemale poole. Näiteks tegi Kroos mõnusa sukeldumise. Rünnak jäi teil hambutuks ja Napoli oma võitluslikkusega suutis viigi välja mängida. lootsin teie võitu aga võta näpust.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          Kohtunik oli eile kuidagi kergekäeline tõesti aga ainult Napoli poole ta ka nüüd ei vilistanud.
                          Vahe oli selles, et Napoli mehed olid peale igat puuudet pikali = pidi ju vilistama - kas oli viga või mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust

                            No neid näiteid on miljon sellest mängust kus ma ekraani peale karjun, sest kohtunik on lammas.
                            90 minutit on 5400 sekundit ehk sekundis oli ca 185 momenti, kui sa ekraani peale karjusid?

                            Sukeldujaid jätkus ka Bayerni poolele ja esimesel poolajal oli ka käsi enda karistualas, mida ära ei vilistatud, seega see "lammas" hoidis mõnedes momentides ka külalisi.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kohtunik kohtunikuks, aga ma ütlen pidevalt - Gomez ei ole hea mängija. Miks te annate talle pennut lüüa??? Ma ei näe muud põhjust, kui et laseme mehel teha rekordit. Nädlavahetusel lõi ta Herthale ka sellise, et see läks Krafti käe läbi sisse ja nüüd suisa sülle. Ta on korralik ründja ja vajalik meie skeemis, aga mängijana kui sellisena on ta puhas rollimängija ja palun teda sealt mitte välja tuua.

                              Kommentaar


                                Napolile jäi pennal andmata, pea samasuguses olukorras Bayern sai pendla. Sukeldumisi võeti ära mõlemale poole, samamoodi jäeti vilistamata selged vead mõlemale poole. Ulmeliselt Napoli kaldu vile tõepoolest, traküll. Sitt vile oli lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X