320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi kätte laiutamise ja lõugade lõksutamise komme on tekkinud. Nagu kari eitesid. Müller on täielikus alavormis. Tema äärelt ei tulnud peaaegu terve õhtu mitte midagi. Olic on nüüd terve. Tasuks tema kasutamist kaaluda. Praegu on vastastel taktika selge. Kaks meest prantslast katma ja ongi kogu "Hollywood" kuival.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Mängu ei näinud aga tundub neid komme lugedses,et patuoinas oli Boeteng,kes suutis vast mängu ära rikkuda vms,aga nutma POLE mõttet jääda juba kolme päeva pärast uus mäng Njh ja vahetusi võiks tõesti rohkem teha ,seda oli ka vaja Napoliga mängus aga millegipärast ei tehtud.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Ei olnud ainult temas asi. Üldse ei tahnud miski toimida too mäng lihtsalt. Millal viimati Lahm nii hullu vea tegi? Samuti ribery oli täiesti teine mängija. Sellistes mängudes on vaja Robbenit, kes üksi mängu suudab ära otsustada.

        Kommentaar


          Boateng peab Nürnbergi ja Augsburgi mängu vahele jätma. Nende vastu saab ka van Buyten hakkama.

          Kommentaar


            No mõlemad on derbyd. Badstuber saab esimeses punase ja VAn Buyten teises.

            Kommentaar


              Tymoschuck.

              // Gustavo.

              Kommentaar


                Karikamängus on väravas Butt, seda kinnitas treener täna. Kuulujuttude järgi on ka Petersen, Alaba ja Contento põhis.

                Kommentaar


                  See hea kui treener annab neile mänguaega, aga mis Usamist saanud on? Ja Olicit tahaks ka rohkem näha

                  Kommentaar


                    Keegi v6iks õhtuks siia norm streami üles panna! Aitäh
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Koosseis Ingolstadti vastu:
                      Butt - Contento, Gustavo, Boateng, Rafinha - Pranjic, Tymo - Alaba, Kroos, Müller - Petersen

                      Pink: Neuer, Lahm, van Buyten, Ribery, Usami, Gomez, Olic

                      Kommentaar


                        See ainuke mis saksa keeles ja enam vähem mis leidnud olen: http://veetle.com/index.php/channel/view#4ea82fab40c6b

                        Muidu sopcast rumeenia keeles sop://broker.sopcast.com:3912/112889

                        Kommentaar


                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          See ainuke mis saksa keeles ja enam vähem mis leidnud olen: http://veetle.com/index.php/channel/view#4ea82fab40c6b

                          Muidu sopcast rumeenia keeles sop://broker.sopcast.com:3912/112889

                          Suurimad tänud
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            End to end video platform for media & enterprises. Live streaming, video hosting, transcoding, monetization, distribution & delivery services for businesses.

                            Kommentaar


                              See strem jooksis offline:S

                              Aga sealt http://atdhe.ws/live.php?v=event_id%...mid%3D327.html
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Too mul ei jookse. A ma ei viitsi enam otsida. Jään sopcasti peale. See oli taustaks niikuinii backupiks lahti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X