320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wow... Usami sai platsile ja jalutas ka veel palliga kõigi vahelt läbi ja väravasse. Teise liiga top scorer lõi 2 ja Esimese poole parimad Müller ja Alaba said mõlemad ühe. Kindel.

    Kommentaar


      Kena ülesõit, pandi kohe alguses korralik ekspressbuss ette ka, selle vastu siiski bayerni vastu ei saadud , kuigi päris õnnetust omaväravast see esimene tuli.

      Bundesliga tipu ja 2.bundesliga tagaotsa meeskondade klassivahe ikka korralik.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Bundesliga tipu 2. meeskond. Pool Saksa koondist istus pingil.

        Kommentaar


          Hea mäng vahetusmeestelt. Kõige väiksemaks jäi muidugi Butti panus. Oleks lootnud, et teenitakse pennal ja pendlakunn Butt saaks ka teisel pool väljakut oma oskust näidata Isegi Boateng ei tõmmelnud täna üle ja tegi kindla mängu.
          Esile tooks sealt mängust Alaba, kes tegi hea mängu ja mängis peaga mitte ei raiunud, vahel jäi natuke oskusest puudu, aga korralik partii. Selgelt on näha, et Olic pole veel 2009/10 hooaja vormi leidnud, aga mänguaeg kulus Horvaatia tööloomale ära.
          Hea, et vahetusmehed suutsid mängu ära teha ja ei pidanud põhimängijaid minema kulutama.

          Laupäeval on meid kodus ees ootamas derby match Nürnbergi vastu.


          15.10.2011 16:30 FC Bayern München - Hertha BSC (Bundesliga) 4:0 Gomez 2, Ribery, Schweinsteiger
          18.10.2011 21:45 SSC Napoli - Bayern München (Champions League) 1:1 Kroos
          23.10.2011 18:30 Hannover 96 - FC Bayern München (Bundesliga) 2:1 Alaba
          26.10.2011 21:30 Bayern München - FC Ingolstadt (DFB-Pokal) 6:0 Petersen 2, Müller, Alaba, Rafinha, Usami

          29.10.2011 16:30 FC Bayern München - 1. FC Nürnberg (Bundesliga)
          02.11.2011 21:45 Bayern München - SSC Napoli (Champions League)
          06.11.2011 18:30 FC Augsburg : FC Bayern München (Bundesliga)

          Kommentaar


            Tänast derbit tuleb vaadata kahjuks striimide vahendusel, Eurosport 2 kannab üle Stuttgart-Dortmund mängu.
            Krt mulle meeldis nende üle-eelmise hooaja poliitika "näitame alati kõiki Bayerni Bundesliga mänge otse" paremini .

            Kommentaar


              Neuer; Lahm, Van Buyten, Badstuber, Rafinha; Tymoschuck, Schweinsteiger; Ribery, Kroos, Müller; Gomez.
              Pink: Butt, Gustavo, Pranjic, Alaba, Usami, Petersen, Olic

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Tänast derbit tuleb vaadata kahjuks striimide vahendusel, Eurosport 2 kannab üle Stuttgart-Dortmund mängu.
                Krt mulle meeldis nende üle-eelmise hooaja poliitika "näitame alati kõiki Bayerni Bundesliga mänge otse" paremini .
                Paraku jh eks tuleb otsima hakata.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Kui keegi midagi head on leidnud, siis võiks jagada siin ka.

                  Kommentaar


                    Mina olen leidnud ühe normaalse : http://www8.livetv.ru/webplayer2.php...187&ci=36&si=1

                    Kommentaar


                      http://www.stadium-live.com/Channel2.html ise küsin-ise vastan, vana hea stadium-live tuli appi, loodame, et see stream püsib töös ka ikka !

                      Kommentaar


                        Milline algus !

                        Gomez 1:0

                        Kommentaar


                          Schweini 2-0

                          Kommentaar


                            Sopcast link ka, mis maha ei lähe: sop://broker.sopcast.com:3912/100806


                            Ribery 3-0

                            Kommentaar


                              Ma ei mäletagi, millal Schweini viimati kauglöögist värava lõi. Kommentaatori andmetel Bayerni pallivaldamine 79%.

                              Kommentaar


                                Sellest kuidas teine pool läheb, ütleks et see tõuseb veel.

                                4-0 Gomez

                                Kommentaar

                                Working...
                                X