320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haige surve on ikka peal kyll meie poolt. Ja kuigi Gomez suutis siin just ühe luhata siis esimene värav oli täitsa meisterlik.

    Kommentaar


      See on Napoli vastu jõudemostratsioon Mariolt kybara trikk
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Hat Trick olemas!

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Duubeldan teistkorda
          Duubeldan kolmandat korda Milline mäng jälle

          Kommentaar


            1 loll viga Boatengilt. 2 bayerni mängijad kes üksteisele otsa hüppasid ja napolilt vaba peaga löök 3-1

            Kommentaar


              3-1 poolaja lõpuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                1 loll viga Boatengilt. 2 bayerni mängijad kes üksteisele otsa hüppasid ja napolilt vaba peaga löök 3-1
                Anname makaronidele lootust teiseks poolajaks
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Boateng korraldab jälle, mage koll.
                  Ise Gomeze 3, väga rahul, mida poolaeg edasi, seda asisemaks muutus ka Müller, suht kehv hetkel ikkagi.
                  Sellise mänguga pole Napolil ei teine poolaeg, ega ka kujutletavas play-offis midagi teha.

                  E: Kõik, kes Schweinit maha teevad, nägid nüüd, et ilma temata on suht kusine keskväljal, Tymokas ja Gustavo ei mängi nii hästi kokku veel. Kaks korda standarditest niivisi ära lasta lüüa, väga lame. Pohh, 3 punkti tuli. Kuigi teine poolaeg oli jama, võib kokkuvõteks rahule jääda.

                  Kommentaar


                    Lootust andsime aga jah just nimelt ise andsime,miks ei suudeta eduseisus mängida nii nagu oleks seis 0-0 vms esimese poolaja põhjal,aga ok lõppskoor hea kõik hea.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      3-2
                      MASENDAV II POOLAEG, TULETAS MEELDE EELMISE HOOAJA INTERI MÄNGU! NO MIDA VITTU TEHTI?
                      TRA MA POLE SELLEST MÄNGUST SAADIK NIII VIHANE OLNUD, KURADI KAMP KUSIKUID, MASENDAAAAAAAAAAAAAAAAAAV..
                      Sellise mänguga saame samamoodi esimeses playoffis tappa, lihtsalt häbi on juba mitmendat korda, minnakse ette ja lihtsalt kingitakse vastasele mängu...

                      Neueril polnud väravates midagi teha.. boateng dvb badstu hinne 2, lahm midagi isegi suutis, kaitseliinist raudselt parim - keskväli, schweini oli kuni vahetuseni väga kindel ja hea, ribery samuti super, gustavo oli isegi päris okei, kroos peale assisti midagi muud ei teind- ründes mario supertubli ja müller nähtamatu.



                      MILLINE PETTUMUS

                      Kommentaar


                        Robben... Müllerile nähtavasti ei sobi seal äärel eriti mängida, tahaks juba seda Ribéry, Müller, Robben. Schweinist lõpus väga puudus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jürks Vaata postitust
                          Robben... Müllerile nähtavasti ei sobi seal äärel eriti mängida, tahaks juba seda Ribéry, Müller, Robben. Schweinist lõpus väga puudus.
                          Ajha tahaks vääga loota,et Swainiga midagi t6sist ei ole.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Neutraalsele jalgpallisõbrale oli see ikka väga põnev ja mõnus mäng, aga mulle kui Bayerni fännile oli raske seda lõppu vaadata kuidas Napoli läbi ussiperse seda kolmandat väravat taga ajas. Ülioluline võit Napoli üle tuli ikka väga raskelt.

                            Loodame, et Schweinsteigeriga on kõik korras. Üsna muret tekitav oli see kuidas ta väljakult ära viidi. Peale seda kuidagi keskväli ei suutnud ennast nii hästi organiseerida, kui I poolaeg.

                            Pühapäeval ootab meid ees külaskäik Augsburgi.


                            15.10.2011 16:30 FC Bayern München - Hertha BSC (Bundesliga) 4:0 Gomez 2, Ribery, Schweinsteiger
                            18.10.2011 21:45 SSC Napoli - Bayern München (Champions League) 1:1 Kroos
                            23.10.2011 18:30 Hannover 96 - FC Bayern München (Bundesliga) 2:1 Alaba
                            26.10.2011 21:30 Bayern München - FC Ingolstadt (DFB-Pokal) 6:0 Petersen 2, Müller, Alaba, Rafinha, Usami
                            29.10.2011 16:30 FC Bayern München - 1. FC Nürnberg (Bundesliga) 4:0 Gomez 2, Schweinsteiger, Ribery
                            02.11.2011 21:45 Bayern München - SSC Napoli (Champions League) 3:2 Gomez 3

                            06.11.2011 18:30 FC Augsburg : FC Bayern München (Bundesliga)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              3-2
                              MASENDAV II POOLAEG, TULETAS MEELDE EELMISE HOOAJA INTERI MÄNGU! NO MIDA VITTU TEHTI?
                              TRA MA POLE SELLEST MÄNGUST SAADIK NIII VIHANE OLNUD, KURADI KAMP KUSIKUID, MASENDAAAAAAAAAAAAAAAAAAV..
                              Sellise mänguga saame samamoodi esimeses playoffis tappa, lihtsalt häbi on juba mitmendat korda, minnakse ette ja lihtsalt kingitakse vastasele mängu...

                              Neueril polnud väravates midagi teha.. boateng dvb badstu hinne 2, lahm midagi isegi suutis, kaitseliinist raudselt parim - keskväli, schweini oli kuni vahetuseni väga kindel ja hea, ribery samuti super, gustavo oli isegi päris okei, kroos peale assisti midagi muud ei teind- ründes mario supertubli ja müller nähtamatu.


                              MILLINE PETTUMUS
                              Rahune,olen kyll natuke pettunud teisest poolajast,aga slpärast ei pea ropendama tulema peace!!!
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Augsburg pühapäeval (vähemalt saab Eurospordilt näha), liigas eelviimane - Pranjic, Olic, Petersen, Alaba, Usami & Butt palun!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X