320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
    Kas Bayern ja Roma on kokku loositud kusagil, et siin nii emotsionaalne väitlus käib?
    Ei ole kahjuks/õnneks?, Roma ei pääsenud isegi mitte Euroopa liigasse. What a shame...
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Count ei saa hetkel jah väga tihti siin käia (W)aga käskis edasi öelda et "soccerneti moderaatorid ja muud liikmed, I´ll be back. Forza Roma!" Ja Mask sulle eraldi kästi edasi öelda et kui sa tema järgi nii väga igatsed siis nimeta aeg ja koht Pärnus, PRILL!


      Nüüd palun väga vabandust et vääääga OT oli. Aga tõstke see siis kuhugi mujale ümber. Ei tüüta teid enam.

      PS. Mask kui koht ja aeg valmis mõeldud siis PM Countile



      oijah... teid küll poisse...
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        3-2
        MASENDAV II POOLAEG, TULETAS MEELDE EELMISE HOOAJA INTERI MÄNGU! NO MIDA VITTU TEHTI?
        TRA MA POLE SELLEST MÄNGUST SAADIK NIII VIHANE OLNUD, KURADI KAMP KUSIKUID, MASENDAAAAAAAAAAAAAAAAAAV..
        Sellise mänguga saame samamoodi esimeses playoffis tappa, lihtsalt häbi on juba mitmendat korda, minnakse ette ja lihtsalt kingitakse vastasele mängu...

        Neueril polnud väravates midagi teha.. boateng dvb badstu hinne 2, lahm midagi isegi suutis, kaitseliinist raudselt parim - keskväli, schweini oli kuni vahetuseni väga kindel ja hea, ribery samuti super, gustavo oli isegi päris okei, kroos peale assisti midagi muud ei teind- ründes mario supertubli ja müller nähtamatu.

        MILLINE PETTUMUS
        WTH is your problem, man ???
        Ürita ikka endal püksid jalas hoida, kui vähegi suudad.
        Endal ei olnud küll mahti mängu vaadata, aga kui lõpptulemuseks oli kolm punkti, siis ei olnud midagi NII hullu ju. Mis mõttes kingiti vastastele mäng ? 3 punkti ei rännanud mitte Napolisse vaid jäid täitsa Allianz Arenale.
        Kui absoluutselt oma emotsioone kontrollida ei suuda, siis ürita palun spordi jälgimisest loobuda.

        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        Schweini väljas kaks kuud, bollocks. CL'i play-offid õnneks alles veebruaris, Tymoka ja Gustavo kaitsvate poolikute paar siis ilmselt nii kaua, mõlemad Schweini kõrval tasemel, a koos ... veits pelgan.
        Pranijc keskväljal... Pranijc on CL'i võidu peale minevas meeskonnas tasemel kahjuks aint oma tsenderdustega, liigas ja Pokalis las möllab.
        Kroos on nr 10 peal nii hea prg, et teda ma ka poolikuks ei tahaks prg, Müller saab ilmselt ennast näidata aint äärel prg, kui Jupp eelistaks hetke Müllerit nr10'l Kroosile siis... !!
        Boateng oli essa poolaeg jumala spets eile, peale selle Cavani lükkamise, kuigi sellised asju juhtub Itaalia tiimidega, õnneks nendega mängud läbi.
        No 10 positsiooni peal on minu nägemuses Müller parem kui Kroos. Ääre peal on mõlemad üsna nähtamatud. Suht surnud ring siinkohal aga mängu lõppudes vähemalt võiks Alabagi oma võimalused saada. Kroosist ma ootaks siiski veel rohkem. Viimasel ajal oma statistikat siin väravasöötudega parandanud küll, aga midagi jääb minu jaoks ikka justkui puudu.
        Swainiga on jah nii, et ega mina ka nii kaua päris hästi aru ei saanud, et ta nii tähtis oli. Nüüd kui ilma temata peab läbi ajama hakkama, siis hakkab vaikselt kohale jõudma. Siiski ma usun, et Gustavo veab välja (nii kaua, kui ei pea CL-is mingi ülitugeva vastasega kokku minema). Prjaniciga on nii, et mida kiiremini minema saadetakse, seda parem mõlemale poolele.

        Kroosi võib muidugi ka Swaini kohal proovida, aga eelmise hooaja alguses sellest küll suurt asja ei saanud. Nüüd muidugi teine treener ja hoopis teised olud, eks näib. Aga see tähendaks siis, et Müller nr10 kohale ja paremal äärel võtaks koha sisse Olic või Alaba - miks mitte. Loodame, et uuel aastal tulevad Swaini ja Robben ilusti tagasi ja pärast seda püsivad tervena.

        P.S ma kohe ei suuda uskuda, et te siin nii ilusti olete trolli toitnud... mis mõttega ?

        Kommentaar


          Müller hakkas tglt kergelt soojaks isegi saama Napoli vastu, pehmelt öeldes kaugel, Müllerist, keda me teadnud oleme, a asi liigub paremaks ikkagi.
          Kehv, Rainis, et Napoli mängu ei näind, a essa poolaeg oli viimase aja parim asi üldse, minu jaoks Kroos mujal oleks hetkel raiskamine ja totaalne jama.
          Alaba mulle väga meeldib, samastan teda kergelt Altintopiga, vahega, et talle sobib vahetusmehe roll, kaitsetöös ka kerge vahe, kogumused jne, aga mul on tõsiselt hea meel, et mängijad, nagu Alaba ja Contento tiimis on, kes sai aru, see teab miks.

          Peterseni mänguaeg on jube napiks jäänd viimasel ajal, Lahm sai koondisest pausi, Mario mitte, äkki saab klubis ja Petersen võimaluse end näidata.
          Üks võimalus veel, millest ise mõtlen ja mõtsin juba ka eelmine hooaeg, on kahe ründajaga mängimine (vist mõni mäng oli ka eelmine hooaeg), ja prg sobiks veel eriti hästi, et kumbki, kas Tymokas v Gustavo all (4-1-3-2), ja ees oleks valikut ja testimist küllaga, second strikerina Müller, Olic, target mänina Petersen, Mario.... ühesõnaga, kõik jutud.
          Veitsa tegi muret standard olukorrad, ofc viimase mängu põhjal, Boateng ja Holger on positsiooni valikutega ikka jube 'pohh, seisan seal kus seaisan, hüppan, äkki põrkab pall minema', Boatengi tõusud essal poolajal olid ka suht süpaatsed (vno üldse pikka kasvu mängija kohta), võiks veits rohkem vahetada kaitses, see, kui DvB ja Holger pea iga mäng põhis.. Rafinha on ka olemas ja Contento, kui viimane vigastatud pole. Nagu ka eelmine aasta, kergelt pelgan DvB - Holger CB paari...

          Napoli järelkajadest veel, et eks Interi mäng tuli vast kõigil meelde, a paanikaks põhjust pole, Jupp oli piisavalt tigeda näoga platsi ääres, et ma arvan saab selgeks küll, et lõpuni ühe minekuga minna järgmine kord, Schweini vigastus andis ka asjle juurde.. a pohh, 3p käes, unustame Napoli ja Itaalia tiimid ülde ära...
          Zanetti üts ka, et loodavad CL'i võitu () umbes nagu mingi nägu nutab oma mitme aastat tagust naist ikka veel taga aga las see jääda.

          Kommentaar


            Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
            Müller hakkas tglt kergelt soojaks isegi saama Napoli vastu, pehmelt öeldes kaugel, Müllerist, keda me teadnud oleme, a asi liigub paremaks ikkagi.
            Kehv, Rainis, et Napoli mängu ei näind, a essa poolaeg oli viimase aja parim asi üldse, minu jaoks Kroos mujal oleks hetkel raiskamine ja totaalne jama.
            Alaba mulle väga meeldib, samastan teda kergelt Altintopiga, vahega, et talle sobib vahetusmehe roll, kaitsetöös ka kerge vahe, kogumused jne, aga mul on tõsiselt hea meel, et mängijad, nagu Alaba ja Contento tiimis on, kes sai aru, see teab miks.

            Peterseni mänguaeg on jube napiks jäänd viimasel ajal, Lahm sai koondisest pausi, Mario mitte, äkki saab klubis ja Petersen võimaluse end näidata.
            Üks võimalus veel, millest ise mõtlen ja mõtsin juba ka eelmine hooaeg, on kahe ründajaga mängimine (vist mõni mäng oli ka eelmine hooaeg), ja prg sobiks veel eriti hästi, et kumbki, kas Tymokas v Gustavo all (4-1-3-2), ja ees oleks valikut ja testimist küllaga, second strikerina Müller, Olic, target mänina Petersen, Mario.... ühesõnaga, kõik jutud.
            Veitsa tegi muret standard olukorrad, ofc viimase mängu põhjal, Boateng ja Holger on positsiooni valikutega ikka jube 'pohh, seisan seal kus seaisan, hüppan, äkki põrkab pall minema', Boatengi tõusud essal poolajal olid ka suht süpaatsed (vno üldse pikka kasvu mängija kohta), võiks veits rohkem vahetada kaitses, see, kui DvB ja Holger pea iga mäng põhis.. Rafinha on ka olemas ja Contento, kui viimane vigastatud pole. Nagu ka eelmine aasta, kergelt pelgan DvB - Holger CB paari...

            Napoli järelkajadest veel, et eks Interi mäng tuli vast kõigil meelde, a paanikaks põhjust pole, Jupp oli piisavalt tigeda näoga platsi ääres, et ma arvan saab selgeks küll, et lõpuni ühe minekuga minna järgmine kord, Schweini vigastus andis ka asjle juurde.. a pohh, 3p käes, unustame Napoli ja Itaalia tiimid ülde ära...
            Zanetti üts ka, et loodavad CL'i võitu () umbes nagu mingi nägu nutab oma mitme aastat tagust naist ikka veel taga aga las see jääda.
            Eks natukene jama jh, et konkreetse mängu osas kaasa rääkida ei oska, aga järgmisel päeval oli eksam ja valik oli suht obvious.
            Sorry, aga ma arvan, et Mülleril pole asi soojaks saamises. Äär ei ole lihtsalt tema koht. Ja minu jaoks on Müller äärel raiskamine. Sellesse millegipärast ei usu, et Petersenile algrivistuse koht antakse näiteks nädalavahetuse liigamängus. Jupp ei tundu teda nii palju usaldama.

            Kahe ründajaga mängimine sõltub suuresti koosseisust. Kui Robben oleks ka rivis, siis oleks suht kehv idee minna kahe ründajaga, sest siis oleks platsil vähemalt 4 ainult ründava orientatsiooniga mängijat (Ribery, Robben, Gomez, Olic/Müller). Eks sõltub muidugi vastasest ka, kusagil ideena proovida võiks, aga ma kardan, et keskväljalt võtab võimsust ära natukene selline variant.
            No näiteks
            ---------Gomez---Olic--------
            Ribery---Kroos/Müller---Robben
            -----------Tymo-------------
            On minu jaoks selgelt tasakaalust väljas. Võib-olla, kui kaitses oleksid Lahm-Vidic-Hummels-Ramos, siis veel, aga praeguse kaitseliini juures - tänan ei.
            Variant oleks pigem siis jätta ette 2 ründajat ja nr 10 koht ära kaotada, ehk midagi sellist:
            ------Gomez-Olic------------
            Ribery---------------Robben
            ------Kroos-Tymo----------
            Oleks mõeldav näiteks.

            Kommentaar


              Kui teema läks juba koosseisude peale siis, keda oleks vaja tuua talvisel üleminekuaknal juurde ? Selge on see, et siiski on meil murepunkt keskkaitses. Boatengi tundub, et tuleb siiski tema ebakindluse pärast kasutada rohkem äärel. Keskkaitses on meil siis enamasti Badstuber(22) ja van Buyten (33). Nagu näha on, DvB küllaltki vanaks jäänud ja üks keskkaitse ei oleks ju paha idee tuua klubisse juurde. Kui kaitsjad saavad enda karistused kantud siis näeb ilmselt meil kaitseliin välja selline :

              --Rafinha/Boateng ---DvB--Badstuber---Lahm

              Poolkaitses tundub, et on praegu kõik hästi. (Kui Schweinsteiger ka terveks saab uueks aastaks). Kaitsvad poolikud on tasemel, küll aga tiksub Tymoschukil juba 32. eluaasta. Ründavatest poolikutest on hea valik, Kroos ja Müller on siiski tasemel, küsimus on kumba kasutada, kui Robben ka terveks saab. Ilmselt näeb siis keskväli välja selline:

              -----Schweinsteiger--Gustavo/Tymoschuk-
              --Robben------Kroos/Müller--------Ribery--

              Ja ründes oleks siis kindlalt praeguste jõudude juures Gomez, keda vajadusel asendaks Petersen ja Olic.

              Ühes foorumis on juba levinud ka selline pilt, keda loodetakse näha võistkonnas tulevikus, kuidas tundub ?

              Kommentaar


                Tulevikku silmas pidades - miks mitte. Ausaltöeldes praegu tema järele mingit põletavat vajadust ei ole (ära ka muidugi ei ütleks, eriti kui arvestada seda, kui tihti seda juhtub, et Robbery koos platsil olla saab).

                Kui nüüd positsioonide kaupa võtta siis.
                VV- no sellest kohast võib südamerahuga üle minna (Neuer=kunn, Butt=ülihea varumees)
                Keskkaitse- yes please, üks maailmaklassi keskkaitsja kuluks ära küll, aga samas kui mõelda, kui kaua kulus, et klubijuhid mõistaksid vajadust uue keskkaitsja järele enne Boatengi toomist ja lisaks veel seda, kui palju kaitseliini täiendamine suvel maksma läks, ei tahaks ma uskuda, et kedagi juurde tuuakse. Ega sellel positsioonil varudega ka eriti kiita pole, kui praegu on järjestus Badstuber-DvB-Boateng, siis peale nende kolme polegi ju kedagi, olgem ausad. Breno võib heaga maha kanda. Häda pärast võiksid Gustavo ja Tolik ka keskkaitset lappida.
                Äärekaitse- praegu ei näe väga vajadust Lahm on raudvara, varus veel Contento (vasakul) paremal pool Rafinha ja Boateng, lisaks mängis Gustavo Hoffis üsna edukalt äärel.
                Keskväli- ei ütleks et oleks kedagi kohe juurde vaja. Swaini (kui terveks saab) ja Tymo, Gustavo veavad vast välja. Muidugi kui nendest rohkem kui üks korraga vigastatud on, siis on suht kellad. Prjanicit küll ei tahaks seal näha väga.
                Ääred- paremaid mängijaid, kui Ribery ja Robben on ikka ülimalt keeruline leida, kui nad terved püsiksid, ei oleks ühtegi probleemi, kahjuks nad eriti ei püsi (vähemalt korraga mitte), Müller, Alaba ja Olic suudavad lappida vast.
                Nr 10 positsioon (ei peaks vist eraldi välja tooma, aga ühegi teise alla kah ei sobi)- No minu kindel esimene valik sinna oleks Müller, Jupp eelistab Kroosi, ühesõnaga valikut on, see on üks kõige paremini kaetud positsioone.
                Rünne- Gomez, Gomez ja veelkord Gomez... Petersen pole eriti võimalust saanud ja Olic ei tundu veel vormis olevat. Kui tahetakse ühe ründaja taktikat jätkata, siis saab hakkama. Kui tahetakse mingit varieerimisvõimalust, siis võiks ju kedagi tuua, aga lihtsalt "kedagi" pole mõtet, mehel peaks olema piisav kaliiber ikka Bayerni suguse klubi jaoks, ma ei usu eriti, et kedagi head (ja seega kallist) hakatakse ostma.

                Et ühesõnaga maailmatasemel keskkaitsja oleks tore, teisest maailmatasemel ründajast ka ära ei ütleks, aga ei usu, et kedagi talvel juurde tuuakse väga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  WTH is your problem, man ???
                  Ürita ikka endal püksid jalas hoida, kui vähegi suudad.
                  Endal ei olnud küll mahti mängu vaadata, aga kui lõpptulemuseks oli kolm punkti, siis ei olnud midagi NII hullu ju. Mis mõttes kingiti vastastele mäng ? 3 punkti ei rännanud mitte Napolisse vaid jäid täitsa Allianz Arenale.
                  Kui absoluutselt oma emotsioone kontrollida ei suuda, siis ürita palun spordi jälgimisest loobuda.

                  Kuule härra ninamees, istu endale sisse midagi..
                  Mina NÄGIN mängu ning no hetkeemotsioonid keesid tõesti üle, selle eest sorri, aga järele mõeldes ei teinud küll midagi valesti.
                  II poolaeg oli lihtsalt nii masendav, isegi ei üritatud rünnata, Napoli kontrollis täielikult ning olime isegi 11kesi 10 vastu supi sees, natuke suurema klassiga meeskond oleks meid päris kõvasti alandanud(eelmise aasta Inter)...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Kuule härra ninamees, istu endale sisse midagi..
                    Mina NÄGIN mängu ning no hetkeemotsioonid keesid tõesti üle, selle eest sorri, aga järele mõeldes ei teinud küll midagi valesti.
                    II poolaeg oli lihtsalt nii masendav, isegi ei üritatud rünnata, Napoli kontrollis täielikult ning olime isegi 11kesi 10 vastu supi sees, natuke suurema klassiga meeskond oleks meid päris kõvasti alandanud(eelmise aasta Inter)...
                    Ei ole mingiks ninameheks ennast kunagi tituleerinud ja millegi sisse istumiseks mingisugust tungi ei ole.
                    Ma saan sellest täiesti aru, et emotsioonid mingil hetkel üle keevad, aga peale seda kui kolm punkti siiski koju jäi tulla siia oma lemmikmeeskonda k***kuteks sõimama tulla on ikka väga madal.

                    Kommentaar


                      Kõik hakkasid Roma fanniks?

                      Kommentaar


                        @Mõmmik, ära hala, mis "natuke suurema klassiga meeskond oleks ära karistand"? Barca jah, ülejäänute tasemel oli Napoli küll teine poolaeg, niiet ära pabla!
                        Tavel suurt ostu ilmselgelt ei tehta, ei kaitsesse, ega kuhugi. Gomeze ostuga "vastu näppe saamine" on Hoeneß &Co'l meeles, kui suur on tõenäosus, et mängija, kelle eest makstakse selle aja kohta ikka väga suur summa, hakkab hüppeliselt tegusid tegema alles pea kahe aasta pärast, enivei, mõte selles, et kui Gomeze transfer tundus nagu oma hinda 100% õigustavat, et nagu mööda ei saa panna, nüüd vaadates ei saanud jah, aga analoogset suurostu ei tehta, pigem proovitakse talente leida, nagu Usami.
                        Kui peale kaitseliini probleemi leida, siis mina tooks välja Mülleri, "pingile ei saa jätta, a nagu mängitada ka eriti kuskil pole" olukord on, eriti veel siis, kui Robben terveks saab. Isiklikult kannataks sita Mülleri hetkel äärel ära, kui vahetaks ta Kroosiga ära ja laseks viimase vormi jälle madalaimaks muutuda.

                        Homme, pool 7 meie aja järgi, võõrsil Augsburg - ei tohiks probleeme tekkida, koondise laadse rahuliku harutamisega, kaitsvate tiimide vastu on viimasel ajal üsna kenalt hakkama saadud.

                        Kommentaar


                          Lõpetage ära omavaheline jändamine.
                          Nagu loeks inglise alafoorumit.

                          Arvan, et Marco Reus oleks päris tibens lisa meeskonda.
                          Väga sümpaatselt võtab mehi ette ja asja lõpetuseks lööb värava ka.
                          Meenutab Robbenit, samas ehk isegi vähe tugevamast toorainest valmistatud - ei lähe alatasa katki.
                          Kuigi ma pole tema vigastuste täpse ajalooga kursis.

                          Bayern on läbinisti tugeva koosseisuga, kuid mängijad nagu Marco Reus, Mario Götze, Mats Hummels ja Andre Schürrle lihtsalt PEAKS FC Hollywoodi hingekirja kuuluma.

                          Kasvatab siis täna väravatevahet?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Siiralt loodan, et need mängijad, keda kaitz üles nimetas, ei liitu meie tiimiga, ei ole LIHTSALT vaja ju kõiki saksa noortähti enda tiimi ka osta, Hummelsi võiks küll võtta ja Götze vastu poleks ka midagi.

                            Kommentaar


                              Millist koosseisu te täna näha tahaksite? Ma pakun, et pannakse Tymo ja Gustavo kõrvuti mängima. Mõlemad eraldi on tegelikult head, võidavad palle, murravad mehi jne, aga mulle tundub, et kahekesi koos ollakse võibolla liiga suure kaitse suunitlusega. Tegelikult ju Bayerni taktikas üks kaitsvatest poolikutest peab olema niiöelda ründav ja tegelema rohkem mängu ehitamisega. Selleks oligi Schweini. Nagu oli näha, siis tema väljavahetamisega Napoli vastu, hakkas mängupilt halvemaks minema.
                              Seega mina sooviks näha prooviks sellist varianti, kus Gustavo kõrval oleks Kroos, Müller tagasi keskel ja äärel Alaba. Augsburgi vastu võiks ju proovida.

                              Kommentaar


                                Juppi eilsest intekast jäigi mulje, et Gustavo kõrvale liigub Kroos ja Müller võtab koha sisse Gomeze taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X