320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Natuke värskemat ajalugu kah:



    Aga favoriidi koorem on ikka teil

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Huvitav mäng on tulemas. Subotic ja Tymoshyk ei saa mängida. Tundub, et ka Robben ja Barrios ei tule peale. Pole küll viimase suhtes kindel - peaks ju terve olema.

      Kommentaar


        Ei tahaks küll ära sõnuda aga arvan, et Santana peaks välja vedama suhteliselt edukalt kaitses. Nahkpükslaste suurimaks probleemiks jääb siiski Schweini puudumine.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Ei nõustuks viimase väitega.

          Kuigi Swaini on väga tähtis mees Bayernis, siis suudavad teised teda asendada paremini, kui Robbenit.

          Aga igastahes väga huvitav mäng on tulemas. Parem võitku.

          Kommentaar


            Peale Robbeni Bayernil keegi veel eemal?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Schweini nagu enne öeldi ning Tymo ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ei nõustuks viimase väitega.

                Kuigi Swaini on väga tähtis mees Bayernis, siis suudavad teised teda asendada paremini, kui Robbenit.

                Aga igastahes väga huvitav mäng on tulemas. Parem võitku.
                Minu arvates on Müller äärel ja Kroos keskel toitnud piisavalt, et Robbenist väga suurt puudust pole tuntud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Minu arvates on Müller äärel ja Kroos keskel toitnud piisavalt, et Robbenist väga suurt puudust pole tuntud.
                  Ei tea, eks ilu on vaataja silmades, aga minu meelest on Müller sellel positsioonil Robbenist ikka väga pikkade valgusaastate kaugusel maas.
                  Bundesligas võib muidugi sellise koosseisuga liider olla, aga kui CL-is asi otsustavate mängudeni jõuab, siis...

                  Kommentaar


                    Robben pidavat match-fit olema.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Mina küll müllerit äärel näha ei taha. Parem on ta alati keskel ikka olnud. Tore oleks Robbenit näha, aga kardan et tuleb alles vahetusest.

                      Kommentaar


                        Sümpaatne oleks, kui Robben oleks põhis ja teeks kasvõi poolaja, sest kipun arvama, et kui BvB saab ca 20ndal mindil 1-0 ette, hakkab Kloppo seisu hoidma, sest kõvema tiimi roll on hooajaga vahetunud. Nii olekski, et Robben & Co. alustab, saaks ise poolajaga ette, mesimummud hakkaks suruma ja Müller on omakorda koos Ribery'iga super kontra-vennad. Seda, et mulle meeldib Kroos keskel enam (loodetavasti Juppile ka) ei pea eriti vist mainimagi.
                        Isiklikult loodan, et Alaba põhis ei alusta, selgelt teravaim mees, kes mingi 70ndal sisse tuua terves liigas! A põhis alustades ei tule see tervaus kindalt nii välja, kui mängu lõpus.
                        Robben põhis, kinnine algus - pakuks 2-0. Kõige enam pelgan Schweini puudumist, kui sisse saame, siis ma arvan, et just tema puudumise tõttu ebakindla keskvälja pärast.

                        Kommentaar


                          Neuer pole loll mees
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Goal.com pakub koosseisuks:

                            Neuer
                            Boateng, Van Buyten, Badstuber, Lahm
                            Luiz Gustavo, Alaba
                            Muller, Kroos, Ribery
                            Gomez

                            Kroos siis Schweini kohal ja Alaba tuleb keskele. 100% et robben tuleb vahetusest. Rohkem nagu ei teagi kes veel peaks tulema. Meeldib mulle ka et ründele aitab kaasa Boateng äärelt. Loodame et kaitse liiga haiget tänu vBuytenile ei saa. Tundub ta palju paremas vormis vähemalt kui eelmistel hooaegadel.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldiks tegelikult näha Kroosi Gustavo kõrval, Müller tagasi keskele ja äärele Olic. Mingil hetkel vahetus Robben Olici vastu.

                              Kommentaar


                                olic-robben peaks täiesti loogiline olema
                                keskel kroos tunduks schweinit asendama mõistlik
                                alaba algkooseisus...maietea... vahetus ofkoors.


                                a offtopic: kuhu petersen kadunud on?
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X