320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paraku jääb põnevusetendus nägemaTA aga õhtuks palun mängu väravaid kui neid lüüakse.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Petersen minu meelest ei saa väga sellel tasemel hakkama.

      Kommentaar


        Ma ei tea miks, aga mul on millegi pärast tunne, et Alaba on põhis ja siis see on meie valupunkt. Alaba on hea, kuid ta pole veel piisavalt valmis sellist mängu põhis alustama.
        Eeldatavatest algkoosseisudest jäi silma sama taktika kasutamine. Ehk siis mängu võtmeks peaks saama keskväli, kumb surub paremini oma peale võidab ka mängu. Ja noh kodus oleme see aasta ikka super mänge teinud. Kui teine poolaeg ka ära ei vaju on võit meie.
        Soosikud oleme täna meie ja täna peab eelmise aasta kaotused tagasi tegema. Kui võidame, on vahe juba Dortmundiga üsna soliidsed 8 punkti.

        Bayerni kodukalt jäi silma Schweinsteigeri öeldu, mida peaks ka Heynecks riietusruumis meestele sisestama:

        But with all due respect to Jürgen Klopp's side, the Germany man believes FCB simply have a better team. “We have more quality than Dortmund, so we just have to make sure we show that quality. If we do, we'll be hard to stop, even by Dortmund."

        Kommentaar


          Algkoosseis:
          Neuer - Lahm, Badstuber, Boateng, Rafinha - Gustavo, Kroos - Ribery, Müller, Robben, Gomez

          Pink: Butt, Buyten, Contento, Pranjic, Alaba, Petersen, Olic

          Kommentaar



            Lihtsalt ajaviiteks...

            Kommentaar


              ROBEEEEEEEN ON PÕHIS (juhuks kui keegi ei märganud veel).

              Okei, kümme minutit on veel mänguni jäänud, pinget võiks noaga lõigata kui tsiteerida klassikuid.

              Kommentaar


                Ja Müller on keskel! Läheb lammutamiseks!

                Kommentaar


                  vaata irooniat, et mõlemad välja vahetati.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Kobistasid värava ära, Boateng segaduses...
                    Ja ise ei suutnud võimalusi ära realiseerida.

                    Kommentaar


                      Nagu arvata oli siis saimegi kotti. Ei tea mis mupeti peas liikus, et ta klaasmehe algkooseisu pani. Õnneks jäi seekord terveks. Muidu rõve kobistamine mõlemalt poolt ja viik oleks õiglasem tulemus olnud. Ja otseloomulikult viimase aja trendina, liiga palju muru rullimist ja käte ning lõugade laiutamist.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Pole midagi öelda, Dortmund oli parem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Nagu arvata oli siis saimegi kotti. Ei tea mis mupeti peas liikus, et ta klaasmehe algkooseisu pani. Õnneks jäi seekord terveks. Muidu rõve kobistamine mõlemalt poolt ja viik oleks õiglasem tulemus olnud. Ja otseloomulikult viimase aja trendina, liiga palju muru rullimist ja käte ning lõugade laiutamist.
                          Eem jõudsin koju ja nägin paremaid momente mängust ja kui ma nyyd korralikult nägin MÄNGIS Götze palli käega enne värava löömist aga see pole oluline enam õigusemõistjad seda ei näinud seega oli värav määrustepärane ja fakt 0:1 kodus. Njh kui ei suuda ise ära lüüa sellistelt posit siis pole järelikult võitu väärt,mängu kulgu ei oska kommenteerida ei näinud. Pead norgu ei lase kyll me selle tiitli võtame naguniii
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Pole midagi öelda, Dortmund oli parem.
                            Mina küll nii ei ütleks. Bayern kergelt domineeris ja BVB istus kaitses päris hästi, kui mängu lõpp välja arvata, kus Bayerni mehed headest positsioonidest lihtsalt üle värava kütsid. Nagu keegi siin mainis, siis viik oleks vast õiglasem tulemus olnud.

                            Kommentaar


                              Jep, parem meeskond võitis.

                              Dortmund suutis väga hästi Bayerni taktika läbi hammustada ja teenis võidu. Kiitused Klopp-ile.
                              Bayern üritas mängida ainult ja AINULT läbi äärte, suur rõhk oli diagonaalsöötudel, Dortmundi kaitsjad olid nendeks valmis ja noppisid pea kõik söödud vahelt ära. Nii Robbenit, kui Ribery-d võeti kahe mehega ja see pani Bayerni mängule korraliku põntsu. Kahjuks polnud kellelgi nii palju tahtmist/oskust, et varieerida taktikat. Üheks probleemiks oli see, et ründaja taga polnud kedagi. Müller jalutas kas ääres, või oli Gomezi kõrval (seega oli kas Gomez üksi või koos Mülleriga teistest eraldatud). Seega ei jäänudki suurt muud üle, kui üritada palli liigutada diagonaalis. Müller oleks võinud vahepeal natukene rohkem taga pool olla ja sealt oma tarku sööte jagada ja kaitset arutada. Iseasi muidugi see, kui palju talle ruumi oleks antud.

                              Dortmund kasutas oma võimaluse ilusti ära. Üheks hetkeks kaotas Boateng palli üle kontrolli ja oskuslik Götze karistas kohe ära. Bayernil mingeid erilisi võimalusi ei olnudki. Ribery taevasse löödud pall oli kõige parem (väljamängitud) olukord, mõned variandid tekkisid veel, aga ära ei suudetud ühtegi lüüa. Kusjuures Ribery oli isegi mõnes mõttes pettumus täna, Robben suutis vähemalt kaks ilusat võimalust tekitada (kõigepealt Ribery-le jalga mängitud võimalus ja siis see, mis värava eest läbi lendas, kuna ükski Bayerni mees ei rünnanud palli enam) Ribery jooksis enamustes olukordades ennast lihtsalt kaitsjate vahele kinni ja kogu muusika. Muidugi ega Robben ka veel täna mingit imemängu ei teinud, aga ta on ikka piisavalt kaua eemal olnud ka.

                              Nüüd on siis nii Borussia D kui Borussia M kahe punkti kaugusel Bayernist ja Schalke 3 punkti kaugusel. Üsna tihe rebimine.

                              Kommentaar


                                Selgelt on Bayernil Schweinist puudus. Ja mis oli koefitegijate peas, kui Bayernile 1,65 anti ... Hull liialdus - ja miks ka mitte panna, ku inimesed sellist on nõus tuhandete kaupa panustama. Ehk jah, viigimäng ja kukkus ühele poole ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X