320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli Robbenil alles teine mäng pärast kuudepikkust pausi. Kusjuures mulle tundus, et ta mängis siiski paremini kui laupäeval.

    Kommentaar


      Mis imelöögi Ribery siis tegi?
      Robbenist nii palju, et juhtub ühe värava ära lööma ja jälle kõver ülespoole teel, ma usun.
      Grupivõit muidugi tegi meie elu knockout roundis ehk lihtsamaks...
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Mis imelöögi Ribery siis tegi?
        Robbenist nii palju, et juhtub ühe värava ära lööma ja jälle kõver ülespoole teel, ma usun.
        Grupivõit muidugi tegi meie elu knockout roundis ehk lihtsamaks...
        See midagi pooleldi käärlöögi sarnast teisel poolajal, mis napilt mööda läks.

        Kommentaar


          Täna tuleks kolm punkti võtta, muidu ripume jälle kuskil kolmandal real.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Täna tuleks kolm punkti võtta, muidu ripume jälle kuskil kolmandal real.
            Nõus
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Hea uudis ka, Bastian on hakkanud tänasest alates jälle palliga treeninguid tegema

              Tänase mängu koosseis ka Mainzi vastu:

              ------------Neuer-------------
              -Boateng-DvB-Badstuber-Lahm-
              ------Gustavo-Alaba----------
              -Müller------Kroos-----Ribery--
              -----------Gomez--------------

              Kommentaar


                Jube I poolaeg ning 1:0 taga ka, mäng on mannetu... Robben tegi õnneks juba sooja.
                Alaba on täielik flop olnud, mitu korda ohtlikult keskväljal palli ära kaotanud, loodan, et võetakse välja, ei ole mehel sellist kogemust veel, et regulaarselt platsil olla.

                Kommentaar


                  Täiesti masendav I poolaeg,mitte midagi ei tulnud välja,mingit klassivahet pole ka märgata,pigem Mainz parem kahjuks.Loodaks nyyd,et Jupp meestele natukene säru teeb,söödud ja keskväli nõrk 1'24'37' ohtlikumad võimalused. Teisel poolajal tahaks meestelt hoopis teist mängu näha muidu jääme kolmandale reale kui nii edasi veeretame nahkkera.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Murettekitav on see, et kõik mängud sellel hooajal kui on kaotusseisu jäädud, siis on ka lõpuks kaotatud. Eks näeb, kas Robben suudab täna mängu päästa..

                    Kommentaar


                      See juba meenutab eelmise aasta bayerni kaitset.

                      Kommentaar


                        Eem saime tappa :2,matterdama ei hakka kedagi,lihtsalt iga mees läheb koju ja las vaatavad peeglisse,mis täna valesti läks aga valesti vääääga palju asju. Seega mina isiklikult olen halvas ja heas alati edasi BAYERNI FÄN.Aitäh!
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Peale Shwaini vigastust on bundesligas ainult kaotatud. Keegi teab mitu mängu Tymo vahele peab jätma?

                          Kommentaar


                            Miks vahetati välja võitev kooseis? Timo oli kaartidega väljas aga ülejäänud? Loodeti kerget jalutuskäiku? Tempo on madal, käib mingi söödu-seapesa ja muidugi tujutsemine-daivimine-kätevehkimine.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Kelle mängu Eurosport2 otse näitab?
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X