320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
    Kui Bayern homme võidab, siis nende peale panustades saab raha 5-6 kordselt tagasi. Mida asjatundjad arvavad? Tasub nende peale panustada või minnakse mütsiga lööma, kuna edasipääs kindel?
    Raha ei mängi, soeng mängib või kuidas see ütlus oligi... Igatahes ma soovitaks küll panna ja tänud vihje eest - lippan ka nüüd Triosse
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Üks asi on see, kuidas mängijad mõtlevad ja teine asi on see, kuidas klubi juhtkond mõtleb. Mängijate jaoks on edasipääs kindlustatud aga klubi juhtkonna jaoks tähendab võit lisapappi.

      Kommentaar


        Praegu on seis selline, et Kroosi ja Robbenit ei võetud Inglismaale kaasa ja Mülleri ning Gomeze mängukõlblikkus (gripisümptomid) selgub enne mängu. See on teada, et kindlalt alustavad Olic ja Tymo (treeneri öeldud) ning arvatavasti ka Lahm, Neuer, Boateng, Badstuber, Ribery.

        Kommentaar


          Butt - Rafinha, Boateng, Badstuber, Contento - Tymoshchuk, Gustavo - Alaba, Pranjic, Olic - Petersen.
          Pink: Neuer, Van Buyten, Lahm, Ribery, Usami, Müller, Gomez.

          Kommentaar


            Pildina ka:

            Kommentaar


              Põhimõtteliselt andis Jupp varumeestele võimaluse endale t6estada,usun et see õige lasta mängupraktikat neile kes vähe ML pelanud ja nälg peaks olema suuuuur
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Poolajaks 0:1 taga.

                Kommentaar


                  Kurat, vaadates, et Napoli ise tegusid ei suuda Hispaanias teha tuleb ajada Robery & Co väljakule, et need rahamungad Euroopa Liigasse peksta koos ManU-ga.

                  Kommentaar


                    2:0 taga, Pranjic ei tajunud ära. (VAHETA SIG )

                    Kommentaar


                      Nu vist kaotusega tuleb leppida,kui vaadata seda mängupilti.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Hmm...mida meeskond platsil teeb? Olen viimased 30min näinud mängu aga see...keegi jookseb ka või ainult sörgivad? Kas rünnakule minnakse või lihtsalt hoitakse enda käes palli nii, et isegi ei söödeta mitte? jnejne. Või antakse MC'le lihtsalt lohutusvõit?

                        Kommentaar


                          Lisaks...Timo on kõige mõtetum vend üldse...saab palli ja jääb seisma ja ühe kohapeale paigale ala "ma sain palli ma sain palli mis ma nüüd teen apppiiiii"...lüüa ka ei oska...neljandas liigas on ka paremad pealelöögid.

                          Kommentaar


                            City A koosseis vs. Bayerni B koosseis ja ainult 2-0.
                            Pole üldse paha.
                            Ei pea paljuks arvata, et põhimeestega poleks ehk Cityl võimalust antud.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Hämmastama paneb see, et lihtsalt sörgiti ja isegi ei üritatud rünnata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Hämmastama paneb see, et lihtsalt sörgiti ja isegi ei üritatud rünnata.
                                Nõus selle väitega,mängiti poolkõvaga,aga kaotus on siiski kaotus kahjuks.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X