320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta tähtsaim mäng algamas. Katsugu vaid raisad kaotada.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      See on see kui Robbenil paremat jalga ei ole ja tühja värava esine olukord ära situtakse ja endale lastakse kohe üks sisse imeda...
      Kui ise ei löö, lüüakse sulle...

      Vähemalt 1-1 SuperMariolt !

      E: Eelmine aasta võitsime Stuttgarti samal väljakul 2x 5-3

      Kommentaar


        Ja stutt 10 mehega

        Kommentaar


          Ei suudeta suurt ohtu kümne mehe vastu luua.
          Pettumustvalmistav mäng ja Robben on seni olnud väga aut.
          Teenis küll Molinaro eemaldamise ja peaaegu andis väravasöödu, samas jah...
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Gomezzzzzzzzzzzzzzzz ja Lahm on tõeline kapten Ribery on kyll nähtamtu,seda peab kyll ütlema,aga usun,et võtame ära naginiiiii
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Gomez oli ise ka üllatunud et pall temani jõudis

              Kommentaar


                Krt alates 75' eisaanud kyll aru,et meid üks rohkem väljakul oleks,aga nuh hea et 3p ja koht seal,kus kuulume ja vahe Dortmundi ees 3p.
                Reede katsume kodus Podolski ja Kölni ette võtta
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Podolski ja Köln on eluaegsed ebamugavused olnud.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Kui ma tabeli järgi õigesti aru saan, siis isegi Kölnile kaotades (mida loodetavasti ei juhtu), minnakse talvepausile liidritena, kui Dortmund just viimast mängu 10 väravalise vahega ei võida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KID Vaata postitust
                      Kui ma tabeli järgi õigesti aru saan, siis isegi Kölnile kaotades (mida loodetavasti ei juhtu), minnakse talvepausile liidritena, kui Dortmund just viimast mängu 10 väravalise vahega ei võida.
                      Mingit kaotamisest ja veel kodus ei saa juttugi olla.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        niiinii, vastaseks saime siis Baseli. ilmselt tulevad võidetavad, aga toredad mängud. Usun, et Baseli poisid risti ette ei löö ja tullakse korralikku ründavat palli mängima. Ehk siis saab põnev olema. Ja hea, et Venemaale minema ei pidanud.
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Rahul loosiga. Erinevalt Manchesteri punasest leerist kütame šveitslastel puuri palle täis ja ei jäta midagi juhuse hooleks.

                          Kui Baseli võidame, kas siis tuleb CL-is vastane mängust Arsenal - Milan ?

                          21:30 lõpetame needuse Podolski tiimi vastu täna ära ka.

                          Kommentaar


                            Päris hea loos jah. Kas me oleme nende vastu viimasel ajal mängind üldse ka?

                            Kommentaar


                              28/09/10 UCL Basel 1 - 2 Bayern München
                              08/12/10 UCL Bayern München 3 - 0 Basel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                                niiinii, vastaseks saime siis Baseli. ilmselt tulevad võidetavad, aga toredad mängud. Usun, et Baseli poisid risti ette ei löö ja tullakse korralikku ründavat palli mängima. Ehk siis saab põnev olema. Ja hea, et Venemaale minema ei pidanud.
                                Kindlasti ei tohi ega saagi Baselit alahinnata ja tuleb tõsiselt nendeks mängudeks valmistuda
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X