320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    DFB-Pokali poolfinaali vastaseks loositi Borussia Mönchengladbach. Mäng peaks võõrsil toimuma.
    Kui natuke offtopicut teha, siis suuremat loosiõnne, kui Dortmundil on, annab ikka soovida. Nende eeldatav teekond finaali on siiamaani selline välja näinud: SV Sandhausen, Dynamo Dresden, Fortuna Düsseldorf, Holstein Kiel ja nüüd siis SpVgg Greuther Fürth.

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      DFB-Pokali poolfinaali vastaseks loositi Borussia Mönchengladbach. Mäng peaks võõrsil toimuma.
      Kui natuke offtopicut teha, siis suuremat loosiõnne, kui Dortmundil on, annab ikka soovida. Nende eeldatav teekond finaali on siiamaani selline välja näinud: SV Sandhausen, Dynamo Dresden, Fortuna Düsseldorf, Holstein Kiel ja nüüd siis SpVgg Greuther Fürth.
      Tugevamatel pidigi õnne olema. Samas kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ei tasu 2. Bundesliga liidermeeskonda alahinnata. Võib ju juhtuda, et järgmine hooaeg juba saame neilt Bundesliga raames pähe.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        jumal kaitseb ikka lolle ja joodikuid, a Gladbach ja Stutt on kindlalt jõhkram kombo, kui BVB'l Düsseldorf ja siis keegi veeeel, okei Fürth on normal sats, a ikkagi, kui off topicut jätkata...

        Kommentaar


          Väidetavalt liitub järgmisest hooajast Bayerniga 4,6 miljoni eest Borussia Mönchengladbach´i kaitsja Dante. Borussia Mönchengladbach´i tähtsad tegelased samas ütlevad, et asjal pole tõepõhja all.

          Kommentaar


            Ma loodan ka, et sellel tõepõhja all pole.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Ma loodan ka, et sellel tõepõhja all pole.
              ma loodan ka. head mängijat pole mõtet Bayernil ära solkida lasta.

              Kommentaar


                Koosseisus üllatusi pole. Võõrsil vs Freiburg:

                Gomez

                Ribery-Kroos-Müller

                Alaba-Gustavo

                Lahm-Badstuber-Boateng-Rafinha

                Neuer

                Kommentaar


                  Esimene poolaja kohta ei saa midagi positiivset öelda. Bayernil 2 lööki värava suunas ja Freiburgil 6. Ja Bayern kogu aeg lahmib pikka palli ette, mida Mariol pole võimalik kätte saada. Igaljuhul Heynkes liikus päris vihaselt kabiini suunas.

                  Edit: Robben on juba lühikesed püksid jalga ajanud. Tudub, et ta võib päris poolaja alguses mängu tulla.

                  Kommentaar


                    Ja kolmas koht..

                    Kommentaar


                      Ja kõige halvem selle kolmanda koha juures on see, et enam pole kõik enda teha, vaid tuleb loota, et Dortmund kuskil punkte kaotaks.

                      Kommentaar


                        Robben ja Ribery olid disgrace oma sukeldumistega. mina olen rahul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Robben ja Ribery olid disgrace oma sukeldumistega. mina olen rahul.
                          Ribery kukkumine kastis oli 100% dive, aga ma ütleks, et paar minutit hilisem Robbeni juhtum pigem oli pennal kui ei olnud. Käega selga ja jalgade vahel ka kerge puude. Samas jah, Robben suutis paaril muul juhul üsna kergelt kummuli kukkuda paraku .

                          Igastahes oli II poolaeg koos Robbeniga parem, kui I poolaeg ilma temata. Then again olid mõlemad poolajad ju kokkuvõttes sitad.
                          Boateng oli täna väga hea. Gomez kohutav. Ei olnud päris nii, et üldse palli ei saanud, need vähesed võimalused, mis sai, keeras korralikult pekki. Kaks parimat võimalust olid Mülleril I poolaja lõpus ja Robbenil II poolaja alguses. Mõlemal juhul tegi vastaste puurivaht hea tõrje. Kokkuvõttes oli viik paraku aus tulemus ja midagi peab muutuma.

                          Kommentaar


                            Pettunud tulemuses,mängu ei näinud ja vist "õnneks",sest mine sa tea mis puldist järele oleks jäänud,aga väääga palju eksida enam ei tohi ja nuh dORTMUND peab ka ju kuskil libastuma,see õnn ei saa ju lõpuni kesta
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Kuna siin oli kõva vaidlus Robbeni teemal, siis huvi pärast otsisin ESPN soccerneti lehe sügavustest välja Robbeni näitajad kõikide hooaegade kaupa kõikide sarjade (Bundesliga+DFB+CL) peale kokku (mängud tõin välja eraldi kujul algkoosseis + mängud vahetusest) :

                              2009-2010: mänge 29+8 , väravaid 23, assiste 8
                              2010-2011: mänge 16+2, väravaid 13, assiste 9
                              2011-2012: mänge 10+6, väravaid 6, assiste 1

                              Kõik kokku siis: mänge 55+16, väravaid 42, assiste 18
                              Veel kokkuvõtlikumalt 71 mängu ja 60 resultatiivsuspunkti. Not bad.
                              Aga mis on "bad" on see pidev langus kõikides näitajates. Hädasti oleks vaja see tagurpidi pöörata.

                              Mõned mõtted veel tema kohta :
                              Ma olen kindlasti nõus, et midagi on vaja muuta. Võib-olla at times mängitada teisi mehi, aga ei pea väga mõistlikuks lahendust, kus mitmes järjestikuses mängus ta kohe pingile jätta. Rohkem puhkeaega võib ära kuluda võib-olla tõesti, aga selline käitumine näitab, nagu oleks ta maha kantud. Ei näe, et selline asi innustaks.
                              Teine asi- isegi kehvas vormis Robbenit võetakse kinni kahe mehega- seda oli eilses mängus selgelt näha - kohe kui ta palli sai oli vähemalt kaks, kui mitte isegi kolm meest tal turjal. See peaks aitama teistele ruumi luua, eile aga paraku oli kogu tiim ühe vitsaga löödud ja ära kasutama ei tormanud seda ruumi mitte keegi.
                              Kolmandaks- egoism- ta ütles isegi aasta alguses, et ta on egoist ja tunnistab seda ning et ründaja peabki sisuliselt egoist olema. Meie suur juht ja õpetaja Pohlak isegi rääkis, et peab olema egoistide ja altruistide tasakaal meeskonnas. Ja nagu Müller Robbeni kaitseks ütles, siis "Mängija peabki kasutama ju oma tugevamaid külgi". Mees kelle kasutegur (tavaliselt) nii suur on, võib endale lubada ka mõningast egoismi, I guess.
                              Neljandaks - ühekülgsus- mälumängu küsimus- mis ajast Robben see ühe-triki-mees on ja tavaliselt paremalt äärelt sisse lõikab ja peale kõmmutab ? - sisuliselt sellest ajast, millal Bayernisse tuli. See on tema roll meeskonnas ja seda ta peabki tegema. Eelmise hooaja lõpus, kui teda katsetati keskel mingis ebamäärases AM positsioonis, oli tema mäng kaugelt mitmekülgsem kui tavaliselt äärel mängides. Muidugi võiks ja peakski ta oma äärel ka vahel midagi muud tegema ja vahel juhtub et teebki, lihtsalt see on tema stiil sellel positisoonil mängides.

                              Kokkuvõtteks: ma ei taha kaugeltki väita, et kõik on korras või veel vähem hästi. Seis on praegu sitt temaga. Sellele seisule on vaja leida mingisugune lahendus, aga ma ei näe, et mingi kriika stiilis "miks-ta-assisti-andjat-kallistama-ei-tormanud" nüüd küll mingil moel probleemi lahendada ei aita.

                              Kommentaar


                                Tegelikult 2010-11 hooaja statistika pole üldse halb, sest tuleb arvestada, et kõik väravad ja mängud on tulnud ainult hooaja teise poolega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X