320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selleks ajaks kui ta platsile sai, oli kõik juba selge.Ei paistnud millegagi silma.

    Kommentaar


      mäng oli väga ilus, väljaarvata see gustavo oma värav mille lüi oma vana meeskonna eest ise...
      tundus et sisekliima oli paranenud või anti selleks käsk sest kõik suhtlesid (Robben, Ribbery, Müller), vabandasid ja üle üldiselt suhtlesid ilusti.http://foorum.soccernet.ee/images/icons/icon6.png
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        Algselt postitas Goal.com
        Arjen Robben - Top of the Match- 9.0/10

        Two goals, two assists - a fantastic performance from the Dutchman, who has taken criticism as of late, but responded in the best way possible. Finally looks to be in the form that has in the past made him such a big hit at the Allianz Arena.
        Selle kohta ei oska muud öelda kui :

        Kommentaar


          Keegi selle Allianzi reisivärgi on ära täitnud?
          Bayerni feissari lehelt täpsem inf, a kuu ajane reis, 9 riiki, ühest maailma otsast teise, algab El Clasicoga, lõpeb CLi finaaliga.
          Ilmselt sadutuhandeid regajaid, a kes ei proovi sel pole mingitgi võimalust....aega 19.03'ni

          Kommentaar


            Sain ka sealt selle lingi ... ei looda sealt midagi, aga see oleks küll lotovõit kui see kinni panna.

            Kommentaar


              keegi linki viskaks? üritasin leida seda, aga ei õnnestunud

              Kommentaar


                Algselt postitas martki Vaata postitust
                keegi linki viskaks? üritasin leida seda, aga ei õnnestunud
                http://www.football-for-life.com/de/...orld-trip.aspx

                Kommentaar


                  Õnneks paistavad kõik "haavatud" (Boateng, Gomez ja Robben) homseks tähtsaks mänguks rivis olema

                  See annab igastahes lootust!

                  Aga nagu Gustavo ütles, siis endale vigu lubada ei tohi, sest kui nemad lööksid värava, oleks Bayernil vaja lüüa 3. Homme peab terve meeskond hästi mängima ja ma usun sellesse, et suudetakse ennast järgmisesse vooru võidelda. Ehk on meestel veel nädalavahetusest "purakat" sees .

                  Kommentaar


                    See on täpselt nii, et kui Bayern lööb esimese värava, siis võidetakse ja kui ei Basel lööb, siis läheb raskeks. Vähemalt lapäevase mängu ajal mainiti sellist statistikat, et sellel hooajal on 15 mängus löönud Bayern esimese värava ja kõik on võidetud.

                    Kommentaar


                      Ja kui fakte kahurist tulistada, siis on Bayern pääsenud viiest korrast neljal edasi peale avamängu 1:0 kaotust.

                      Lisaks on kodus võidetud viimasest 12-st mängust 11 CLis.

                      Kommentaar


                        Nii et statistika on juba Bayerni pooleli, hea seegi. Ma ise ootaks sama algkoosseisu, mis Hoffenheimi vastu. Nagu Schweinsteiger ütles, et tervet mängu ta veel kaasa teha ei saaks.

                        Kommentaar


                          Homme siis vaat,et minu kui fänni elusurmapela,vääga tahan loota,et pannakse algusest peale Baselil pearingi käima ja lüüakse ka ees väravaid,selge on see ise seal juures taga eksida ei tohi ootan huviga ja kindlasti läheb palju närve rkke,aga usun meestesse et teevad seda mida Allianz arena ootab+tuhanded fännid seal ja siisn EESTIS
                          Mis mängu tv6 üle kannab?
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Mis mängu tv6 üle kannab?
                            Teisipäev
                            TV6 Bayern – Basel (Peeter Soo puldis)
                            VSB Inter-Marseille
                            Kolmapäev
                            TV6 Real Madrid – CSKA
                            VSB Chelsea – Napoli
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              20 tundi on jäänud veel otsustavate hetkede alguseni. Üldiselt peaks nagu kõik rääkima Bayerni kasuks, aga miks ma ikkagi näen nii palju ohumärke. Manu muidugi endiselt esimeseks - nemad ka teadsid, et Basel pole nalja klubi, sest olid nendega Baselis 3-3 mänginud(peast pakun seda hetkel) ja ka nende mängus oli kõik kaalul. Ning ikkagi läks Basel edasi.
                              Mina ei usu, et Basel homme väravat ei löö. Nad peavad ikka väga halvasti mängima siis. Ja siiani nad ei ole olnud sellised, kes otsustavates mängudes halvasti mängiks. Iga standardolukord on nii ohtlik - Frei on super karistuslöögi lööja ja Streller on kõigist pikem ja ulatuvam väljakul. Mina näen ikkagi varianti võitudes 3-1 ja 4-2...Mingit 0-0 küll ei tohi poolajaks olla või isegi 1-0 tundub ebameeldiv. Siis ei jäägi pärast aega, kui vastane oma ära lööb. Btw, kui esimese värava lööks kohe alguses Basel, siis see ei olekski äkki kõige halvem asi.
                              Aga no loodame parimat. Äkki tuleb Bayern ka oma hooaja parimal tasemel peale ja siis ma oleksin muretu. St lootusrikkam.

                              Kommentaar


                                Usku paluks... usku !

                                Esiteks, miks ei peaks suutma Bayern hoida Baselit nulli peal ? Hooaja algusepoole suudeti Shitty isegi kodus kuivalt ära võtta ja kuigi Bayerni mäng pole hetkel päris see, mis hooaja alguspoolel, siis viimasel ajal on olnud näha paranemismärke (Boatengi hea vorm, üks brasiilia tont tegi kehva mängu ja loodetavasti on ka täna pingil) ja väravavaht on puhta supermees... Kui Bayern hoiab oma liini, hoiab palli ja lükkab korralikult söötu, siis seda vähem jääb ju Baselil võimalusi rünnata. Pealegi, kui Bayerni ründemäng oleks nii direct ja sujuv kui viimases mängus, peaks Basel kaitsele meeletult rõhku panema ja see jätaks nende võimalused ahtamaks, vähemalt niikaua kui kontrate kaitsmisel sellist jama ei korraldata nagu Gustavo nädalavahetusel.

                                Aga seda mõtlesin isegi, et kui näiteks 10 minutil tuleks 1:0 Baselile, siis see veel maailmalõpp polekski, jääks ju 80 minsa, et 3 tagasi lüüa. Samas kui too värav tuleks näiteks 65. minutil, siis oleks pupu !

                                Muidugi ma olen sellega nõus, et täna ei tule mingi jalutuskäik päikesepaistes, Bayerni mehed peavad endast kõik andma ja vihaselt võitlema. Võtke kokku ennast ja tehke üks ilus mäng mehed !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X