320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh mehed ilusa õhtu eest,puldid jäid terveks,jääme nyyd loosi ootama
    Ajh Robben oleks võinud anda Gomezile 5 värava löömise ehk ML 11 VÄRAVALE JÕUDA:d
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      seda oligi ootada

      Kommentaar


        ärge nüüd orgasmi saage kõik nendest kahest võidust

        Kommentaar


          Kurat, ei oska midagi muud öelda kui tundub, et vana hea Bayern on tagasi! Viimase kahe mängu väravatevahe on 14:1 nendest 7 on löönud Gomez! Mäng ei vaja kommentaare. Dortmund värisegu, Bayern on tagasi! Nädalavahetusel lähme Berliini Herthale puuri täis lööma.

          Ilmselt vajab Allianz Arena uusi väravavõrke kuna vanad ei pea sellise koormuse juures vastu

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Kurat, ei oska midagi muud öelda kui tundub, et vana hea Bayern on tagasi! Viimase kahe mängu väravatevahe on 14:1 nendest 7 on löönud Gomez! Mäng ei vaja kommentaare. Dortmund värisegu, Bayern on tagasi! Nädalavahetusel lähme Berliini Herthale puuri täis lööma.

            Ilmselt vajab Allianz Arena uusi väravavõrke kuna vanad ei pea sellise koormuse juures vastu
            Rahu rahu nyyd
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Juppi võiks ikkagi lahti lasta. Eksju-onju?

              Kommentaar


                Tore oleks saada järgmiseks vastaseks keegi APOEL, Benefica või ka Marseilles seltskonnast. Peaasi, et Barca või Real juba veerandfinaalis ei tuleks.

                Kommentaar


                  Kurat, mis ma ütlesin siis USKU !!

                  Tegelikult peale seda Hoffenheimi mängu tabasin ennast mõttelt, et miks ei võiks minna Baseliga samamoodi, üldist taset arvesse võttes ei saaks öelda, et nende kahe opponendi vahel mingi valgusaastatega mõõdetav vahe oleks ? Eelmisel aastal oli Hoffenheim BLis 11. sellel hooajal hoiab 12. kohta. Okei, Basel on Šveitsi liiga liider ja eelmise hooaja võitja ja võiks arvata, et mõned kohad ta ikka Bundesligas kõrgemal oleks, aga kas esineliku konkurentsi sekkuks (n selle hooaja seisuga)... kahtlen (kuigi on muidugi täiesti võimalik, et alahindan Šveitsi liigat, ei saaks öelda, et sealsega just eriti hästi kursis oleksin). Miks ma ei tahtnud seda enne mainida- nimelt selleks, et mitte ignorantsena ja üleolevana kõlada. Ja kui mu tänasel jutul need varjundid juures on, siis ainult sellepärast, et Basel selleks kuhjaga põhjust andis... Sest vaatamata eeltoodud mõttele ei oleks ma siiski SELLIST walkoverit uskunud. Vastased lagunesid täiesti...

                  Igastahes super mäng meestelt, Robbery niitis endiselt, Gomez kasutas hästi oma võimalusi. Enne teist väravat oli endalgi hetkeks selline kartus sees, et jäädakse liialt uimama ja palli veeretama ja siis võib asi käest minna, aga õnneks teine ja kolmas värav panid asjad paika juba. Ülihästi igastahes ! Sellist minekut hoida, järgmistes ringides on vaja edasipääsuks raskem pähkel hammustada (kui just APOELi vastaseks ei saa).

                  Kordamine on tarkuse ema :


                  Seda ka, et teie (mitte)lugupeetud Robbeni mahakandjad... imege üks lutt !

                  P.S - sellega olen nõus, et puhtalt kahe mängu tulemustest ei tasu veel eufooriasse sattuda. Sellel hooajal on veel VÄGA PALJU vaja teha, et hooaega kordaläinuks saaks hinnata !

                  Kommentaar


                    Lisaks kõigele muule, mis täna heameelt tegi, tooks välja ka Alaba hea esinemise äärekaitses.Polnud tal just kõige halvem mees katta.
                    Saab seal positsioonil mängitud küll.
                    Müün jalkasärke!:
                    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                    Kommentaar


                      Mulle meeldib ka see kaitse. Lahm paremal on ikka teine loom.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Juppi võiks ikkagi lahti lasta. Eksju-onju?
                        Alla 8 värava mängus lüüa on ikka liiga vähe

                        Kommentaar


                          Arjen on üks maailma parimaid kui vormi ja tervist jagub. Pole vist kellelgi selles kahtlust. Aga Gomez on nii imelik mängija. Vahest totaalselt maailmaklass, aga vahest täielik puujalg.

                          Kommentaar


                            Lihtsalt jäi silma - Heiko Vogel andis alla peale teist väravat. Üldse jäi kogu meeskonna olekust tunne, et mindigi peale juba jalga väristades, ette kaotades. Muud seletust ma ei oska leida sellele, et poolajaks 3:0 lasti ära peksta. Või uskus Basel tõesti, et nad on võimelised võõrsil Bayerni nulli peal hoidma? Kahtlane ju.

                            Kommentaar


                              Ei saa mina sellest aru et miks nad mängitavad Second Strikeri koha peal Kroosi Mülleri asemel (nüüd kui Swein tagasi). Müller ikka palju teravam minu arust Kõigest mu arvamus.

                              Kommentaar


                                Räägitakse, et Olic on sõlminud 2 aastase lepingu Wolfsburgiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X