320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dante! Bayerni mees!

    Kommentaar


      Supperrrrrrr Finale Finale Berlin gegen Dortmund Super!!!
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Ja kotis

        Kommentaar


          Tahab vist väga tulla meile jah. Lõpp hea - potensiaali on.

          Kommentaar


            Kommentaar


              No mehed ... ärge nüüd nii äärmustesse ka laskuge ! Ühel hetkel kannate mehi kätel ja siis vannute maapõhja.

              Kui asi ühe lausega kokku võtta, siis Bayerni mängu nõrkus on kompaktse ja hästiorganiseeritud, kvaliteetse kaitse lahtiharutatmine (mis ei tohiks vast kellelegi üllatus olla). Vaatasin teist poolaega ja pendlaid, kaitses olid vastased väga hästi organiseeritud ja vahel oleks pidanud kiiremaid ja otsesemaid lahendusi otsima ilmselt. Robbenil polnud sihik ka eile eriti paigas just, oli teisel mitu väga head võimalust, aga küll läks mööda või suutis väravavaht oma ära teha.

              Neuerile suurimad tänud eilse edasipääsu eest, tegi mitu tähtsat tõrjet mängus.
              Nüüd siis finaal ees !!

              Kommentaar


                Sitt on vaadata meeskonda, kes ei viitsi mängida. Algus oli täiesti teistsugune muidugi, aga lõppu ei saanud kiita kohe üldse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Sitt on vaadata meeskonda, kes ei viitsi mängida. Algus oli täiesti teistsugune muidugi, aga lõppu ei saanud kiita kohe üldse.
                  Nu kui aus olla suht valus on kuulata sellist argumenti aga ok. Ei viitzi pikemalt sulle vastu kirjutada aga tahks loota,et sellist jura enam ei kirjuta Nagu eelpool ütlesin tuleb olla meeskonnaga lõpuni nii heas kui halvas,eile lõppes siiski kõik hästi,seega ootame FINAALI. ajh ainuke keda siiski kritiseeriks on meie loots põhjust teate vast isegi.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                    Oi kohtunik, oi kohtunik
                    Tuleb tunnistada lõpus kuses ennast täis kyll natuke aga seeselleks
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Mina oleks väga õnnelik eilse tulemuse üle ja kiidaks nii treenerit kui ka mängijaid. Kui jälgida statistikat, siis Bayern ei võida seda satsi viimasel ajal ja sama juhtus ka nüüd. Ent ikkagi võeti maksimum ja pääseti finaali. Või arvate, et eelmised mängud polnud olulised ja alavorm jne. Olen kindel, et vastane oli motiveeritum kui ei kunagi varem ja seetõttu on tulemus eriti väärt.

                      Kommentaar


                        Aramise jutus on point.
                        Tundub, et ta on Aramist pruukinud.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Uskumatu, küll läks kaua aega selle asjaga.
                          Neuer - Alaba, Badstuber, Boateng, Lahm - Gustavo, PRANJIC - Ribery, Kroos, Robben - OLIC!

                          Kommentaar


                            Kuigi ma ei tea, kas nüüd on mõtekas koosseisu vahetada, kui BL-is on selline seis, et peab kõik tulevad mängud võitma. Samas võib olla, et õige otsus, sest nüüd ju praktiliselt kuu aega järjest tulevad iga 4-5 päeva tagant uued mängud.

                            Kommentaar


                              Ribery murrab vasakult äärelt läbi, kastijoonele sööt, kust Robben suunab selle Kroosile, kes lööb suurepärase chipiga kolli, 1:0 37. minut

                              Kommentaar


                                Aitäh 2:1 Hannoveri üle aga mängu lõpu 10min suht ....
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X