320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võin sellega eksida, aga duubli mängudest vist isegi FCB tv ei tee videokokkuvõtteid. Bayerni kodulehe andmetel olevat seda mängu vaatamas käinud 500 inimest. Ei tea, kas ainult vähesi huvitavad sellised Regionalliga mängud või oli tegemist väikse staadioniga.

    Kommentaar


      Ma usun, et need Regionaalliiga meeskonnad, eks ei ole kellegi duublid omavad palju suuremat toetuskonda ja publikuarve. Mitte, et 500 oleks selline number, millega Eesti meistriliiga satsid uhkeldada saavad.

      Kommentaar


        Kes, kui palju aru saab, aga väidetavalt on Bayernil Borussia Mönchengladbachi kaitsja Dantega leping sõlmitud.

        Kommentaar


          Nii tema on. Kuna Dantel oli 5M release klausel lepingus siis finantsiliselt pole paha diil. Nüüd on küsimus, kes ja kuidas mängib. Dante on ainuke selge keskkaitsja, nii Jerome kui ka Holger on ka äärel mänginud. Eks uus hooaeg näitab - Dantel on eelis, et saab suvel puhata, kui kaks saksa koondise liiget peavad terve juuni kuu rassima.

          Kommentaar


            Kui ma ei eksi, siis Dante peaks just Badstuberi otsene konkurent olema kuna mõlemad on vasakujalgsed.

            Kommentaar


              Vaevalt tast mingi põhikohak onkurent on, saab oma 10 mängu aastas kätte vb.

              Kommentaar


                Häid uudiseid veel. Robben jääb 2015. aastani Bayern Münchenisse! Väidetavalt on Robben andnud nõusoleku sõlmimaks uus leping, mis allkirjastatakse/tehakse avalikuks peale tihedat mängude graafikut.

                Arjen Robben näoraamatus:

                Dear fans, I'm happy in Munich and I'll sign a new contract with the club! Thanks for support! Gruß

                Kommentaar


                  Bayern teenib ~50 mil € CL pealt see aasta

                  Kommentaar


                    Well, see on küll kena, et juba enne üleminekuakent kaks ülivajalikku diili tehtud on ju (kuivõrd praegu kui kumbki Robbery-st katki on, ei ole puhast ja seejuures tasemel ääremängijat pingilt võtta, ega roteerida, samuti keskkaitse van Buyteni vigastusega ülihõredaks muutunud)
                    On ilmselt rahulik aken tulemas. Ilmselt kaks horvaati rändavad minema, Brenol ma ka enam Bayernis tulevikku ei näe. Olicile oleks ilmselt siis asendust vaja, aga ega suurt muud ootakski... kui bossid väga heldeks lähevad siis võiks Rafinha nahhui saata ja korralikuma mehe asemele tuua, aga see pole primaarne.

                    Kommentaar


                      Ma usun, et täna saavad jälle paar mängijat puhkust. Kuna laupäeval anti Riberyle paus, siis täna äkki on Robbeni kord. Üks asi, mis mulle üldse ei meeldi on see kollaste kaartide oht. Praegu peaks kaardi saamisel järgmise mängu vahele jätma Boateng, Müller, Kroos ja Gustavo. Ma olen peaaegu kindel, et vähemalt üks mängija neist peab ühe mängu Reali vastu vahele jätma. Kui selleks on Boateng, siis oleks see ikka väga suur kaotus.

                      Kommentaar


                        Ma usun, et sellest nelikust kindlasti keegi puhkab ja kui vähegi kõik on kontrolli all, siis vahetatakse 60min peal mõni neist ka välja. Boateng jah, kõige asendamatum - kui ülejäänud kolmikust üks kollase saab, siis Schweini saab aidata, kui terve on. Keerulisem on jah esimene mäng Realiga, et mis siis saab.

                        Kommentaar


                          Treener võib ju tore poiss meil olla aga rotatsioonist arusaam on tal ikka ajuvaba, kõik kaardiohus mehed platsil. Gomez ja Robben pingil.

                          Kommentaar


                            Neuer - Alaba, Badstuber, Boateng, Lahm - Tymo, Gustavo - Ribery, Kroos, Müller - Olic
                            Pink: Butt, Rafinha, Contento, Robben, Pranjic, Petersen, Gomez

                            Oleks võinud ju Peterseni proovida. Teisel poolajal peaks kindlasti Boatengi ja Kroosi või Gustavo igaks juhuks välja võtma.

                            btw. Ega soomlased täna Bayerni mängu üle ei kanna? Kavas ei olnud kirjas, millist mängu näidatakse.

                            Kommentaar


                              haha kusagil reklaamis panust, et nii Robben kui Gomez skoorivad edu neile, kes panustasid

                              Aga huvitav, mis siit tulemas on.
                              Ilmselt algusest hakkan teist thrillerit vaatama, vahepeal jälgin skoori, kui siin jamaks läheb, siis saab ümber lülitada... teises mängus on ikka sigapalju kaalul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                Neuer - Alaba, Badstuber, Boateng, Lahm - Tymo, Gustavo - Ribery, Kroos, Müller - Olic
                                Pink: Butt, Rafinha, Contento, Robben, Pranjic, Petersen, Gomez

                                Oleks võinud ju Peterseni proovida. Teisel poolajal peaks kindlasti Boatengi ja Kroosi või Gustavo igaks juhuks välja võtma.

                                btw. Ega soomlased täna Bayerni mängu üle ei kanna? Kavas ei olnud kirjas, millist mängu näidatakse.
                                Mängust teeb sat1 ülekande Swaini annab enne mängu tsiviil riietes interviuu
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X