320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kroos on lihtsalt imeline mees

    Kommentaar


      vÄGA KENAAAAAAAAAA
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Mõnus thriller. Loodetavasti suudate Hispaanias viigi hoida vähemalt. Tänase mängus olid Bayerni poolel kõik päris head ja täitsaid oma koha ära. Ribery sukeldumised kahjuks jätsid sitameki juurde sellele mängule, samas mingi hetk ta püsis jalul järjepidevalt kuigi teda seal äärel kallistati suisa kahe Hispaanlase poolt korraga.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Aitäh mehed ilusa mängu eest,vääga rhul.Järgmine kolmp paneme värava lukku,mis on ääretult raske,aga mitte v6imatu. hr Webb tuhka pähe nati kahe "kollase",mis tegelt .. jh .Supper!!
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Tänud Bayern, et pakkusite elamuse

            Kommentaar


              Väga hea. Nüüd siis nädalavahetusel jälle pooled mängijad pingile puhkama. Real arvatavasti seda varianti Barcelona vastu rakendada ei saa.

              Kommentaar


                Super! Suutsite oma mängu peale suruda ja real ei suutnud midagi korda saata.
                yo

                Kommentaar


                  Õnnitlused, Bayern mängis paremini täna ja vääris seda võitu. Atmosfäär staadionil oli ka meeletu.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Mul pole sõnu, suurepärane mäng meilt ! Ei oskagi midagi öelda peale selle, et loodetavasti Bernabeul suudame sama hästi mängida..

                    Neuer - Fantasta, värava olukorras võimetu, aga tegi mõned ülitähtsad tõrjed, õhus kindel ja pikad pallid 5+.
                    Boateng/Stuber - Said kenasti hakkama ning mõningad lahkhelid olid, kuid siiski väga ok. Värava olukorras ei saanud aru, kus nad olid, aga siiski-
                    Alaba - Väga elav järjekordselt ning kaitses samuti super.
                    Lahm - Ehtne näide, milline kapten peab olema. Ronaldo nullis, väravasöödu andis, ründes oli aktiivne, kaitses müttas kõvasti. Mida veel mehelt tahta ? Minu jaoks kindel MOM.
                    Schweini - Ei taha väga kritiseerida, aga Mülleri tulek parandas selgelt asju ja Schweini eksis päris mitu korda lihtsa sööduga, ehk meie nõrgim täna.
                    Gustavo - Keskväljal täielik maestro, tegi väga palju tähtsaid vaheltlõikeid, kuigi söödutäpsus annab soovida ning korra vähemalt andis keskel palli hoides Realile kontra, siis olen rahul.
                    Kroos - Suurepärane, hoidis kenalt palli, kiired pöörded ja ilusad söödud.
                    Ribbery - Arbeloa oli selgelt mehega hädas, tegi kas ühele kahele või kolmele, vahet polnud, 5PLUSS
                    Robben - Näitas täna samuti klassi, tegi kenasti omal äärel ning kombineeris Lahmiga hästi.
                    Gomez - Ründes algul kahvatu, kuid mida mäng edasi, seda paremaks sai, võitles mehiselt ja oli minu arust väga hea, tasuks ka koll.
                    Müller - Tegi kõvasti tööd ja võitles, väga ok sub.

                    Heynckes - NAILIS vahetusega, TUBLI

                    Kommentaar


                      Toni on tulevane legend, see on ette määratud.

                      Kommentaar


                        Ribberyle miinused näoga platsi rikkumise eest ja Kruus kalevile pai selle märkamise eest!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Gomez ikka suutis vähemalt ühe enda 100% võimaluse ära lüüa.
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Aga kui aus olla, siis raskelt tuli raibe.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Hea mäng bayerni poolt kuid mitte midagi vapustavat. Real Barnabeol v6idab kindlalt ja p22seb edasi, see on kindel.

                              Kommentaar


                                Oihh,oihh milline mäng .

                                Nii palju põnevust ja pinget ei tule viimasest ajast ettegi, kui päris aus olla.
                                Formatsioon ja meeskonnavalik oli ikka väga täkesse. Ei ole midagi ette heita.
                                Kõik mehed võitlesid ja rabasid tööd teha, tulemuseks teenitud võit. Ma ei oleks ausaltöeldes uskunud, et Bayern suudab sisuliselt 35-ks minutiks Reali mängust välja lülitada.

                                Kedagi väga kritiseerida kohe ei oskagi, sellega olen nõus, et Swaini oli täna nõrgim lüli - paaril korral eksis üsna rumalalt ja mõnel korral ei pannud head sööduvõimalust tähele või lihtsalt ignoreeris seda. Samas ei tasu mehe vastu liialt karm olla, vigastuspaus teisel ju selja taga ka...
                                Gustavo - das wonderful ! Parim etteaste temalt Bayerni särgis seni. Rabas meeletult tööd teha, tegi olulisi taklamisi, aitas kaitset ja lisas neile kindlust.
                                Badstuberi aktsiad minu silmis tõusid oluliselt- hakkan nüüd nägema, miks mõned välisklubid tema peale hammast ihuvad. Väga hea mäng temalt.
                                Ega Boatengi ka laita saa, tegi ka väga hea etteaste, tuleb ette üks ülitähtis blokeering Benzema löögile, muidu ka üsna kindel.
                                Neuer- väga hea mäng. Teoreetiliselt oleks võinud värava olukorras agressiivselt selle palli peale minna, mis Ronaldoni jõudis, aga muidu tegi mitu head tõrjet, lisaks avas mängu hästi.
                                Lahm - väga hea etteaste- terroriseeris Ronaldot, samas tema ründemäng oli ka terav.
                                Alaba- mees kelle üle juba jupimat aega hea meel, noor, vihane ja keskendunud. Paluks GIFi sellest olukorrast kui Ronaldo tegi oma stepovereid ja vigureid ja kuidas siis Alaba lihtsalt külma kõhuga palli ära võttis. See hetk oleks tahtnud karjuda "NOT....GOOOOD....ENOUGH " õpiks ta ainult ründefaasis tsenderdamise paremini ära, siis oleks asi muidugi juba ideaalilähedane.
                                Ribery - liiga palju pikali nagu keegi enne mainis, siis see jättis kehva maigu juurde. Päris olulise osa ajast veetis ikka murul paraku. Aga kui püsti oli siis võitles mehiselt ja lõi tähtsa värava.
                                Robben - alguses kippus ka jonnipunni tegema ja põrandal visklema liialt, teises pooles asi paranes. Tegi normaalse etteaste. Ootaks veel natukene plahvatusliku kiiruse paranemist temalt.
                                Gomez- sama vana lugu- ülejäänud mängu oli kehv mis kehv ja siis imiitsitas kusagilt selle võidukolli ära lüüa. Ja jällegi ei saa pahaks panna. Samas enne väravat oli küll mõte, et tänane mäng oligi see mida ma siin natukene aega tagasi kirjeldasin ka (et mis siis kui ühes tähtsas mängus tal need head võimalused ei lähe).

                                Mängu parima tiitli annaksin sedakorda jagamisele - seda väärivad nii Gustavo, Kroos kui ka Badstuber!

                                Samas ei tasu muidugi sellest ühest mängust pilvedesse tõusta. Teine mäng SB saab olema ülimalt raske ja mehed peavad andma endast sama palju kui täna... või isegi rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X