320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.soccernet.ee/probleemid-b...obben-lahkumas Loodame, et mehed lepivad ära ja võtavad ennast kokku enne tähtsat mängu. Mõlemad mehed tahavad ju ikkagi väga CL- finaali mängida kodustaadionil. Lisamotivatsioon on ka mõlemal (Riberyl jäi eelmine vahele, Robben tahab reali sugeda)

    Kommentaar


      Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
      http://www.soccernet.ee/probleemid-b...obben-lahkumas Loodame, et mehed lepivad ära ja võtavad ennast kokku enne tähtsat mängu. Mõlemad mehed tahavad ju ikkagi väga CL- finaali mängida kodustaadionil. Lisamotivatsioon on ka mõlemal (Riberyl jäi eelmine vahele, Robben tahab reali sugeda)
      Juba eile pärast mängu juba võis lugeda, et mehed on ära leppinud. Aga noh Bayerni siseeluga väga kursis pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ma ei usu, et ta reaalselt oleks oodanud, et Realis põhimeheks tõuseb...
        Rohkem pappi ja natukene veel "gloorim" klubi, lootis vast, et äkki saab mingi korraliku karika kotti panna ja jagub tallegi neid varumeestemedaleid.
        Ta pole olnud isegi vahetusmeeste pingil täie tervise juures, sellest ma rääkisin.

        // Ei usu Robbeni lahkumist, uue lepingu jutud käivad ja tuleb see ära ka varsti.
        Kuigi 1 valik oleks Chelsea, kuhu ta tahaks minna ikkagi Meistrite Liigat mängima.

        Kommentaar




          Siin ju kirjutatakse, et härrad olevat ära leppinud omavahel. Ei tahaks uskuda, et Robben sellise asja pärast klubist lahkub, eriti kui erimeelsused on omavahel ära lahendatud. Robben on ju öelnud, et ta on eluga Münchenis rahul ja ei kavatse lahkuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas jürks Vaata postitust
            Ta pole olnud isegi vahetusmeeste pingil täie tervise juures, sellest ma rääkisin.

            // Ei usu Robbeni lahkumist, uue lepingu jutud käivad ja tuleb see ära ka varsti.
            Kuigi 1 valik oleks Chelsea, kuhu ta tahaks minna ikkagi Meistrite Liigat mängima.
            No ja ma ütlesin, et ta LOOTIS seda, läks jah nihu... no mis Sa teed. Ise mees valis sellise tee.

            Aga see Ribery ja Robbeni skandaal on ikka korralikult ülepaisutatud "hooaja algul süüdistas Ribery Robbenit isetsemises ja sellepärast eemaldati Robben tiimist". Kuradi draamaqueenide jutt ma ütlen. Mingit erilist sõnasõda sügisel ma nende vahel küll ei mäleta ning Robbeni pingil istumise põhjuseks oli lihtsalt s*tt vorm ja vsjo.

            Kommentaar


              Väga kahtlane, et Robben praegul saab mõelda klubist lahkumisele, kui peab keskenduma väga tähtsale mängule ja ollakse kodusele finaalile nii lähedal, arusaadav oleks see olnud siis kui oleks Realilt mingi suure kaotuse saanud... ma arvan, et see uudis on kuskilt otsast levima hakanud, et kaarte sassi lüüa.
              samas, mõned portaalid kirjutavad jälle vastupidist, et mehed on leppinud ja loodan ise ka, et mingi tühise kaklemisega asja käest ei lasta.

              Kommentaar


                Robben on liiga hea teie tiimi jaoks.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Võtke ära siis hea raha eest, keegi ülemäära nutma ei hakkaks vast.

                  Kommentaar


                    Isilkikult ma ei usu et robben lahkub või nuh ma vähemalt ei taha seda,aga see juhtub jätab mulle isiklikult halva mulje poleks seda uskunud vms aga nuh olulisem on kolmp,kui edasi saame on k6ik korras ja saavad hundid söödud,lambad terved.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar




                      Huvitav, mida siis UEFA soovib - et ei tuleks kaks sama riigi satsi finaali või, et finaalis poleks kellegil koduväljakueelist? Igatahes panid nad platsile mehe, kes oskab ära vilistada, nii, et kellegile näpuga näidata ei saa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        http://www.kicker.de/news/fussball/c...rnabc3a9u.html

                        Huvitav, mida siis UEFA soovib - et ei tuleks kaks sama riigi satsi finaali või, et finaalis poleks kellegil koduväljakueelist? Igatahes panid nad platsile mehe, kes oskab ära vilistada, nii, et kellegile näpuga näidata ei saa.
                        Pagan, kui ta seal kollaseid näitama hakkab siis ma ei kujuta ettegi mis Bayernist niimoodi järgi jääb , kõige targem on ise vigadest eemale hoida.

                        Kommentaar


                          See Robbeni ja Ribery teema on ajakirjanduse poolt liiga ülesse puhutud. Kõik on juba ammu ära leppinud ja Ribery isegi mingi sümboolse trahvi maksnud. Huntelaari ja Jones kaklus Schalke treeningul nägi palju hullem välja, aga sellest ei räägi keegi.

                          Kommentaar


                            Jagan siin ühe eelkõneleja arvamust, et Ronaldo ja eelkõige Özil on mehed, keda peab taltustama.
                            Kui nemad neutraliseerida, siis Reali rünne midagi erilist tõenäoliselt ei ole.
                            Alonso on muidugi hea söötja, kuid kui kellelegi sööta pole, siis tema ohtlikkus kahaneb jõudsalt.
                            Kui suudame 1-0 juhtima minna, võib väga rahule jääda.
                            Mida kauem on seis 0-0, seda halvem ka meile, kuna hilise Reali värava puhul, oleme tõenäoliselt silmast silma Mourinho kurikuulsa bussiga värava ees.

                            Ribery ja Robbeni võimaliku tüli peale ütleks seda, et isegi kui emb-kumb neist lahkuma peaks, siis las minna.
                            Mõlemad hakkavad juba vanaks ka jääma ja saame kellegi samasuguse asemele ka, kui tarvis on.
                            Loodaks muidugi, et mõlemad jäävad ja ilmselt see asi üks ülespuhutud jama on ka.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Jagan siin ühe eelkõneleja arvamust, et Ronaldo ja eelkõige Özil on mehed, keda peab taltustama.
                              Kui nemad neutraliseerida, siis Reali rünne midagi erilist tõenäoliselt ei ole.
                              Alonso on muidugi hea söötja, kuid kui kellelegi sööta pole, siis tema ohtlikkus kahaneb jõudsalt.
                              Kui suudame 1-0 juhtima minna, võib väga rahule jääda.
                              Mida kauem on seis 0-0, seda halvem ka meile, kuna hilise Reali värava puhul, oleme tõenäoliselt silmast silma Mourinho kurikuulsa bussiga värava ees.
                              Kahtlemata on need mehed väga teravad ja ohtlikud, aga mingi personaalse neutraliseerimise asemel eelistaksin ma sama taktikat, mis Allianzil toimis - võimas surve keskväljal, mis sisuliselt lõikas Reali keskvälja ära, oli kaitse ja rünne, aga nende mängu sujuvusele ja käigule saigi saatuslikuks see, et üsna märgatava aja tehti keskväljal nii kõva pressi, et ei jäänud üle muud kui taguda selliseid poolkõvasid palle ette, ehku peale ja nendega said meie kaitsjad hakkama.
                              SB-l on sama asja elluviimine raskem, aga ma usun, et võimalik, kui ikka kõik endast maksimumi annavad. Aga muidugi ei tohi kogu selle keskvälja pressi juures ära unustada ka rünnet, sest muidu saab Real liiga kõrgele tõusta omadega. Kontratele mängimine on muidugi igati tore, aga mul puudub usk, et meie kaitse peaks 90 minutisele muukimisele vastu. Kui iga kord palli minema lüües see üsna kiirelt tagasi tuleb, on neil võimalusi rohkem ja mida rohkem võimalusi, seda suurem tõenäolsus skoorida. Ehk ei tasu päris ainult hollandi legendi sõnadest "kui pall on meie käes, ei saa nad skoorida" lähtuda. See on õige küll, aga samas peab ohustama ka vastase väravat.

                              Kommentaar


                                Igati poolt kui Bayern läheb ründama.
                                Ka Super Mario GolMez on seda lubanud ja kas mitte ka Jupp sama juttu ei ajanud.
                                Kui mängida, mängida täiega, sest kaotada ei ole midagi, võita terve kuningriik.
                                Ja kui ründava mängu juures peaks ka halvim juhtuma, siis arvan, et kas kilbiga või kilbil - kui langeda, siis rünnates, mitte nagu argpüksid.
                                Loodan ja usun samas, et ega meil värav löömata ei jää.
                                Ainus, mida tuleb karta ongi vast see, et Real saab hilise 1-0 värava.
                                Varajase värava puhul on veel kõik võimalused lahti.
                                Kindlasti pole Reali kaitse ka just kõige kindlam, mida näitas mäng Arrogance Arenalgi.
                                Ribery on kindlasti sama terav kui eelmises mängus.
                                Loodaks, et Robben suudab ka end just kolmapäeval särama panna ja kui puujalg väldib oksakohta, siis oleme me finaalis!
                                Toomas pingile ja Kroos-Gustavo keskele oleks luks.
                                Bastian ei ole just kõige parem olnud pärast naasmist.
                                Olenevalt mänguseisust siis võiks ju hilisemas faasis Toomase sisse tuua ja Gustavo välja võtta.
                                Kroosi välja võtta ei saa, ta annab liiga häid sööte.
                                Sellise vahetuse teeks siis juhul, kui tarvis kaotusseisu eduks pöörata.

                                Nagu rainis mainis (luule : D) tuleb Realil söötude andmine raskeks teha, ehk siis sundida neid pigem ehku peale palle lööma.
                                Meil on küll ja küll mehi, kes suudavad halva vastase söödu edukaks (ja mis kõige tähtsam, mõtestatud) kiirrünnakuks muuta.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X