320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei viitsi lugeda kõiki kommentaare, lisan aga, et kurat ME OLEME PARIMAD!. Kes oleks uskunud hooaja alguses, et Bayern jõuab finaali, ilmselt vähesed. Emotsioon on laes. Sakslased on siiski parimad pendla lööjad, vahet pole, et Lahm ja Kroos failisid. Neuer, super pendla tõrjed ikka!!! Kahju, et siis kolm härrat Gustavo, Alaba ja Badstuber kaartidega finaalist väljas. Pole hullu! Ega Chelseal parem seis ole. Ühesõnaga 19. mail ALLIANZ ARENA TÕSTAME KARIKA PEA KOHALE!!! Go Bayern!

    PS: Terve Molly Malones oli ka Bayerni poolt ja kuradi hea elamuse sai kätte!!

    Kommentaar


      Kuidas pileteid saaks Päris super ikka, Neuer on tubli mees, mis tubli mees

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Kuidas pileteid saaks Päris super ikka, Neuer on tubli mees, mis tubli mees
        lootusetult hilja mingi jaanuaris oleksid pidanud hakkama asju ajama umbes.

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Kuidas pileteid saaks Päris super ikka, Neuer on tubli mees, mis tubli mees
          Üritasin juba aasta alguses sebida, kuid seal ammu kõik välja müüdud. Kui siis mustalt turult või mingi imeloosiga, mida tehakse. Ja veelkord - SUPER!

          Kommentaar


            Palju õnne kõigile Bayerni ja saksa jalgpalli poolehoidjatele!

            Kommentaar


              Seda posti oleks asjakohane alustada hoopistükis pildiga :


              Vaat just selline emotsioon oligi, kui Basti teelesaadetud pall Bernabeul võrgud sahisema pani.
              Super ! Finaal. KODUNE FINAAL ! !

              Ma poleks ausaltöeldes uskunud, et Bayern suudab niimoodi Reali üle domineerida nagu ta seda kahe mängu jooksul tegi. Ja kui see 15 tänast minutit välja arvata, toimis kõik täpselt nii nagu pidi !
              Kuigi tuleb muidugi vastast ka tunnustada- võideldi vihaselt ja ilma igasuguse kahtluseta väärilised vastased. Mingit pidevat maasalemist ei toimunud, väga jõhkralt ka ei mängitud. Kõik OK.

              Mingi hetk tekkis juba hirm, et täna on see päev kus Gomezi puujalgsus kätte maksab, aga pääsesime üle noatera. Sest pendlad on ju loterii. Mõlemal pool seisid väravas suurepärased puurivahid ning mõlemal poolel läksid penalteid lööma väsinud mehed. Täna soosis õnn Bayernit ja ma arvan, et kahe mängu kokkuvõttes ei saa keegi öelda, et Bayern edasipääsu ei väärinud.

              Edit: kõik siin soovivad õnne ja nii - ma võtan meelevaldselt endale selle õiguse ja ütlen Bayerni fännide poolt selle eest AITÄH !!

              Kommentaar


                Algselt postitas Rover Vaata postitust
                Ma usun, et Bayerni ja Chelsea finaali oleks palju huvitavam vaadata
                Sai midagi sellist öeldud Nüüd tuleb karikas ka koju jätta
                AITÄHH VÄGA MEELDIVA ÕHTU EEST!!

                Kommentaar


                  Lihtsalt ei suuda, pildid, mis räägivad enda eest!


                  Kommentaar


                    Algselt postitas raivar Vaata postitust
                    Üritasin juba aasta alguses sebida, kuid seal ammu kõik välja müüdud. Kui siis mustalt turult või mingi imeloosiga, mida tehakse. Ja veelkord - SUPER!
                    Ma kandideerisin märtsis piletite loosile UEFA kodulehel ja vot 19 mai Allianz Arenal. Usun, et meeleolu saab linnas päris hea olema.
                    Kellelgi Bayerni särki on laenata?

                    Kommentaar


                      Ma võin särki-salli laenata, laena sa mulle piletit

                      Kommentaar


                        Natuke õel lugu jah see aasta - oleks 100% UCLi finaali läinud vaatama, kui seda va EMi poleks ja sai valitud selle ürituse külastamine. Poleks seda oleks mul kindlasti piletid taskus ja kogu reis orgunnitud ja eilne olnuks eriti magus. Aga no ta oli niigi seda, nii, et... Super nii või teisiti.

                        Kommentaar


                          Ronaldo nuttis ka? Täiesti võimas, uskumatu ma ei suuda seda uskuda, aga see on tõsi Finaal toimub Bayerni-Chelsi vahel. Nagu ütles torres alati ei võida tugevamad. Olgem ausad Real ja Barca olid ikkagi favoriidid. Võimas!!! Mina olen finaalis kindlasti teie poolt !
                          FORZA FIORENTINA!

                          Kommentaar


                            Ei ütleks, et Real Bayerni vastu teab, mis suur favoriit oleks olnud.
                            Pigem oli ennem mänge teada, et võrdne kohtub võrdsega ja kummal on parem päev, läheb edasi - nii ka juhtus.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Jah, minu arust ka oli Real üsna napilt eelistatud ehk favoriidiseisusest rääkida ei saa. Teises paaris oli tegemist muidugi väga ilmse eeldatava vahega.

                              Kommentaar


                                Tervitaks suurimat Bayerni fänni Ristiisa pubist.

                                Bayern oli hea, tublid. Finaal tuleb huvitav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X