320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    +1 rainis007

    Midagi sellist võib näha tõesti välja meie line-up Chelsea vastu Champions League finaalis. Rünne on meil siiski väga ohtlik ja regulaarselt mänguaega saanud kõik. Kaitses on aga pidevat praktikat saanud see aasta Lahm ja Boateng. Tymo ja Contento võivad jääda liiga puisteks. Usun, et finaalis võib tuua tsitaadiks kellegi targa härra öeldu, mis käib Bayerni kohta: "lööge, kui palju tahate, me lööme ikka rohkem." Peaks tulema väravaterohke finaal kuna mõlemal on kaitse auklik, aga vaevalt keegi pea ees ründama kohe alguses hakka.

    Rääkides uue hooaja tiimi kokku panemisest on jälle sihikule võetud Schalke kapten Höwedes. Lisaks on mõned allikad väitnud, et Bayern on huvitatud van Persie'st, kes võiks täitsa olla see pomm ületulija, keda Bayerni bossid on järgmiseks hooajaks lubanud.
    Kui nüüd Höwedes tuleks Bayernisse ja leiaks ühe äärekaitsja juurde oleks mõneks ajaks kaitse korralikult ära lapitud. Sama tähendaks ka RvP ületulek: rünne oleks kõigile hirmuäratav.
    Need on kõigest spekulatsioonid ja eks aeg näitab, kes reaalselt Bayernisse veel liiguvad.

    Need Bayerni fännid, kes hooaja alguses veel Neuerit vihkasid ja vilet talle lasid ja staadionitel plakatitega: "save as much balls you want, you don´t belong to here," kiidavad ka nemad ja võtavad CL´i ühe peaarhitekti omaks tänu kellele suuresti me unistustefinaalis mängime

    E: Lisaks on ilmunud veel 2012/13 hooaja Bayerni away kit:

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      Finaal toimub kodustaadionil ka veel . Minu soovitus on , et võtke oma soccerneti pundiga need vabad paar päeva ja lennake kohale. Seda möllu ei suuda ette kujutadagi seal. Tuleb odavam kui pileti peale pressida,mille saamise tõenäosus on eriti väike.
      Keegi seda üleskutset märkas ?? Kurat, see aeg oleks nagu rusikas silmaauku, täpselt selleks ajaks saab ka kool läbi...
      Punt kokku ja Münchenisse melu nautima !

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Keegi seda üleskutset märkas ?? Kurat, see aeg oleks nagu rusikas silmaauku, täpselt selleks ajaks saab ka kool läbi...
        Punt kokku ja Münchenisse melu nautima !
        Nii on
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Mingeid kindlamaid plaane kellegil on, võib PMida. Ma natuke olen uurind piletit jne muid asju, piletisaamine tundub kallis/raske aga vb tasuks ikka minna, ei tea veel.


          Keegi siit Bayerni kodupubliku piletiloosis ka osaleb? Kuidas seal osaleda võimalik on? Kodukal anfrage all näen mina aint järgmise hooaja bundesliga mänge.

          Kommentaar


            Vs Stuttgart:

            Kommentaar


              kellegil norm stremi
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Midagi ilusat polnud aga ei ootanud ka aga ilus oli 2:0 võit Stuttgardi üle Gomez,Müller.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Mind üllatas see, et Stuttgart nii õnnetu oli. I poolaeg tabati korra latti ja mõni võimaluse veel, aga üldjoontes tegi Bayerni B Stuttgardile kergelt ära. Võit tuli, mingit tähtsust sel mängul ei olnud, Bayerni staarid said enamus puhata.
                  Tänasega saame siis joone alla tõmmata 2011/12 hooaja Bayerni kodumängudele Bundesligas. Jäänud on siis see aasta veel külla sõita Poldile ja Kölnile. Seejärel 12. mail DFB-Pokali finaal Dortmundi Borussiaga ja 19. mail CL´i kodusel Allianz Arenal unistuste finaalis Chelseaga.

                  Kommentaar


                    Kuidas Butt'i hüvastijätumäng oli ka? Sai ikka lilled ka või jäi niisama tühjade kätega?

                    Kommentaar


                      Van Buyten pikendas lepingut ühe aasta võrra.
                      Bayerni lehe andmetel laekus neile 17 000 CL finaali pileti jaoks 1,15 miljonit sooviavaldust
                      Ei tea, kas see uus oranžide triipudega särk oli Robbeni tingimus lepingu pikendamiseks.

                      Kommentaar


                        Saksasse oleks ehk kambakesi odavam teid pidi sõita.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Eks seda peab arvestama. Lihtsalt huvist vaatasin-Hahni saaks 19nda hommikuks 12x. Neli inimest lendaks edasi tagasi kuskil 160 euri eest. Auto Golf ntx 100 euri ringis, koos full insurancega 120...kolmeks päevaks, sest tagasilend on 22 hommikul. Kui nüüd kalkuleerida kütuse hind ka ja võrrelda seda Eesti-München suuna kütusehinnale, siis peakski targaks saama.
                          Teid pidi on mineku ja tagasituleku aega lihtsam valida, aga sõidule kulub selgelt pikem aeg. Mõlemal juhul ei pääse vähemalt kahest ja tõenäoliselt ka kolmest ööbimisest.

                          Düsserldorfi lendamiseks on Ryanairil paremad kuupäevad - jõuaks 18 l kell 12 ja lahkuda saaks 21 varahommikul. Hind läheb sinna 190 peale (4 inimest endiselt).
                          Kõige seffim oleks muidugi sõita Müncheni läbi Alpide Bergaamost, vahemaa ei tohiks olla pikem kui Hahnist ja on lühem kui Weezest, aga lennud peaks sinna olema ikkagi kallimad tsipa.

                          Kommentaar


                            Vaatasin, et viimase 2000/01 hooaja meeskonnast on paar meest veel täiesti tegevad. Ükski neist küll ei mängi Bayernis enam. Hasan Salihamidzic Wolfsburgis ja Owen Hargreaves ja Roque Santa Cruz väljaspool Bundesligat.

                            Kommentaar


                              Hargreavesi tegevaks jalgpalluriks on muidugi naljakas nimetada
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Hargreavesi tegevaks jalgpalluriks on muidugi naljakas nimetada
                                No ta vähemalt üritab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X