320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jürks Vaata postitust
    1999 kaotasime finaalis ja 2 aastat hiljem, 2001 võitsime. 2010 kaotasime, 2 aastat hiljem...
    Paneks like sellele loogikale

    Kommentaar


      Härrased, tehke mullle kink ja võtke laupäev CLi finaal ära ja ma saan suuurt rummi juua
      PALUN BAYERN ONE TIME BABY!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Härrased, tehke mullle kink ja võtke laupäev CLi finaal ära ja ma saan suuurt rummi juua
        PALUN BAYERN ONE TIME BABY!

        Me v6tame selle
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          ONE TIME BABY!
          Miks ainult üks? Rohkem ikka

          Kommentaar




            Ja võidukat CL finaali bayernlased
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Soovitage mänge mida vaadata homme enne õiget lahingut. Panin tõmbama just Getafega UEFA cupi mängu. Ja PM kui keegi teab ka mõnda head kohta kus leiaks neid mänge.

              Kommentaar


                Pean siiski soovitama jäähoki poolfinaale ..kuigi see teine hea mäng jääb poolikuks, sest ju ma SAT1 eelmängu hakkan varakult jälgima.
                Bayerni lemmikuks peaks poolfinaale Kiievi Dynamoga, kus kodus 3-3 suudeti teha ja siis võõrsil Super-Mario briljance teisel poolajal viis Bayerni edasi.

                Kommentaar


                  Mängijad ise võiks vaadata kahe aasta tagust finaali videost ja raiuda endale pähe, et seekord võib korduda sama, kui jälle omi võimalusi ära ei realiseerita.
                  Pöidlad peos igal kümnel juhul.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Pean siiski soovitama jäähoki poolfinaale ..kuigi see teine hea mäng jääb poolikuks, sest ju ma SAT1 eelmängu hakkan varakult jälgima.
                    Bayerni lemmikuks peaks poolfinaale Kiievi Dynamoga, kus kodus 3-3 suudeti teha ja siis võõrsil Super-Mario briljance teisel poolajal viis Bayerni edasi.
                    Asi ise ka : http://www.youtube.com/watch?v=S_7MpwadpDM

                    Kommentaar



                      Karistuslöögid, uuel positsioonil...

                      Tuleb ära!

                      Kommentaar


                        Finaali kohtunik tundub mulle ülikahtlane tegelane olema. Sellel hooajal on andnud 5,42 kollast ja 0,4 punast kaarti mängus.
                        Mehele meeldib kaarte mängida, äkki oleks pidanud pokkeri valima or smth ? Minu jaoks see küll mingit tipptaset ei näita kui keskmiselt nii palju kaarte peab näitama. Pigem ei suuda mängu muul viisil kontrollida. Kohtunik peaks ideaalis ju nähtamatuks jääma ja mitte mängutempot alla kruttima.

                        Lisaks juba see, et portugaallane... ma ei tea, ei sümpatiseeri eriti sellekandi mehed.

                        Samas ega ilmselt päris tühja koha pealt ka meest CL-i finaali vilistama ei panda. Loodame, et vilistab vähemalt võrdselt siis homme. Muide, 24 tunni pärast on pinged laes ju

                        Kommentaar


                          Kas mitte see pole see kohtunik, kelle 7 mängu, kus ta on inglise klubide mängu vilistanud, pole inglased kordagi kaotanud. Ja eelmise hooaja Bayerni väljalangemismängu vilistas ta ka.

                          Kommentaar


                            Kuna goal.com-is tuli üks artikkel (no tuli neid tegelikult rohkem, aga üks oli selline pikem ja asjalikum) Robbeni kohta, siis natukene statistikat.

                            Peale Hollandist lahkumist on Robben osalenud 259-s mängus kolmes maailma tippliigas. Nendest mängudest on ta algrivistuses olnud 191 korral ja pingilt sekkunud siis vastavalt 68 korral. Nendes mängudes kokku on ta löönud 87 väravat ja andnud 55 väravasöötu ning kui need summeerida saame arvuks 142 mis teeb 0,54 resultatiivsuspunkti mängu kohta.

                            Samas Bayernis on kõik näitajad märksa paremad. Nimelt praeguse koduklubi eest on ta pidanud 89 kohtumist millest 72 juhul on ta alustanud põhikoosseisus ja 17 juhul sekkunud vahetusest. Nende mängudega on ta skoorinud 55-l korral ning andnud kaaslastele 23 väravasöötu ja kui need näitajad jällegi summeerida saame tulemuseks 78 mis teeb keskmiselt mängu kohta 0,87 resultatiivsuspunkti.

                            Kommentaar


                              Bayer will go down !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                                Bayer will go down !
                                Maybe.
                                What Bayer does or does not is not our concern though as we chant for Bayern.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X