320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Nii on
    sul, Luide, pole raha ju et isegi Tallinnasse minna...

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Kas mitte see pole see kohtunik, kelle 7 mängu, kus ta on inglise klubide mängu vilistanud, pole inglased kordagi kaotanud. Ja eelmise hooaja Bayerni väljalangemismängu vilistas ta ka.
      noh. lõppkokkuvõttes on see lihtsalt juhus ju, et tema mängudes pole inglise klubid kaotanud ja juhtumisi Bayerni kaotusmängu ka vilistas. mingist inglise klubide soosimisest ju rääkida ei saa, sest ma küll ei tea ühtegi suurt skandaali, millega ta seotud oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        noh. lõppkokkuvõttes on see lihtsalt juhus ju, et tema mängudes pole inglise klubid kaotanud ja juhtumisi Bayerni kaotusmängu ka vilistas. mingist inglise klubide soosimisest ju rääkida ei saa, sest ma küll ei tea ühtegi suurt skandaali, millega ta seotud oleks.
        Eks täna saab teada kas ta on erapooletu, või on tal soosik... usun, et mängupildist tuleb see ilusti välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          noh. lõppkokkuvõttes on see lihtsalt juhus ju, et tema mängudes pole inglise klubid kaotanud ja juhtumisi Bayerni kaotusmängu ka vilistas. mingist inglise klubide soosimisest ju rääkida ei saa, sest ma küll ei tea ühtegi suurt skandaali, millega ta seotud oleks.
          Ei noh selge see..ma usun ka, et 95% mängudes, mida inglise klubid euroopas mängivad nad kaotusekibedust eitunne. Ehk suht loomulik statistika.

          Kommentaar


            A constellation of football stars return to the pitch on Saturday 19 May to compete in the sixth edition of the Ultimate Champions Match, one of the highligh...

            Live stream igasuguste toredate meestega.

            Bayernist Elber, Makaay jne, "maailmatiimist" van der Sar...

            Kommentaar


              Kuhu keegi tallinnas mängu vaatama läheb?

              Kommentaar


                diivanile

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab vastata, miks Robben saab finaalis mängida ja Badstuber ei saa, mõlemad said 2 kollast poolfinaalides?
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karausser Vaata postitust
                    Kas keegi oskab vastata, miks Robben saab finaalis mängida ja Badstuber ei saa, mõlemad said 2 kollast poolfinaalides?
                    Huupi pakuks, et viimasel oli üks veel varasemast all ja Robbenil polnud?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Oh raisk hakkab närv juba sisse tulema .
                      Mänguni on jäänud siis veel napilt üle 7 tunni, mitmel viimasel päeval olen lugenud netist igasugu artikleid mis iga erineva nurga alt tänasele finaalile vaatavad, parim mõte mis silma on jäänud on see, et finaalis pole favoriite. On kaks võistkonda. Võitja ja kaotaja aga seda teame alles pärast mängu lõppu.

                      Hirmsasti tahaks näha koduvõistkonna triumfi. Ei saanud Robben CL võitu esimesel katsel Bayerniga, ei saanud ta võitu Holldandiga MMil... Ei saanud Ribery 2006 MMil finaalis triumfeerida, viimasest CLi finaalist jäi ta hoopistükis kõrvale...
                      Ja no mis siin nimeliselt ikka välja tuua - üle-eelmisel hooajal pidi mõru finaalikaotuse vastu võtma ju terve Bayerni võistkond, samuti pidid finaalis vastase paremust tunnistama mitmed Bayerni mängijad Euro 2008-l... Oleks aeg see võit jõuga ära võtta !
                      Come on Bayern ! ! !

                      Kommentaar


                        keegi lost continenti ka liigub siit?
                        http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                        Kommentaar


                          Karikas kuulub tänasest Bayern Müncheni riiulite vahele! Vaikselt hakkab mulle ka tänane mäng kohale jõudma! Raudseid närve siis kõigile. Ideaalis oleks kõige põnevam City vs QPR mängu lõpp, kus Bayern teeks imelise come-backi, aga kindla võidu vastu poleks ka midagi.
                          Kuradi võimas oleks praegu Münchenis viibida, terve linn on punasem, kui varem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Karikas kuulub tänasest Bayern Müncheni riiulite vahele! Vaikselt hakkab mulle ka tänane mäng kohale jõudma! Raudseid närve siis kõigile. Ideaalis oleks kõige põnevam City vs QPR mängu lõpp, kus Bayern teeks imelise come-backi, aga kindla võidu vastu poleks ka midagi.
                            Kuradi võimas oleks praegu Münchenis viibida, terve linn on punasem, kui varem.
                            Oleks muidugi, aga keegi ei tahtnud ju vedu võtta ja minna kohapeale
                            Aga mis siis ikka tugevaid närve kaasfännidele.

                            Muidu... ma eelistaks sellises mängus juba kindlat võitu, muidu läheb närvikulu juba kosmiliseks.

                            Kommentaar


                              Nu ma isiklikult rahulik ja ei närveeri hetkel,olen siiski veeendunud,et mängime selle hooaja parimat mängu kodupubulikule kuigi hea mäng oli ka esimene pela Napoliga.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Bayern Bayern, tehke ära nüüd ja laske Nufc euroopasse! Rsk!
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X