320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joachim Löw (Germany coach): “Despite this defeat, let me congratulate Bayern on a top-class Champions League campaign. Bayern have given us some fantastic matches, especially against Madrid. They were the better team against Chelsea for 120 minutes and had the better chances. Football can be brutal sometimes."

    Ainult EM päästaks...

    Kommentaar


      Üks on kindel- ainult Barca suutis sellel hooajal Euroopas paremat ja ilusamat mängu näidata kui Bayern.

      Kommentaar


        Algselt postitas jürks Vaata postitust
        Ainult EM päästaks...
        Ja järgmisel aastal Londonis karika peakohale tõstmine samuti, ma usun!

        Kommentaar


          Mis ei olegi midagi võimatut. Paar kuud tagasi oli küll suur hull kartus Reali ja Barca ees, enam mitte. Masendus on suur, kuigi olin täiesti kindel pärast Neueri sisselöödud penaltit, et tuleb ära. Olic oli vale tegu lööma panna, miks mitte Toni? Mina igastahes paneksin Schweini kapteniks järgmiseks hooajaks, on aeg õigele liidrile kaptenipael anda. Samuti vajalikud ostud tuleb ära teha, ründaja kohale üks bomb-striker, äärtele lisajõudu just ründes ja äkki ka keskväljale. Põhiliselt nähti probleemi ainult kaitses, kuid nüüd me teame (välja arvatud 5-2 Dortmundiga). Augustis siis uuesti, Dortmund on tiim, kellele tuleks põhiliselt nüüd keskenduda. // Jah, kindlasti tuleb jutuks ka võimalik treenerivahetus.

          Kommentaar


            Seni kuni klubi juhib kitsipungast kiilakas ei tõsta me mingit karikat peakohale. Olematu skautimine. Vilets noortesüsteem. "Vanakooli" peatreenerid. No ei saa niimoodi.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Bayern oli eile parem meeskond, aga nagu Joachim Löw ütles: "Jalgpall on vahel ebaaus." Suvel tuleb meeskonnas muutusi teha. Eelistaksin uut peatreenerit, kes ei mängiks tervet hooaega va. Bayern vs Real mänge sama taktikaga. Mäng ei tohiks olla nii suurel määral sõltuv Robberyst. Palun Bayerni tähtsad ninad võtke aru pähe endale.

              Kommentaar


                Ahjaa, ülehomme, 22ndal mäng Hollandiga Allianzil. Eriti ei tahaks...

                Kommentaar


                  Kaastunde avaldused. Bayern vääris kindlasti võitu, kuid kahjuks seekord sedaspidi.

                  Juppile kinga anda poleks küll eriti tark tegu. Mängiti ju enamus hooajast väga ilusat jalgpalli ja veidi rohkema õnne korral oleks võidud ka kolm karikat võtta. Pingilt jäi tervel hooajal kvaliteedist puudu ja ka finaalis ju polnud enam kedagi pingilt võtta (peale Olici), kes oleks suutnud mängu muuta. Ja kui Olic oleks varem mängu pandud, siis kes oleks Ribery vigastuse puhul sisse tulnud. Usami? Petersen?

                  Järgmiseks hooajaks kvaliteeti veel ka pingile juurde ja kõik on taaskord võimalik.

                  Kommentaar


                    Kirg, meeskondlikkus, võitlustahe ja ÕNN! Jalgpall on nii pisiasjades kinni ja kui võtta vs Napoli, vs Barca, vs Bayren, siis ameerikalikus 4 võiduni peetavas finaalseerias ei võidaks Chelsea neist ühtegi. kas jalgpall on ebaaus? Ei ole, aga homo mäng on küll!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas linnaloom Vaata postitust
                      Kirg, meeskondlikkus, võitlustahe ja ÕNN! Jalgpall on nii pisiasjades kinni ja kui võtta vs Napoli, vs Barca, vs Bayren, siis ameerikalikus 4 võiduni peetavas finaalseerias ei võidaks Chelsea neist ühtegi. kas jalgpall on ebaaus? Ei ole, aga homo mäng on küll!
                      Ise tulid selle peale, jah?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jürks Vaata postitust
                        Mis ei olegi midagi võimatut. Paar kuud tagasi oli küll suur hull kartus Reali ja Barca ees, enam mitte. Masendus on suur, kuigi olin täiesti kindel pärast Neueri sisselöödud penaltit, et tuleb ära. Olic oli vale tegu lööma panna, miks mitte Toni? Mina igastahes paneksin Schweini kapteniks järgmiseks hooajaks, on aeg õigele liidrile kaptenipael anda. Samuti vajalikud ostud tuleb ära teha, ründaja kohale üks bomb-striker, äärtele lisajõudu just ründes ja äkki ka keskväljale. Põhiliselt nähti probleemi ainult kaitses, kuid nüüd me teame (välja arvatud 5-2 Dortmundiga). Augustis siis uuesti, Dortmund on tiim, kellele tuleks põhiliselt nüüd keskenduda. // Jah, kindlasti tuleb jutuks ka võimalik treenerivahetus.
                        Nu Lahm 6igustab ennast täielikult kaptenina ei näe põhjust miks peaks kaptenit vahetama.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Juppile tuleb kindlasti veel aasta anda , Bayern mängis ilusat vutti tõesti, aga kui järgmine hooaeg ka ploomid tulevad siis vaja Pepito Guardiola sisse osta ja tuleb tripletta ära. Bayerni ja Guardiola sobivus peaks päris kõrge olema.

                          Kommentaar


                            Perse, ma ei oska midagi öelda. Ma olen niiii pettunud lihtsalt...
                            Võitu pakuti, meie ei võtnud, midagi ei ole öelda. Teist korda nii väikese aja jooksul. Sees valitseb tühjus, täiesti jube hooaeg ikka, kolm tiitlit olid kandikul ja me ei saanud mitte ühtegi. Nagu Neuer ütles, meil oli 3 matšpalli ja me ei realiseerinud ühtegi. Ma tahan siia midagi kirjutada, kasvõi kritiseerida, aga ma ei saa, valitseb täielik tühjus ja nukrus. Kodus mängida finaali pärast täiesti seepi hooaega ja kaotada ka see :/
                            Jupile annaks veel ühe aastakese pikendust, mäng meeldis + meil on vaja ründajat, kes tuleb ja teeb ka sital päeval, Gomez ei ole kehv mees, aga kui tal pask päev on, mis viimasel ajal on kole tihti olnud, siis meil ei ole mingit lootust. Shaqiri õnneks liitub meiega, peaks Robbenile kõvat konkurentsi andma ning loodan, et temast kasvab kõvem mängija kui Arjen ise. Keskkaitsesse sooviks ka kedagi ning ülejäänuga võib vist rahul olla.


                            Hooaega kokku võttes ei tasu midagi tagasi hoida ja tuleb tõdeda, et oli üks ütlemata vägev hooaeg, mis pakkus häid elamusi ja närvipinget lõpuni, aga kõikide karikate jagamisel jäime meie seekord tühjade pihkudega. Tahaks loota, et EM toob leevendust Bayerni/Saksa fännidele.



                            Bayern 4ever.

                            Kommentaar


                              Las see Jupp olla veel ühe aasta. Ega see pidev treenerivahetus ei mõju mängijatele hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/69211_409376849102509_100000905919018_1186813_9743 2123_n.jpg

                                aga palun, Bayerni poisid. mu Bayerni fännist tuttava tehtud kook tänaseks mänguks. söömiseks läheb ainult võidu puhul. loodetavasti maitseb sama magus kui võit!
                                mis sellega kaotuse puhul tehti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X