320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    // Pizarro*

    Kommentaar


      Kurat pakutakse hinda mingite keskpäraste vendade eest, toogu paar maailma nime sisse ja asi oleks korras ka.
      On juba toodud ju mu arust Dante, Pizzaro ja Shaqiri. Pigem võiks tulla Lavezzi asemel Higuain, vaja tehnilist/kiiret venda, kes suudaks üllatada. Üks suur volask on juba olemas meil (Gomez).

      Kommentaar



        Siin on midagi, kuid tõesust...

        Kommentaar


          Rammas, kas sa tahad öelda, et Lavezzi pole kiire ega tehniline ?:O

          Kommentaar


            Keegi Inglisekeelset Sopcasti linki oskab jagada?

            E: Sain ise. Kanal 122909

            Kommentaar


              Suht mõttetu show laadne pela aga Toni koll oli ilus
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Müller pettunud vist vahetuses. Ei imesta kui Toni meil 90 minutit mängib, teadagi ühte meest.


                Kommentaar


                  Algselt postitas Rammas Vaata postitust
                  Kurat pakutakse hinda mingite keskpäraste vendade eest, toogu paar maailma nime sisse ja asi oleks korras ka.
                  On juba toodud ju mu arust Dante, Pizzaro ja Shaqiri. Pigem võiks tulla Lavezzi asemel Higuain, vaja tehnilist/kiiret venda, kes suudaks üllatada. Üks suur volask on juba olemas meil (Gomez).

                  HAH!
                  Kui sa midagi ei tea, siis ära palun võta tundmatutel teemadel sõna. Lavezzi > Higuain and it's not even close. Lavezzi on 100x tehnilisem ja kiirem kui Higuain. Ma ei prõmmi lampi, olen vaadanud eelmine(just lõppenud) hooaeg palju Reali La Liga mänge ja Higuain ei ole üldse nii head muljet jätndu kui sinu lausest võiks välja lugeda. Ta ei ole nii kiire ja mitte ka tehniline. Ta on tööloom, kes oskab realiseerida. Samad omadused aga on ka Lavezzil.
                  Ma ütlen ausalt, et kui Lavezzi tuleks, siis ma saadaks Bayerni juhtkonnale kilo vorsti.

                  Kommentaar


                    Aga kes muu käiks siis bomb-strikeri alla, kes oleks ka vaba ja tahaks lahkuda?

                    Kommentaar


                      Berbatov

                      Kommentaar


                        Lavezzi oleks tõesti nagu rusikas silmaauku. Mees teeb palju tühja tööd ja mis kõige tähtsam - ta loob ise võimalusi värava löömiseks. Gomez on rohkem selline kes lihtsalt ära koksab selle palli, aga seda on ka vaja. Oleks huvitav näha, kui ees on sellised mehed nagu Gomez ja Lavezzi.

                        Kommentaar


                          Arvatasti tuleb ikkagi Oliver Giroud ründesse juurde , kui lugeda vähemalt saksa meediat. Ilmselt tuleb täeindust ka veel poolkaitsesse ja äärekaitsesse, samas ei saa ülemäära optimistlik ka olla, oleneb mis juhatuse peamised prioriteedid järgmiseks aastaks on.

                          Kommentaar


                            Ei ole tõesti väga kursis Lavezzi oskustega, aga Higuain sümpatiseerib rohkem. Ja kaldun arvama, et ka natuke kiirem ja kindlasti kogenum. Praegusel ajal natuke tagasihoidlikum on olnud jah, aga see puhtalt vähese mänguaja tõttu. Puhtalt minu arvamus, kui tahate siis lööge maha Higuhain end juba rahvusvaheliselt ka tõestanud...
                            Vabandust, ennem ajasin Lavezzi ja Cavani sassi. Sõimake nüüd läbi!
                            Last edited by Rammas; 23.05.12, 22:05. Põhjus: Viga

                            Kommentaar


                              ütleme nii, et Higuain Lavezzit küll kiirem ega tehnilisem ole

                              Kommentaar


                                Higuain suudab igal maal hästi mängida, aga Lavezzi kohta veel sama ei julge väita...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X