320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nerlinger sai täna kinga ja kohe pandi asenduseks Matthias Sammer. ei kujuta ette, miks mida milleks, vb varsti selgub rohkemat.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Kõik on tore, peale särgi värvivaliku.
        Emre Cani koosseisu kuulumine teeb rõõmu.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Nerlinger sai täna kinga ja kohe pandi asenduseks Matthias Sammer. ei kujuta ette, miks mida milleks, vb varsti selgub rohkemat.
          Iseenesest on Sammeri allkirja nillitud juba mõnda aega, kas sis treeneriks või spordidirektoriks. Chrissu ei tõusnud õigupoolest mingil hetkel selliseks raudvaraks, kellele oleks koht tähtedesse kirjutatud olnud.

          Võib kõlada karmilt, aga sõbrake oli täielikult Uli marionetiks ja solgiämbriks, kelle võis soovi korral kerge vaevaga välja kupatada. Eelmine hooaeg nõudis kabinettides ohvreid ning Nerlingerist sai sellise kõige hõlpsamalt, sedasi et vanad sõjaratsud ei pidanud enda pükse sõnniku sees tallates määrima.

          Kommentaar


            Siiski tundub, et Mandzukic hakkab kandma numbrit 9 nagu alguses pakkusin. Allikas Bayerni ametlik fan-shop, kus saab tema nime ja numbriga särki tellida.

            Üks uudis veel: Breno läheb vangi 3 aastaks ja 9 kuuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas KID Vaata postitust
              Üks uudis veel: Breno läheb vangi 3 aastaks ja 9 kuuks.
              Nõnda palju rõõmu siis mehest, kelle hinnasildiks oli 12 miljonit eurot ja kes sai nelja aasta jooksul ca. 20 korda platsile. Prokurör nõudis maksimaalselt 15 aastat, selles valguses sai tunduvalt vähem, kui oleks võinud.
              Sinna kui veel lisada seegi asjaolu, et Hummels aeti eelnevalt minema brasiillase teelt - kõikide aegade viletsaim tehing münchenlaste poolt.

              Kommentaar


                Lisaks Hummelsile oli ka ma nüüd ei mäleta peast kas Snejideriga või Van Der Vaartiga sama teema...olevat liiga sitt mängija olnud ja pärast mängija juba põhimõtteliselt Münchenisse ei tulnud (kui mõeldi Münchenisse toomisele) kuna korra saadeti juba pikalt.

                FC Hollywoodi nimi sobib hästi (tean, et sellepärast ei ole see nimi...lihtsalt lisaks veel)

                Kommentaar


                  See nali kehtis van der Vaarti puhul, kui ma õigesti mäletan.
                  Umbes kolme aasta tagusest ajast.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Palju sellest lubatust 60mil kulutatud siis on? mingi 10-15mil?
                    45mil eest saaks mõne korraliku tegija küll ju...

                    Kommentaar


                      Vaevalt nüüd Bayern päris 80 miljonit kulutab.
                      Pigem oli see 60 miljonit mõeldud koos Dante ja Shaqiriga.
                      Mis tähendab, et praeguseks on pool sellest 60-st otsas.Seega kui üks umbes 25 miljoniline täiendus veel tuleb, on hästi.

                      Puhtalt mu endapoolne spekulatsioon.
                      Müün jalkasärke!:
                      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                      Kommentaar


                        Nonii, ajalooline hetk, minu esimene postitus after you-know-what-game.

                        Aga olgem ausad - VDV ongi ju liiga sitt, et Bayernis mängida...
                        Egoprimadonna, kes tahab olla terve meeskonna A ja O. Üldfüüsiline ei vea 90 minutit välja ja katki on ka hirmus tihti. No need.

                        Täiendustest... kurat, algas kõik ju nii hästi - Shaqiri äärele juurde, Dante asendamaks Brenot, Starke Butti asemele.
                        Aga mis edasi ? Okei, Pizzarro Olici asemele oleks ju enam - vähem ok, ikkagi tasuta saadud ja värki. Aga kuigi EMil kolm väravat löönud Super(horvaadist)Mario on ju tore poiss, aga ma oleksin iga kell eelistanud sellist kiiret, tehnilist ja väikest ründajat...

                        Seda trummi taon ma siin juba teist aastat nagu mingi indiaani nõid, ainult tolku pole mõhkugi.
                        Mario-Mario-Claudio on minu maitsele liiga ühetaolised. Pikkused ka vastavalt 1,89-1,86-1,86.

                        Kuigi pikkus pole tarkus ja paksus pole jõud, siis ei pea ma ühtegi nimetet härrastest meesteks, kes suudaks endale ise mingeid võimalusi luua ja teravust teha. Pigem sügatakse niisama mune ja oodatakse, et ääred toidaks. Ja kui ei toida (või vastase kaitse lihtsalt liiga kompaktne on) siis on krõška...

                        Alternatiivset lahendust lahendust, ehk siis asjalikku Silva-Sneijder-Kagawa tüüpi ründavat keskpoolikut (kes võiks seda false nr 9-t näituseks mängida) ka pole toodud. selline tüüp võiks kavalalt toita Gomezit või minugipoolest Robberyd oma läbisöötudega...

                        Samas muidugi on endiselt õhus võimalus, mida ma siin ka juba mitmendat aastat leierdan - Robben keskele sellele false 9 kohale ja nüüd ju Shaqiri ja Ribery äärtele. Kui sisse ei osteta, tuleb leida mees, kes sellesse vormi visiooni ja pallikästiluse poolest sobiks.

                        Höwedes tooge sisse ja 'Stubermaister istutage pingile, ta juba otsustavates mängudes piisavalt saanud taset näidata. Tore poiss, aga ei ole veel nii tipp kui vaja siiski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Samas muidugi on endiselt õhus võimalus, mida ma siin ka juba mitmendat aastat leierdan - Robben keskele sellele false 9 kohale ja nüüd ju Shaqiri ja Ribery äärtele. Kui sisse ei osteta, tuleb leida mees, kes sellesse vormi visiooni ja pallikästiluse poolest sobiks.
                          Täitsa nõustun sinuga. Ribery - Robben - Shaqiri peaks toitma hakkama. Loodame, et Jupp julgeb Kroosi pingile jätta ja sellise sammu teha. Robben on äärel hea, aga see enamasti nii obvious olnud viimasel ajal mida ta äärel teeb. Keskelt tal parem löögile ka minna

                          Kommentaar


                            Lõpuks on välja tulnud pilt uuest CL (3rd) särgist. Minu arvates pole paha kuigi nende oranzide nüansside sobivuse üle annaks vaielda. Pilt ka.

                            Kommentaar


                              Ei saa samuti aru juhtkonna põhimõtetest, soetada pikki ja niiöelda "puiseid" ründajaid.
                              Elber on vaja pensionilt tagasi tuua.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Oranz on hakanud esile tulema peale Robbeni lepingu pikendamist, ka 2. vorm. Pizarro õnneks aasta pärast läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X