320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müllerit ma küll maha ei müüks. Ta on siiamaani teinud 3 hooaega Bayerni põhis. Neist esimene hea ja teine ning kolmas pigem keskpärased. Kui nüüd põhjusi otsida, siis mina olen sellisele järeldusele jõudnud. Esimesel hooajal oli ta positsioon põhimõteeliselt alati ründaja all ja selleks ründajaks oli Olic (harvem ka Klose). Nii Olic kui Klose sellised mehed, kes liiguvad palju ka kastist välja ehk niiöelda "kaasamängivad" ründajad. Nemad tekitasid vastase kaitseliinis auke, mida Müller oskab suurepäraselt ära kasutada. Siit edasi järgmine hooaeg - Müller äärel ja siis jälle keskel - tema ees Gomez, mängija kes elatub sellest, et teda otsitakse kas täpsete söötude, tsenderdustega või muud moodi. Samas ise kasutades võimalikult vähe jooksuteid. Kolmandal hooajal ehk eelmisel oli Müller peaaegu alati paremal äärel ja keskel Kroos. See tähendab, et taktika oli just selliseks muutunud, et igal võimalusel pall Gomezile ja küll ta midagi teeb. Kroos on sellega enamvähem hakkama saanud ja ka tegelikult Müller kui vaadata tema resultatiivsete söötude statistikat. Samas selline taktika ei anna eriti võimalust Mülleril ise väravatega hiilata nagu paar aastat tagasi.
    Ma ennustan, et see hooaeg näeb jälle vana head Müllerit, kui platsil on ka Pizzarro või Mandzukic.

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      Müllerit ma küll maha ei müüks. Ta on siiamaani teinud 3 hooaega Bayerni põhis. Neist esimene hea ja teine ning kolmas pigem keskpärased. Kui nüüd põhjusi otsida, siis mina olen sellisele järeldusele jõudnud. Esimesel hooajal oli ta positsioon põhimõteeliselt alati ründaja all ja selleks ründajaks oli Olic (harvem ka Klose). Nii Olic kui Klose sellised mehed, kes liiguvad palju ka kastist välja ehk niiöelda "kaasamängivad" ründajad. Nemad tekitasid vastase kaitseliinis auke, mida Müller oskab suurepäraselt ära kasutada. Siit edasi järgmine hooaeg - Müller äärel ja siis jälle keskel - tema ees Gomez, mängija kes elatub sellest, et teda otsitakse kas täpsete söötude, tsenderdustega või muud moodi. Samas ise kasutades võimalikult vähe jooksuteid. Kolmandal hooajal ehk eelmisel oli Müller peaaegu alati paremal äärel ja keskel Kroos. See tähendab, et taktika oli just selliseks muutunud, et igal võimalusel pall Gomezile ja küll ta midagi teeb. Kroos on sellega enamvähem hakkama saanud ja ka tegelikult Müller kui vaadata tema resultatiivsete söötude statistikat. Samas selline taktika ei anna eriti võimalust Mülleril ise väravatega hiilata nagu paar aastat tagasi.
      Ma ennustan, et see hooaeg näeb jälle vana head Müllerit, kui platsil on ka Pizzarro või Mandzukic.
      Kahtlemata on Müller kõva vend. Aga kui tema eest pakuks Chelsea näiteks 30 milkut siis selle raha eest saaks midagi, mida Bayernil rohkem vaja on ! See oligi mõte. Odava hinnaga teda muidugi ära ei annaks. Ma ei taha teda maha kanda, aga kui mingi naftaklubi huvitatud oleks siis...

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Jah, Levadial on ka, aga mis selle lause mõte oli ?
        Rohkem pole vaja mängijaid, kui kedagi ei müüda, siis mis mõtet on mõnel mehel aega
        reservis veeta? Martinezi diil tähendaks seda, et Cani minutid oleks veel rohkem piiratud
        või läheb ta laenule, kuigi õnneks seda ei tohiks juhtuda.

        Mandzukiciga tehti pilt ka ära.


        Ja 20. juulil saame näha sõprusmängu Napoliga, seoses Trentino treeninglaagriga.
        Lisaks Pranjic on nähtavasti sõlminud lepingu Lissaboni Sportinguga, 3 a, edu talle.

        Kommentaar


          Isegi kui keegi tuleks raha pakkuma, siis ma ei usu, et ta maha müüdaks. Ma ei mäletagi, millal Bayern viimati põhikoosseisu või sellel piiril oleva mehe maha oleks müünud (äkki oli Ballack?). Näiteid on piisavalt - ei Ribery´d ega Robbeni ei müüdud suure raha eest ja Gomezit ka mitte (siis ta polnud veel põhitegija kui mingi klubi teda osta soovis). Pealegi on ka head pinki vaja. Just see eristas Bayernit eelmisel hooajal ja varem teistest klubidest. Meil oli pingilt võtta ainult Pranjicid ja co, aga nüüd on Shaqiri, Dante, Mandcukic ja ka Müller. Aa ja mulle tundub, et umbes 30 miljonit peaks ka veel praegu ootama kulutamist. Vist umbes 20-30 miljonit on Martinezi eest pakutud kui ma ei eksi.

          Kommentaar


            FC Ismaning vs Bayern Munich hetkel käimas, juhime 2-0. Streami ei leidu, kuigi mängivad umbes samad mehed nagu ka eelmine sõprusmäng. // 4-0 ja läbi.


            Sõprusmängude plaan.

            Kommentaar


              Ballack ei läinud müües, vaid tasuta, pärast lepingu lõppemist.
              Eelmise hooaja põhjal võiks lisaks Müllerile rahaks teha Robbeni ja selle raha eest, mis nende kahe pealt teeniks, kannataks juba muudatusi teha küll.
              Nende kahe mehe (eriti hollandlase) viimane lootusekiir on see, kui end jälle heast küljest hakataks näitama.
              Robben oli paaril esimesel hooajal suurepärane, nüüd aga terve Bundesliga etteaimatavaim mängija üldse.
              Tema üks pääsetee oleks ehk positsiooni muuta või midagi, muidu mängime selle hooaja ka ühe äärega.
              Kindel on ka see, et Bayerni juhtkonna ja Bayerni fännide visioon ei ühti, sest ühed tahavad kodumaiseid ja vahel ka välismaiseid loivajaid, teised teravaid ja kreatiivseid pallivõlureid, kelle iga käik poleks loetav kui raamat.
              Jagan siinkohal endiste Bayerni legendide arvamust, et tiim on liigselt Ribery ja Robbeni peale suunitletud.
              Taktika peab saama muudetud, vastasel korral loodan jõulude aegu uudist Osrami vallandamisest.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Mina isegi ütleks, et taktika on liigselt Ribery, Robbeni ja Gomezi peale suunitletud. Robbenil oleks ka tähtis teha kaasa lõpuks terve hooaeg, sest ta on alati ainult pool hooaega mänginud korraga. Heynckessi vallandamist ei usu kuna on teada, et järgmisel hooajal tuleb nagunii uus treener.

                Tänasest mängust: FC Ismaning - FC Bayern 0:4 (0:1)
                Starke (46. Raeder) - Rafinha, Van Buyten (46. Rankovic), Dante, Vrzogic (46. Friesenbichler) - Can, Gustavo (73. Wein) - Weiser (62. Schmitz), Alaba, Markoutz - Shaqiri
                väravad: Markoutz (9.), Friesenbichler (69.), Shaqiri (85.), Schmitz (90.)

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Ballack ei läinud müües, vaid tasuta, pärast lepingu lõppemist.
                  Eelmise hooaja põhjal võiks lisaks Müllerile rahaks teha Robbeni ja selle raha eest, mis nende kahe pealt teeniks, kannataks juba muudatusi teha küll.
                  Nende kahe mehe (eriti hollandlase) viimane lootusekiir on see, kui end jälle heast küljest hakataks näitama.
                  Robben oli paaril esimesel hooajal suurepärane, nüüd aga terve Bundesliga etteaimatavaim mängija üldse.
                  Tema üks pääsetee oleks ehk positsiooni muuta või midagi, muidu mängime selle hooaja ka ühe äärega.
                  Kindel on ka see, et Bayerni juhtkonna ja Bayerni fännide visioon ei ühti, sest ühed tahavad kodumaiseid ja vahel ka välismaiseid loivajaid, teised teravaid ja kreatiivseid pallivõlureid, kelle iga käik poleks loetav kui raamat.
                  Jagan siinkohal endiste Bayerni legendide arvamust, et tiim on liigselt Ribery ja Robbeni peale suunitletud.
                  Taktika peab saama muudetud, vastasel korral loodan jõulude aegu uudist Osrami vallandamisest.
                  Üks äär mai äääs
                  Robben tegi 35 mängu, lõi 18 väravat ja andis 6 väravasöötu =0,68 res punkti mängust
                  Ribery mängis 48 mängu, lõi 17 väravat ja andis 15 väravasöötu = 0,66 res punkti mängust

                  Muidugi ma ei taha sellega väita, et Robben oleks möödunud hooajal Riberyst parem olnud - ei mitte mingist otsast !!!
                  Ribery oli parem. Aga Robbenil oli hooajal mingi selline periood ka, kus võis loota juba "vana hea Robbeni" tagasipöördumist. Kahjuks tuli aga tõusu asemel langus ja hooaja lõpp oli tema esituses totaalne katastroof.

                  Vaatasin siin just, et tegin veebruaris sama statistikat, siis oli ta suutnud 16 mänguga 6 kolli + 1 söödu anda
                  st et pärast seda siis 19 mängu, 12 kolli ja 5 söötu - seda nüüd olematuks panuseks pidada oleks sulaselge liialdus.

                  Aga KID siin mainis selle õigesti ära - liigselt Ribery ja Robbeni peale suunatud - seda ma just silmas pidasingi kui ütlesin, et Bayernil ainult üks mänguplaan on. Ja sp olekski vaja sellist loovat tüüpi keskväljale ja/või ründajat, kes suudaks ette võtta ja ise võimalusi luua.

                  Robbeni positisiooni vahetamisest enne juba rääkisin ja sellega olen ka nõus, et vormilangusega on tema stiil liialt etteaimatav + kauglöögid tema poolt olid viimasel hooajal suur, ümmargune ja rasvane null !!

                  Kommentaar


                    Tipphetked ja väravad FC Ismaningi vastu http://www.youtube.com/watch?v=E9f8Wpirh38

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Üks äär mai äääs
                      Robben tegi 35 mängu, lõi 18 väravat ja andis 6 väravasöötu =0,68 res punkti mängust
                      Ribery mängis 48 mängu, lõi 17 väravat ja andis 15 väravasöötu = 0,66 res punkti mängust
                      Minumeelest peaks sealt välja võtma penaltid mis kõik Robbenile anti et tal enesekindlus tagasi tuleks, ning siis oleks meil statistika mis ka midagi ütleb tema hooaja kohta.

                      Kommentaar


                        Kui kava uskuda, siis näitab Eurosport Bayerni mängu Trentino vastu (kolmap. 00.35 ja 19.15 kusjuures mõlemad on salvestused, sest mäng on täna 19.00).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          Minumeelest peaks sealt välja võtma penaltid mis kõik Robbenile anti et tal enesekindlus tagasi tuleks, ning siis oleks meil statistika mis ka midagi ütleb tema hooaja kohta.
                          Mis enesekindluse taastamise penaltitest me siin räägime, mees on kogu oma klubis oldud aja olnud esimene valik 11-meetri löökidele ? Ja muideks enne neid kahte per**kukkunud üritust oli Robbeni saldo 6/6...

                          Kommentaar




                            Trentino XI 0-11 Bayern Munich — Markoutz (2), Robben (3), Mandzukic, Alaba, Friesenbichler (3), Pizarro

                            Eurospordilt kordused 00.35 & 19.15

                            Kommentaar


                              Robbeni väravad tuletasid meelde vanu aegu kui vastased veel ei osanud Robbeni vasakut jalga kinni panna. Shaqiri jäi positiivselt silma, tundus nagu viitsiks ta igas väljaku otsas ringi joosta. Bayerni neljas väravavaht Raeder´i mängus esinesid mõned ebakindlused, aga see on andestatav. Alaba värav jällegi väga hea nagu alati. Pizzarro oli suhteliselt nähtamatu kui tema värav välja arvata. Robben ei suutnud jälle ühte üks vs üks olukorda ära lahendada.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X