320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neuer
    Lahm, Boateng, Dante, Gustavo
    Can, Kroos
    Robben, Müller, Ribery
    Mandzukic

    Starke, van Buyten, Badstuber, Tymoshchuk, Shaqiri, Weiser, Pizarro

    Puudu Rafinha, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Gomez

    Eelkõige tahaks juba Shaqi näha teisel poolajal! Saksamaa lehed pakkusid enamasti Dantet
    just Badstuberi kõrvale, kuid läks nii. 2. vasakujalgsega ei hakata igaks juhuks proovima.

    Kommentaar


      2-0 Müller & Mandzukic, viimane andis ka väga hea läbisöödu Robbenile Mülleri värava puhul.

      Kommentaar


        Üle 10 mini mängitud ja 2:0 hea kiire algus, kuid Müller väravat ikka tähistada ei oska

        Kommentaar


          Lõppseis 2:1 not bad
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Esimene ametlik tiitel pärast kahte aastat on olemas. Mis kõige tähtsam, et BvB võitude seeria Bayerni vastu katkestatud. Esimene poolaeg oli muidugi päris hea. Mandzukici mäng hakkas mulle täitsa meeldima ja mitte ainult selle värava tõttu. Eks näis, kuidas ta hooaja jooksul seda taset hoida suudab.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Bayern lõi oma väravad kohe alguses ära ja hakati oma edu rohkem kaitsma siis tekkis ka Dortmundile võimalusi millest nad ühe suutsid realiseerida. Märgiks ka selle ära, et Robbenil üks super võimalus vv-ga üksühele, mille ta suutis posti lüüa kuid õnneks oli Müller õige kohapeal Minu silmis täna parimad, Mandzukic ja Lahm
                aga mis kõigetähtsam siis üks tiitel juba olemas

                Kommentaar








                  Kommentaar


                    Ausalt öeldes ei saanud mina küll Bayerni fännide pessimistist aru Mandzukici suhtes, kui ta osteti. Eriti pead kratsima pani, kui keegi siin peale Gomeze vigastust kohe uut ründajat nõudma hakkas, samas kui horvaat ja Pizarro juba meeskonnas olemas olid. Kui mees suutis üsna puiselt mängivas Wolfsburgis korralikult lammutada, siis selge see oli, et tegemist on väga kvaliteetse mängijaga, mida ta täna vähemalt esimesel poolajal ka näitas (teist enam ei jälginud). Kindlasti mitmekülgsem ründaja kui teine Mario.

                    Anyway õnnitlused karikavõidu puhul ja edu tulevaks hooajaks.

                    PS Ribery tsenderdus esimese värava puhul oli võrratu. Suudaks ta koondises ka midagi sellist pakkuda...

                    Kommentaar


                      Mina olen ka Mandzukici suhtes üsna positiivne. Võrdluses Gomezega on tema tööraadius palju suurem, liigub rohkem pallile vastu mitte ei ole selline suur koll, kes vastase keskkaitsjatele toore jõuga ära teeb. II värava puhul eile tuli Mandzukic palli alla küsima, mille tulemusena lõi ta tühja tsooni ette Robbenile, kes väga ilusti sinna liikus, hiljem saades palli Mandzukicilt, kes oli vastu tulnud küsima palli Kroosilt. Ta on veel lisaks õhus küllaltki hea ja oskab Gomezist paremini palli jalaga mängida.
                      Kuna eilset mängu sai vaadatud pooleldi, siis ei hakka siin mängijaid analüüsima, küll aga paistis silma Gustavo lohakus. Can oli ka veel üpriski toores eile, kuid temast saan ma aru, esimene kõrgtasemel mäng, kus alustada põhis ja minu teada on ta põhikoht keskpoolikus, mitte vasakkaitses (parandage, kui eksin).
                      Bayern on lähenemas Athletic Bilbao Martinezile?

                      Kommentaar


                        Javi Martinez olemas? 40 milli, kuid mees olevat nõustunud pangalangusega, iga aasta 2m € vähemaks 5 aasta peale - ehk 30m € teeks välja kokkuvõttes.

                        SAMMER

                        Potential signings, including Javi Martinez: “First up: we believe in our team. There's incredible potential for development. Second: if we feel, taking into account both sporting and financial considerations, that it makes sense to do something, it might still happen. We've agreed it would be someone for the central area, which is why we're interested in Javi Martinez. Taking everything together, he’s a type of player we don't have at the moment."

                        Kommentaar


                          Ulme, KHR ja Höenessil viskas kopa ette eelmise hooaja II kohtadest ilmselt. Sammer tuli ja lõi rahakotirauad korralikult lahti - tegi seda, mida Nerlinger ei suutnud. Ilmselt tähendab see nüüd head aega Anatolile Ukrainast.
                          See hooaeg tõotab tulla hea
                          Bildis info ka neile, kes saksa keelest aru saavad - http://www.bild.de/sport/fussball/na...6496.bild.html
                          E: Inglise keeles ka: http://www.goal.com/en-us/news/69/tr...-bayern-munich

                          Kommentaar


                            Huvitav, kas Bilbao treener astub nüüd tagasi nagu ta lubas kui Martinez ära müüakse.

                            Kommentaar


                              Martinez's adviser Antonio Sanz has denied rumours to TZ: "Reports in Bild are a complete lie. There are absolutely no negotiations between the two clubs, as Athletic Bilbao are not willing to negotiate."

                              "I know nothing about Bayern offering 40 million euros on the table." It is clear to the agent: "Javi Martinez will accure in the new season for Athletic Bilbao."

                              Kommentaar


                                Leidsin nüüd uudise, kus ka Bayerni esindajad on selle valeks kuulutanud. Tundub, et selgus selles osas saabub alles 31. augusti õhtul arvestades seda, et kui mitu korda juba on kindlalt väidetud Martinezi tulekut.

                                Teine teema. Robben kaotas Hollandiga 2:4 Belgiale, andis 2 resultatiivset söötu ja mängis terve aja vasakul.

                                Ja muuseas toimus ka sõprusmäng Seligenporten´i vastu. Seda ei tea keegi, miks see just lepiti kokku ametlikuks koondiste sõprusmängude päevaks. Mängiti siis järgneva huvitava koosseisuga:
                                Starke - Weiser, Schwarz, Luiz Gustavo, Can - Mrowca, Schweinsteiger - Schmitz, Jelisic, Sieghart - Friesenbichler (70. Dußler)
                                SV Seligenporten - FC Bayern 1:3 (0:2)
                                0:1 Friesenbichler (7.), 0:2 Friesenbichler (30.), 0:3 Friesenbichler (54.), 1:3 Stolz (77.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X