320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Hakkab siis kandma särki numbriga 8 ja ametlik esitlus on homme.

    Teine uudis: Allianz Arenal on nüüd 71 000 (68000 CL-is) kohta.
    Kas see tähendab nüüd, et kodumängudele tuleb müüki 3 000 lisapiletit v on need ka juba välja müüdud?

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Kas see tähendab nüüd, et kodumängudele tuleb müüki 3 000 lisapiletit v on need ka juba välja müüdud?
      Sain aru, et need tulevad lisapiletitena ja pole välja müüdud. Täpsemat infot Bayerni lehelt (http://www.fcbayern.telekom.de/de/ak...cd78f2bf477339).

      Edit: Nüüd võib siis CL alagrupi üle spekuleerida. Avaldan natuke arvamust.
      Raskeim võimalik: Bayern, Man City, Juventus (PSG?), Malaga
      Kergeim: Bayern, Kiiev, Lille, Nordsjælland. (Kuigi kergeimat gruppi oli seekord kreeruline pakkuda)
      Minu ennustus: Bayern, Valencia, Spartak, Cluj

      Kommentaar




        Kiievi võtaks küll. Samas raskeim grupp oleks ka väga sobiv, ongi tõestamiskoht paljudel.

        Kommentaar


          Enamvähem normaalne grupp, pole kõige hullem samas pole ka kõige kergem
          Bayern
          Valencia
          Lille
          Bate

          Kommentaar


            Mängitav alagrupp, Valencia vast kõige keerulisem. Tunnen kaasa Dortmundile :S neil läheb väga raskeks edasipääs

            Kommentaar


              Mitte, et ma tahaks alahinnata teisi, aga Bate´i ja Lille´i peaks lõdva jalaga ära võtma. Ega see Valencia ka mingi imesats ole, kui Soldado ees mürama ei hakka. Mina olen loosiga igati rahul.

              Kommentaar


                Bayern sai tõesti OK alagrupi ...loodame, et võetakse ikka tõsiselt.

                Kommentaar


                  Väga hea algrupp.
                  Dortmundil samuti.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    nu jh loos oli OK aga eks näis kuidas mängud välja tulevad aga nuh peab tulema
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      19. sept, Bayern- Valencia kohe

                      Kommentaar


                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Sünnipäeval Bayerni mäng. I like.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Sünnipäeval Bayerni mäng. I like.
                              Palju 6nne neitsi Nu nyyd tuleb ka synnipäeva kingitus päris kindlasti
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algkoosseis: Neuer; Lahm, Dante, Boateng, Badstuber; Schweinsteiger, Gustavo; Müller, Kroos, Ribery; Mandzukic

                                Robben on haigeks jäänud ja täna 24. sünnipäeva tähistav Martinez on pingil !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X