320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Possession on ikka võimas. Poleks oodanud nii selget ülekaalu.

    Kommentaar


      Täielik ülekaal ikka. Pallivaldamine 66%, pealelöögid 9:0, nurgad 5:0. Peaasi, et nüüd teist poolaega rahulikult ei hakata võtma, vaid lüüakse teine ja kolmas ära.

      Kommentaar


        Mnja v6ib rahul jääda nati veel juurde panna siis peaks lööma veel 3
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tymoshchuk palun

          Kommentaar


            Kui eile said mõlemad Bundesliga satsid suht lihtsad pennud, siis täna Bayernile jäeti palju kindlam andmata. Korduses küll tundus, et kontakt oli vähesem, kui alguses paistis.

            Kommentaar


              kohati on pehme tunne, et spanjoonadel on üks lisamees veel väljakul. aga sitta kah sellega
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Jälle mingi ebavajalik vastuvärav ja mis imelik penalti triple see oli, millega Saksa klubid CL-is hakkama said.

                Kommentaar


                  Njah...pennal...läks nagu BL meeskondadel eile sellega...aga vähemalt võit tuli ära ja selle taha ei jäänud.

                  Kommentaar


                    ok,aga pen peab trennis harjutama hakkama,needus nagu eile kahel BL klubil nii ka täna meil kahju,aga oluline v6tsime v6idu ära,Kroosi imeline pomm t6i meile v6idu,yldiselt mängisime ikka nati minuarust ettevaatlikult olgugi et kontrollisime.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Üldiselt võib rahule jääda aga lisaminutid olid kohutavad, ja mis Penalti löök see nüüd selline oli

                      Kommentaar


                        Esimene poolaeg oli väga hea, Gomezist ees oli veitsa puudus, Pizzaro ei vea CLi tasemel välja, minu meelest. Ette poleks nagu kellegile mängida...ka Mandzukic ei täida sama rolli, mis Gomez, vähemalt viimastes mängudes, ja see eriti ei sümpatiseeri, kipub veidi nähtamatuks jääma, nagu täna Pizzaro.
                        II poolaeg tuli ära kukkumine, ei tahaks küll öelda, aga seda ka tglt arvata oli, kui suudetaks II poolaja ära kukkumisi edaspidi vältida, oleks päris kobe.
                        Väga halb pennal Mandzukicilt, aga kuna võit tuli, siis on pohhui.

                        Kommentaar


                          Vähemalt me ei näe nüüd Mario IIte enam seal löömas.

                          Kommentaar


                            2:1. Midagi katastroofilist polnud. Üpriski kindel mäng ja Valencia kotis. Ribery poolajal välja võtmine tähendab, et mees pole siiski veel täitsa terve? Pizarro alustamine Mandzukici asemel mingi Juppy taktikaline käik?
                            Kurat, kas mulle tundub või vana hea Basti hakkab jälle vormi saama. 2010 MM´i vormis olevat Schweinsteigerit oleks küll vaja, et see aasta kõik trofeed kotti pista. Ja noh Kroos... minu viimase aja Bayerni lemmik pani ka ikka kena kuuli vasakusse ülemisse nurka. Võimalusi raisati ka omajagu, skoor võinuks olla veel suurem. Nagu mainitud siis paar aastat tagasi veel penaltikunnideks nimetatud sakslased (saksa klubid) on viimasel ajal 11 meetri punktil liiga halvasti löönud.
                            Kuna jälgisin samal ajal ka teisi CL mänge siis ei hakka siin suuremaid hinnanguid andma.

                            3 punkti on olemas ja alagrupis väravatevahega 2. Järgmine CL mäng BATE vastu ja hõivame tabeli I rea

                            Laupäev, aga korralik Bundesliga madistamine Schalke vastu.

                            Kommentaar


                              Ma arvangi, et vahetused olid arvestades nädalavahetuse mängu Gelsenkirchenis - võimalik, et 90 mintsa mänginud Robben alustab seal pingilt.

                              Kommentaar


                                Pizza algkoosseisu toomine oli jah selleks, et tulevate nädalate koormust ühtlasemalt jaotada. Seda mainis ka Jupp enne mängu. Ribery kohta ütles kommentaator, et mingid lihaseprobleemid. Sellega küll ei nõustu, et Mandzukic on viimastes mängudes nähtamatu olnud. Ta oli enne tänast kõigis värava löönud, samuti andnud resultatiivseid sööte ja mänginud vägagi korralikult kastist väljaspool. Täna oli ta teisel poolajal pärast sissetulekut koos Mülleriga need kes kõige rohkem üritasid. Gomeze koha pealt nii palju, et paar päeva tagasi antud intervjuus ütles ta, et ta ei oska kuidagi hinnata kui kaugel ta jalg on ja millal jälle mängida saab (algselt antud prognoosis on juba paari nädalaga ületatud).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X